Як вибрати кутовий диван правильно?

Як вибрати кутовий диван правильно?

Як вибрати кутовий диван правильно?

Останнім часом серед предметів домашньої обстановки великою популярністю користуються досить цікаві меблі - кутові дивани. Вони зручні, функціональні, компактні, мають привабливий зовнішній вигляд і надають безліч можливостей для оформлення інтер'єру. Використовуючи в обстановці кутовий диван, можна отримати додаткове спальне місце, заощадити простір в малогабаритній квартирі або просто прикрасити приміщення, доповнити його обстановку оригінальним чином. 

Лінолеум та його плюси

Лінолеум та його плюси

Лінолеум та його плюси

Покриття для підлоги відрізняються один від одного властивостями, які одних цілковито влаштовують, а інших навпаки, відштовхують. Всі вони покликані зберегти зовнішній вигляд інтер'єрного рішення і внутрішні шари, які виникли під час будівництва або чорнову підлогу. Варіантів підлогових покриттів безліч, одним з поширених вважається лінолеум https://stroyploshadka.ua/linoleum-dlja-doma/ - рулонне покриття, утворює єдину поверхню на великих площах.

Що краще пінопласт чи мінвата?

Що краще пінопласт чи мінвата? Як вибрати утеплювач для фасаду?

Що краще пінопласт чи мінвата

На сьогоднішній час найбільш популярними матеріалами для утеплення фасадів є мінеральна вата і пінополістирол (пінопласт). Але якщо для цього в рівній мірі підходить і один, і інший матеріал, то напрошується очевидне питання, а який все-таки з них краще? В яких умовах прийнятно застосування одного утеплювача, і не прийнятно іншого? Та й в принципі, які технічні функції характерні для обох, а в чому проявляються їх відмінності?