Чому варто робити ремонт з дизайнером?

Чому варто робити ремонт з дизайнером?

Чому варто робити ремонт з дизайнером?

Сьогодні все частіше люди роблять ремонт, використовуючи послуги професіоналів зі сторони. Зазвичай достатньо заручитися допомогою дизайнера, який допоможе якісно підійти до формування дизайну інтер’єру. Але послуги дизайнера коштують грошей, що відлякує багатьох, заставляючи робити ремонт традиційно власними зусиллями. Чи варто економити в даному випадку? Наскільки різниться процес та результати ремонту, виконаного за допомогою дизайнера, та ремонт без його участі, дізнаємось з даного матеріалу.

Обідній стіл: особливості вибору моделі до вітальні чи кухні

Обідній стіл: особливості вибору моделі до вітальні чи кухні

Для багатьох людей символом єдності родини являється саме обідній стіл. Шалений ритм життя, робота, хобі не завжди дозволяють багато часу проводити всім разом, тому години за столом у колі найближчих і найрідніших людей таку цінні. І, саме тому, до вибору моделі стола у вітальню чи кухню потрібно підійти з особливою уважністю. Добре підібраний обідній стіл зробить кімнату привабливою і затишною.

Все, що ви хотіли дізнатись про бітумну черепицю

Все, що ви хотіли дізнатись про бітумну черепицю

Бітумна черепиця останніми роками тільки закріплює свою впевнену позицію серед тих покрівельних покриттів, котрі користуються найбільшим попитом серед домовласників як приватних будинків, так і інших об’єктів. Сучасні будівельні технології передбачають можливість використовувати покриття з найкращими показниками експлуатації та бездоганним зовнішнім виглядом.

Бітумна черепиця

Лінолеум та його плюси

Лінолеум та його плюси

Лінолеум та його плюси

Покриття для підлоги відрізняються один від одного властивостями, які одних цілковито влаштовують, а інших навпаки, відштовхують. Всі вони покликані зберегти зовнішній вигляд інтер'єрного рішення і внутрішні шари, які виникли під час будівництва або чорнову підлогу. Варіантів підлогових покриттів безліч, одним з поширених вважається лінолеум https://stroyploshadka.ua/linoleum-dlja-doma/ - рулонне покриття, утворює єдину поверхню на великих площах.

Що краще пінопласт чи мінвата?

Що краще пінопласт чи мінвата? Як вибрати утеплювач для фасаду?

Що краще пінопласт чи мінвата

На сьогоднішній час найбільш популярними матеріалами для утеплення фасадів є мінеральна вата і пінополістирол (пінопласт). Але якщо для цього в рівній мірі підходить і один, і інший матеріал, то напрошується очевидне питання, а який все-таки з них краще? В яких умовах прийнятно застосування одного утеплювача, і не прийнятно іншого? Та й в принципі, які технічні функції характерні для обох, а в чому проявляються їх відмінності? 

Як вибрати кутовий диван правильно?

Як вибрати кутовий диван правильно?

Як вибрати кутовий диван правильно?

Останнім часом серед предметів домашньої обстановки великою популярністю користуються досить цікаві меблі - кутові дивани. Вони зручні, функціональні, компактні, мають привабливий зовнішній вигляд і надають безліч можливостей для оформлення інтер'єру. Використовуючи в обстановці кутовий диван, можна отримати додаткове спальне місце, заощадити простір в малогабаритній квартирі або просто прикрасити приміщення, доповнити його обстановку оригінальним чином.