Що ми знаємо про живе пиво

Що ми знаємо про живе пиво

Все про живе пиво

Живе пиво - продукт дріжджового бродіння, який не пастеризується і не фільтрується. Він розливається в тари, де відбувається вторинне бродіння. У напої відсутні консерванти, саме тому зберігається його первісна густота і смак, але алкоголь зберігається недовго:

Піца за 10 хвилин, приготована на сковороді

Смачна піца за 10 хвилин

Як приготувати піцу за 10 хвилин

Це чудовий спосіб приготувати швидку вечерю (або сніданок), коли немає часу довго стояти біля плити, а хочеться смачно поїсти. Якщо у вас немає навіть для піци потрібних інгридієнтів і ви живете в Дарницькому районі м. Київ, то краще замовити їжу в shotampizza з доставкою. Буде смачно і швидко.

Найчастіше тісто для такої швидкої піци робиться рідке і заливається до сковороди. Потім розкладається начинка і все запікається близько 10 хвилин.

З якого матеріалу вибрати столові прибори

З якого матеріалу вибрати столові прибори

Без столових приборів складно уявити святковий стіл або щоденний повноцінний прийом їжі. Ці вироби мають важливу функціональну роль, тому вибирають їх найчастіше, орієнтуючись на зручність і практичність. Але не менш важливою є й естетична складова, щоб в разі необхідності акуратно сервірувати стіл.

Придбати їх можна на сайті mirposudy.com.ua. Тут вони представлені в окремій категорії, яка має назву (російською) «столовые приборы». Уваги покупців заслуговують вироби з нержавіючої сталі, срібла, елітного мельхіору, прикрашені позолоченим гравіюванням.

Матеріал для столових приборів

Види столових тарілок

Види столових тарілок

Види столових тарілок

Закусочні та для основних страв, мініатюрні пиріжкові та красиві обідні тарілки, традиційні круглі і ефектні прямокутні - складно не заплутатися, дивлячись на кількість видів столового посуду, запропонованого сучасними виробниками. Сьогодні ви навчитеся розпізнавати різні види сталевих тарілок, щоб зрозуміти, яких варіантів не вистачає у вашому домашньому сервізі, а також не губитися за урочисто сервірованим столом з достатком посуду.

Секрети запікання смачної та ніжної качки

Секрети запікання смачної та ніжної качки

 Секрети запікання смачної та ніжної качки

На свята має бути смачно, а стіл дивувати щедрістю та розмаїттям. Для кожної господині важливо мати свій рецепт фірмової страви, яка не залишить байдужим жодного гостя. Традиційна курка чи кролик в сметані, шинка чи фарширована риба – варіантів безліч. Але для справжнього кулінарного подиву варто спробувати приготувати качку. Це низкокалорійне м'ясо птиці. Страви з качки сподобаються навіть тим, хто палко слідкує за фігурою.

Мелена кава: практичний варіант!

Мелена кава: практичний варіант!

Переваги меленої кави

Мелена кава - це особливий вид кавової категорії, яка мала бути на кожній кухні будинку та офісу. Цей практичний варіант завжди підійде для приготування в турці.