Застосування багатопустотних плит перекриття в будівництві: плюси і мінуси

Застосування багатопустотних плит перекриття в будівництві: плюси і мінуси

Під час будівництва будь-яких споруд - і приватних одноповерхових будинків, і багатоповерхових, і промислових будівель - часто використовуються багатопустотні плити перекриття. Працювати з ними зручно, вони мають масу позитивних характеристик. Розповімо про багатопустотні плити та їх застосуванні докладніше.

Багатопустотні плити перекриття

Детальніше: Застосування багатопустотних плит перекриття в будівництві: плюси і мінуси

Правила експлуатації дизельного генератора

Правила експлуатації дизельного генератора

Генератори на дизельному паливі зарекомендували себе як надійна і невибаглива техніка, розрахована на тривалу безперебійну експлуатацію. Це обладнання може використовуватися в різних сферах. Великий вибір техніки з різними характеристиками сьогодні дозволяє підібрати оптимальний дизельний генератор кожному бажаючому.

Правила експлуатації дизельного генератора

Детальніше: Правила експлуатації дизельного генератора

Трисекційні драбини

Трисекційні драбини: сфери використання та переваги виробу

Трисекційні драбиниТрисекційні драбини - універсальна конструкція, яка значно спрощує проведення висотних робіт. Цю модель можна використовувати як двосторонню драбину або в якості телескопічних приставних драбин, які мають висувну зону.

Для виготовлення таких драбин найчастіше використовується сталь або алюміній. Завдяки цим матеріалам вироби виходять легкими, але разом з тим надійними та стійкими, що забезпечує необхідну безпеку. Трисекційні драбини успішно використовуються для вирішення побутових завдань (проведення ремонту всередині приміщення або зовнішньої обробки фасаду будівлі), а також виконання професійних будівельних робіт (монтаж комунікацій, ремонт окремих елементів на висоті).

Універсальні конструкції можуть бути використані під час проведення садових робіт, монтажі систем кондиціонування та вентиляції, під час установки освітлювальних приладів і т. д.

Детальніше: Трисекційні драбини

Монтажна піна Belife

Монтажна піна Belife - бренд, який не підведе

Коли потрібно закрити шви, заповнити пустоти або герметизувати тріщини, слід запастися якісними будівельними матеріалами. Монтажна піна Вelife виконає будь-яку роботу на високому рівні і забезпечує довговічний шар герметизації. Однокомпонентні суміші на основі поліуретану обладають унікальними експлуатаційними властивостями, практичні і зручні у використанні, за рахунок чого і завоювали популярність серед споживачів.

Монтажна піна Belife

Детальніше: Монтажна піна Belife

Ламелі: види, переваги і призначення

Ламелі: види, переваги і призначення

Пружинні ліжка вже багато років не в моді, тепер популярні варіанти, які мають ортопедичну основа. Конструктивно вони прості - каркас з металу і ламелі. Останні забезпечують ліжкам хороші ортопедичні властивості.

Ламелі - це рейки з дерева, які мають вигнуту форму і здатні витримувати значну вагу людини разом з матрацом. Ви можете купити ламелі для ліжка в Києві з бука в магазині Matrason - це міцна і надійна деревина, яка здатна витримати серйозний тиск. На такому ліжку буде можливим комфортний сон.

Ламелі та їх переваги

Детальніше: Ламелі: види, переваги і призначення

7 порад, як правильно вибрати ламінат

7 порад, як правильно вибрати ламінат

Завдяки відмінному зовнішньому вигляду й експлуатаційним властивостям ламінат став одним з найбільш популярних підлогових покриттів. Він легко та швидко монтується, стійкий до механічних пошкоджень, має доступну вартість. Ламінат виготовляється у вигляді панелей, поверхня яких імітує натуральну деревину, бетон, мармур, камінь. Основою багатошарового матеріалу є ДВП середньої або високої щільності. Декоративний шар визначає дизайн панелей, а верхня плівка захищає від стирання й ударних навантажень.

Попри велику кількість позитивних якостей ламінату покупець не застрахований від придбання невідповідного умовам використання або просто неякісного матеріалу. Більшість споживачів підбирає ламінат за дизайном та ціною, незважаючи на технічні характеристики. Таке придбання може з великою ймовірністю принести суцільне розчарування. Тому ми підготували для вас 7 порад, які підкажуть, як правильно вибрати ламінат.

7 порад, як правильно вибрати ламінат

Детальніше: 7 порад, як правильно вибрати ламінат