Поради жінкам про те, як гарно взути свого коханого чоловіка

Поради жінкам про те, як гарно взути свого коханого чоловіка

Поради жінкам про те, як гарно взути свого коханого чоловіка

Як добре, що минули часи, коли чоловіки мали дві чи три пари взуття, серед яких – домашні капці, туфлі на роботу, потім ті ж самі туфлі, тільки помиті та змащені гуталіном на свято, та кросівки на всі інші випадки. Сучасний чоловік, особливо якщо він переймається своїм іміджем та має гарний смак, обов'язково піклується про те, щоб мати кілька пристойних пар взуття на кожен випадок окремо. А якщо не вистачає часу, за нього це зробить турботлива та любляча дружина, чи не так?

Які жіночі кросівки Nike вибрати?

Які жіночі кросівки Nike вибрати?

Які жіночі кросівки Nike вибрати?

Кожна дівчина, яка вирішила зайнятися спортом, в першу чергу, підбирає для себе особливе вбрання та зручне взуття. Багато хто знає, що на очікувані результати, також впливає те, в який саме екіпіровці дівчина ходить на тренування. Вся справа в тому, що дівчині завжди хочеться виглядати красиво, незалежно від того, чим вона буде займатися. Якщо спортивну форму можна вибрати швидко і без особливих проблем, то зі взуттям все набагато складніше.

Основні тренди сезону весна-літо 2018, заявлені на Тижні моди в Мілані

Основні тренди сезону весна-літо 2018, заявлені на Тижні моди в Мілані

Тиждень моди в Мілані

Тиждень моди в Мілані - справжнє свято для поціновувачів брендових речей. За яскравості і масштабності проведення цого цілком можна порівняти з карнавалом.

Італійці з усією пристрастю готуються до нього і завжди дивують новими колекціями. Дизайнери з Апеннінського півострова славляться на весь світ любов'ю до яскравих забарвлень, строкатим принтам, естетики. У кожній колекції вони сміливо поєднують непоєднуване, тому навіть найсміливіші ідеї сприймаються публікою із захватом. Щороку свято кольорів та модних речей повторюється, даруючи нові тенденції та задаючи тренди. Ну а те, що не розібрали прямо з подіуму, стає доступним широкому загалу. Цілком реально в Garbs купити брендові речі з минулих колекцій іменитих дизайнерів або відшукати одяг класу аутлет. Цікавий факт: фірмовий товар зберігає актуальність ще протягом декількох сезонів. І необов'язково летіти до Мілану на Тиждень моди, щоб придбати стильні обновки. Але при цьому варто стежити за трендами, які задає це свято краси та яскравих поєднань:

Халат кімоно - завжди «на висоті»

Халат кімоно - завжди «на висоті»

Яка ж з прекрасних дам відмовиться завжди виглядати божественно? - Такі навряд чи знайдуться. Тим часом більшість жінок, опинившись вдома, одягаються в старі джинси, безформні вицвілі футболки, аргументуючи ситуацію тим, що такий одяг комфортний та зручний. Але, чи варто позбавляти себе радості бути завжди королевою - бути красунею вдома для улюблених людей, тим більше що зараз існує стільки ошатних та зручних варіантів домашнього одягу, серед яких є халат кімоно.

Халат кімоно - завжди «на висоті»

Кросівки Theo Leo - кращий вибір для вашого малюка

Кросівки Theo Leo - кращий вибір для вашого малюка

Майже 50 років тому люди вперше взули кросівки не як спортивне, а як повсякденне взуття, і з тих пір їхня популярність тільки зростає. Щодня мільйони дітей і дорослих по всьому світу носять зручні і комфортні кросівки. До речі, спеціалісти, аналізуючи тенденції ринку, підрахували, що торік у світі продажі кросівок зросли на 2%, що в глобальному масштабі доволі серйозний показник. Росте популярність такого взуття і в Україні. Статистика пошукових запитів українців на одній із відомих торгівельних платформ показала, що в топ товарів, які користуются найбільшим попитом, минулого року увійшли і кросівки. Підлітки і молодь просто в захопленні від цього зручного стильного взуття: в нашій країні вже сформувалася так звана снікерс-культура та спільнота колекціонерів кросівок. Подобаються ці спортивні моделі й малечі. Щоправда, не всі батьки знають як вибирати і де купувати якісне дитяче взуття для активного відпочинку. А що відомо про дитячі кросівки Theo Leo вам? Чи знаєте, чому дитячі ортопеди схвально відгукуються про взуття цього турецького бренду? Якщо ні, тоді ця розповідь від консультантів інтернет-магазину Theo Leo саме для вас. Прочитавши її, ви навчитеся визначати якість кросівок і підбирати моделі для дітей різного віку не гірше ніж взуттєві спеціалісти.

Кросівки Theo Leo - кращий вибір для вашого малюка

Спортивні комбінезони оптом - знахідка для розвитку бізнесу

Спортивні комбінезони оптом - знахідка для розвитку бізнесу

Такий одяг - практичний, зручний і сучасний. Це робить його популярним і затребуваним серед покупців завжди. Особливо, якщо мова йде про дітей, яким спортивний одяг необхідний для заняття фізкультурою на уроках, в секціях, рухливих ігор на вулиці і т.д. Покупці зацікавлені, щоб дитячі речі були якісними, виглядали красиво і коштували недорого, але в той же час довго зберігали свій первісний вигляд. З огляду на стабільний купівельний попит, подібний вид товару цікавий підприємцям, а також особам, яким вигідно придбання виробів у великих партіях закупівель.