Конвексні датчики: опис і призначення

Конвексні датчики: опис і призначення

Конвексні датчики

Устаткування для ультразвукового дослідження може мати кілька насадок, які поділяються в залежності від сфери застосування. Апарати використовуються в акушерстві, гінекології, а також для вивчення патологій черевної порожнини у чоловіків та жінок.

Активні речовини в ліках: повний перелік, довідник і опис на Знай.юа

Активні речовини в ліках: повний перелік, довідник і опис на Знай.юа

Активні речовини в ліках

Сучасний довідник медичних препаратів тепер доступний на сайті znaj.ua. Актуальний новинний канал розвивається у всіх напрямках і дозволяє користувачам знайти всю корисну інформацію на одному ресурсі.

Натуральний препарат для здоров'я жіночої репродуктивної системи

Натуральний препарат для здоров'я жіночої репродуктивної системи

Броколі

Багато жінок дітородного віку відчувають на собі негативні прояви гормональної активності. Без статевих гормонів неможливе нормальне функціонування репродуктивної системи жінки, але стрибки гормонів, підвищений рівень естрогенів призводять до різних наслідків: фіброзно-кістозної мастопатії, передменструального синдрому, ендометріозу, аденоміозу та багатьох інших поширених станів. Більшість з них не становлять серйозної загрози для здоров'я жінки, але можуть істотно ускладнити її життя. Препарат «КВІНОЛ ДУО» розроблений для нормалізації функціонального стану молочних залоз і попередження розвитку гіперпластичних процесів в молочних залозах та репродуктивних органах.

Трави і збори для профілактики стресу і перенапруги

Трави і збори для профілактики стресу і перенапруги

Трави і збори для профілактики стресу

Ми часто відчуваємо стрес і неспокій. Стрімкий ритм життя зачату супроводжується нервовими розладами і напругою. Всі розуміють, що в такій ситуації потрібно розслабитися, але це легше сказати, ніж зробити. Тому на допомогу приходять різні безрецептурні ліки на основі натуральних трав, як, наприклад, рослинний збір «Фітоседан» https://liktravy.ua/ru/products/medical/fitosedan. З його допомогою можна боротися зі стресом і занепокоєнням у повсякденному житті.

Що таке дарсонвалізація, особливості та правила лікування

Лікування струмом, або дарсонвалізація

Фізіотерапія – ефективний та безболісний спосіб лікування, який широко використовується при різних хворобах. Електричний струм входить до переліку методів, які використовують фізіотерапевти, а відповідна процедура називається дарсонвалізацією. Вона має багато переваг, одна з яких – можливість використовувати спеціальні прилади в домашніх умовах. Дарсонваль, який можна купити на https://www.medtechnika.com.ua/ua/, коштує недорого, але може принести велику користь всій родині.

Що таке дарсонваль

Що таке дарсонваль

Рефракційна терапія рогівки

Рефракційна терапія рогівки: ефективна корекція зору без операції

Рефракційна терапія рогівки

Короткозорість - одна з найпоширеніших патологій зору. За статистикою, вона діагностована приблизно у 25% дорослого населення європейських країн. Корекція за допомогою окулярів, контактних лінз не завжди зручна для пацієнта, часто не відповідає вимогам сучасного темпу життя. Їх використання може створювати обмеження, дискомфорт в повсякденності, під час навчання, занять спортом. Регулярне застосування спеціальних нічних пристосувань дасть реальну можливість відновити гостроту зору без оперативного втручання.