Тканина атлас: характеристики матеріалу

Тканина атлас: характеристики матеріалу

Тканина атлас

Любительки крою та шиття прекрасно знають, що тканина атлас має дуже ошатний зовнішній вигляд. Матеріал гладкий, красивий, обладає гарним шикарним блиском. Виготовляється матерія на основі синтетичних або натуральних шовкових волокон. Традиційно прийнято вважати, що цей матеріал винайшли в Китаї. У перший час, природно, він проводився під грифом секретності і тільки з натуральних шовкових ниток, здобутих від тутового шовкопряда.

Підбираємо штори на кухню

Підбираємо штори на кухню

Підбираємо штори на кухню

«Апетитними» на кухні мають бути навіть штори. Тому кожна господиня прагне облаштувати кімнату за останніми тенденціями моди. Як і у всіх приміщеннях, кухонний простір має бути гармонійним. Всі деталі інтер'єру слід підбирати за дизайном і кольором. Не виняток навіть штори. Пропонуємо поговорити про них докладніше.

Вибір жіночих пуховиків 2018

Вибір жіночих пуховиків 2018

Вибір жіночих пуховиків 2018

Звертаючи увагу на сучасні пуховики, навіть не віриться, що далеким «пращуром» такого багатогранного за стилем одягу виступає спецформа альпіністів та полярників початку XX століття. Навіть наприкінці минулого століття жіночі моделі були нудними та одноманітними, хоча й дуже теплими.

Але мода не статична. Геніальні та креативні ідеї дизайнерів дозволили зробити з колишньої спецформи стильну та затребувану річ. Ми можемо тільки поаплодувати тим, хто не побоявся запропонувати модницям одягти вдосконалену «уніформу». І ця ідея вилилася успіхом. Сьогодні жіночий короткий або довгий зимовий пуховик можна побачити в будь-якій шафі. Верхній одяг сподобався модницям через багато позитивних якостей, про які поговоримо в статті.

Купити тканину для пошиття вечірньої сукні

Купити тканину для пошиття вечірньої сукні

Як купити тканину в Україні?

Придбання жіночої вечірньї сукні в сучасному бутіку - дороге задоволення. Багатьом з нас таке придбання не по кишені. Це не проблема, якщо взяти і зшити вбрання самостійно, використовуючи лекала з модних журналів, яких на просторах інтернету сьогодні безліч. Головне, купити тканину, правильно підібравши матеріал в інтернет-магазині.

Кожній королеві — своя корона

Кожній королеві — своя корона

Серед безлічі прикрас на палець особливо незвичайним є золоте кільце-корона. Це ювелірний виріб символізує впевненість в собі, облагороджує і радує сяйвом розкішних каменів і металу. Найрізноманітніші кільця-корони ви знайдете в інтернет-магазині ювелірних прикрас «Голд.юа»: https://gold.ua/products/zolotye-kolca/tematika-korony. 

Кожній королеві — своя корона

Як вибрати м'які меблі

Як вибрати м'які меблі

Як вибрати м'які меблі

Після того, як ремонт у квартирі закінчений, кожен господар будинку зітхає з полегшенням. Адже велика частина роботи, пов'язана з наданням свіжості вигляду кімнат, закінчена, і залишилося зовсім небагато, щоб надати кімнаті комфорту та затишку.