Компанія DOM4M: проектування пошкодженного житла

Проектування будинку - це серйозний етап на шляху будівництва. Зазвичай він починається з невеликого ескізу, намальованого майбутнім забудовником олівцем на клаптику паперу. Цей малюнок немає нічого спільного з проектом, але він послужить основою під час складання технічного завдання проектування. Згодом, коли до роботи приступить архітектор, буде зроблено низку складних креслень фундаменту, стін, вузлів і конструкцій будинку, розроблено поверхове планування, зроблено розрахунки на міцність і стійкість та надана пояснювальна записка. Ці складні заходи під силу лише професіоналам, які мають знання та досвід. Проектування будинків довіряють лише фахівцям.

Проектування будинку

Картридж для фільтра – витратний елемент, який відповідає за якість води

Воду, яка тече з-під крана у всіх регіонах України, не рекомендується пити без попередньої обробки. Найчастіше це кип'ятіння, але навіть воно не позбавляє вiд деяких шкідливих хімічних сполук, а також від дрібних суспензій. Оптимальним рішенням для отримання чистої питної води у необхіднiй кількостi стане покупка побутового фільтра.

Найбільшою популярністю користуються фільтри-глечики, які відрізняються доступною ціною, простою експлуатацією та відсутністю необхідності монтажу у систему водопроводу. Усередині такого глечика встановлений ключовий елемент - картридж для фільтра, який відповідає за чистоту води. Це розхідник, який необхідно регулярно міняти. Середній термін служби становить близько місяця, але все залежатиме від частоти використання і загального обсягу рідини, що пропускається через нього.

Картридж для фільтра

Сучасний дизайн квартири: головні принципи

Інтер'єр квартири в сучасному стилі - це поєднання модних стилістичних віянь та передових технологій. Як правило, йому віддають перевагу люди, які мають бездоганне почуття смаку. Цікаві деталі, оригінальні прийоми зонування простору, незвичайні фактури – ось що відрізняє сучасний дизайн квартир!

Зміст:

Найпопулярніші напрямки

 • Лофт
 • Мінімалізм
 • Авангард
 • Яхтовий стиль
 • Скандинавський стиль

Сучасний інтер'єр квартири: головні тренди

 • Екологія та велика кількість зелені
 • Яскраві акценти
 • Два контрастні відтінки
 • Анімалістичний декор
 • Оригінальне зонування простору
 • Багаторівневе освітлення

Як правильно вибрати меблі?

Вибір текстилю для квартири

дизайн квартир

Переваги покупки меблів на замовлення

Меблі мають бути не тільки красивими, але ще й надійними, зручними у використанні. Часто вдається знайти такі елементи інтер'єру, але з одним серйозним недоліком – вони не підходять за розміром. Вирішити цю проблему допоможе замовлення індивідуального виготовлення меблів. Крім того, така послуга дозволить придбати вироби, які ідеально доповнюють інтер'єр за формою, кольором, стилем. Важливе значення має й функціональна складова. Але на цьому перелік переваг не закінчується. Багато плюсів такого виду сервісу забезпечує йому популярність серед покупців.

Меблі на замовлення

Рулонні штори: види, переваги, особливості

Для того, щоб створити гарний декор пластиковим вікнам, потрібно для них підібрати штори. Вони мають бути красивими та функціональними. Найкраще для цього підходять рулонні штори, які не пропускають світло. Вони естетичні та чудово вписуються до будь-якого інтер'єру. У цій статті ми докладно розберемо, як зробити правильний вибір, підбираючи рулонні штори для вікон із ПВХ. Після її прочитання ви розбиратиметеся в цьому важливому елементі декору. Ну і вам повезло, якщо ви шукаєте рулонні штори в Одесі, в такому разі вам просто треба перейти за посиланням в цьому реченні.

Рулонні штори: види, особливості, переваги

Професійний монтаж пластикових вікон – у чому його плюси

Пластикові чи будь-які інші види вікон мають бути зроблені якісно, ​​відповідати необхідним вимогам. Але всі їхні переваги зійдуть нанівець, якщо установка виробів не виконана професійно. Краще, щоб монтажем займалася та сама компанія, яка виробляє конструкції. Наприклад, вікна в Києві можна замовити в «Лінії Комфорту», ​​яка пропонує не тільки високоякісні вироби з профілів Rehau та WDS, а й монтаж ДСТУ з ущільнюючими стрічками. Це означає, що вікна прослужать багато років, їхня експлуатація буде комфортною весь період використання. Компанія забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування кожної встановленої конструкції: вікон, дверей, перегородок та інших виробів.

Монтаж пластикових вікон