Розмір душової кабіни: поради з вибору

Якщо ви вже визначилися з формою душової кабіни та конструкцією душових дверей, то саме час розпочати не менш складний вибір — розмір душової кабіни. Варто відзначити, що тут не спрацьовує варіант «що більше, тим краще», оскільки потрібно тверезо оцінювати можливості приміщення, але разом з тим прагнути додати максимального комфорту всім, хто користується душовою кабіною. Саме тому важливо зрозуміти, де ж знаходиться ця «золота середина». Щоб вибір був продуманіший, необхідно орієнтуватися на поради, які зібрані у цій статті. Далі ми розглянемо найпопулярніші розміри з усіма їх плюсами та мінусами.

80х80 см

Цей розмір, мабуть, найменший, який можна рекомендувати до покупки, оскільки він є більш-менш зручним для прийняття в ньому гігієнічних процедур. Як правило, під час експлуатації такої душової кабіни не відчувають жодних незручностей чоловіки середнього зросту та практично всі жінки. Оптимальною подібна сантехніка буде у тих випадках, коли ванна кімната невелика, а ви плануєте встановити у ній безліч техніки.

Душевая кабина Rea Vento 90x90 безопасное стекло, прозрачное (REA-K0913)

Які бувають види світильників та що враховувати під час вибору виробів

Світильники у житлових приміщеннях є частиною інтер'єру і виконують кілька важливих функцій. Основне їхнє призначення - забезпечувати якісне освітлення кімнати. Друга задача — декоративна, тобто прилади створюють атмосферу відповідних стилів у приміщенні. Вироби бувають різних видів виконання, тому обрати потрібний варіант часом виявляється дуже складно. Однак, завдання можна спростити, якщо знати, які важливі критерії слід враховувати під час вибору.

Які бувають види світильників

Рейтинг кращих виробників сантехніки

Облаштування комунікацій та ремонт в будинку пов'язані з великими витратами. Бажання заощадити природно, і така можливість існує. Але експерти радять знижувати витрати за рахунок декоративних рішень. Економити на якості сантехніки можна. Фахівці настійно рекомендують обирати продукцію надійних брендів з бездоганною репутацією на світовому ринку. Відвідайте сайт Romstal. Тут можна придбати продукцію всесвітньо відомих виробників за вигідними умовами. Клієнтам інтернет-магазину не потрібно економити за рахунок якості.

Рейтинг кращих виробників сантехніки

High Hills в Харкові: все для комфортного життя, роботи і відпочинку

Про що мріє практично кожен житель мегаполісу? Жити з комфортом в тому місці, де все необхідне знаходиться поруч. Це цілком зрозуміло - у великих містах витрачається багато часу на дорогу. Купівля квартири в High Hills дозволить назавжди забути про таку проблему - в рази скоротяться тимчасові витрати на зайві пересування, але разом з тим збільшиться продуктивність, а в житті з'явиться більше яскравих фарб.

Уже сьогодні пропонуємо розглянути цю унікальну новобудову на Науковій Харків - місто великих можливостей, де можна жити з комфортом. Вежі High Hills - це об'єкт нового покоління, який гармонійно поєднує в собі офісні та житлові приміщення. Приємний бонус - кращі види з вікон на Харків. Можна вибрати відповідну квартиру з 286 варіантів (від 1 до 5 кімнат).

High Hills

Як вибрати ковролін

Виробники пропонують великий вибір видів покриття для підлоги. Кожен матеріал має недоліки і переваги. Вибір базується на визначенні найважливіших особливостей з урахуванням умов використання. В Україні високим попитом користується килимове покриття для підлоги. Це пов'язано із кліматичними особливостями регіону з холодними зимами, початком весни та другою половиною осені. Ковролін має важливі переваги:

  • хороші звуко- та теплоізоляційні властивості;
  • привабливий вигляд;
  • невелика вага;
  • просте укладання.

Термін та зручність експлуатації напряму залежать від правильного вибору різновиду покриття. На які характеристики варто звернути особливу увагу?

Комерційний ковролін

Застосування багатопустотних плит перекриття в будівництві: плюси і мінуси

Під час будівництва будь-яких споруд - і приватних одноповерхових будинків, і багатоповерхових, і промислових будівель - часто використовуються багатопустотні плити перекриття. Працювати з ними зручно, вони мають масу позитивних характеристик. Розповімо про багатопустотні плити та їх застосуванні докладніше.

Багатопустотні плити перекриття