ТОП-3 найсмачніших ролів

ТОП-3 найсмачніших ролів

Найсмачніші роли

Японська кухня прижилася у нас завдяки доступності інгредієнтів, автентичного смаку і ситості страв. Якщо ви не любите її, то просто не пробували страви з нашого ТОП-3 найсмачніших ролів, які подобаються всім. Що найчастіше замовляють завсідники японських ресторанів і з чого почати своє знайомство з кухнею цієї країни? Давайте спробуємо розібратися. Забігаючи наперед, відзначимо відразу, що в першу чергу ми рекомендуємо спробувати рол Муракамі. В однойменному ресторані готують більше тридцяти видів цієї улюбленої киянами страви.

7 складових якісних суші

7 складових якісних суші

Якісні суші

Суші обожнюють безліч людей. А ще більше їх просто люблять. Але найчастіше все зводиться до вибору: «Філадельфія» чи «Каліфорнія», класика чи запечені роли. А тим часом в світі суші існують цікаві та важливі факти, які варто знати, щоб зробити свідомий вибір на користь якості та смаку.

Піца за 10 хвилин, приготована на сковороді

Смачна піца за 10 хвилин

Як приготувати піцу за 10 хвилин

Це чудовий спосіб приготувати швидку вечерю (або сніданок), коли немає часу довго стояти біля плити, а хочеться смачно поїсти. Якщо у вас немає навіть для піци потрібних інгридієнтів і ви живете в Дарницькому районі м. Київ, то краще замовити їжу в shotampizza з доставкою. Буде смачно і швидко.

Найчастіше тісто для такої швидкої піци робиться рідке і заливається до сковороди. Потім розкладається начинка і все запікається близько 10 хвилин.

З якого матеріалу вибрати столові прибори

З якого матеріалу вибрати столові прибори

Без столових приборів складно уявити святковий стіл або щоденний повноцінний прийом їжі. Ці вироби мають важливу функціональну роль, тому вибирають їх найчастіше, орієнтуючись на зручність і практичність. Але не менш важливою є й естетична складова, щоб в разі необхідності акуратно сервірувати стіл.

Придбати їх можна на сайті mirposudy.com.ua. Тут вони представлені в окремій категорії, яка має назву (російською) «столовые приборы». Уваги покупців заслуговують вироби з нержавіючої сталі, срібла, елітного мельхіору, прикрашені позолоченим гравіюванням.

Матеріал для столових приборів

Що ми знаємо про живе пиво

Що ми знаємо про живе пиво

Все про живе пиво

Живе пиво - продукт дріжджового бродіння, який не пастеризується і не фільтрується. Він розливається в тари, де відбувається вторинне бродіння. У напої відсутні консерванти, саме тому зберігається його первісна густота і смак, але алкоголь зберігається недовго:

Види столових тарілок

Види столових тарілок

Види столових тарілок

Закусочні та для основних страв, мініатюрні пиріжкові та красиві обідні тарілки, традиційні круглі і ефектні прямокутні - складно не заплутатися, дивлячись на кількість видів столового посуду, запропонованого сучасними виробниками. Сьогодні ви навчитеся розпізнавати різні види сталевих тарілок, щоб зрозуміти, яких варіантів не вистачає у вашому домашньому сервізі, а також не губитися за урочисто сервірованим столом з достатком посуду.