Дієтична добавка Сертідаза: ефективність, показання та рекомендоване дозування для прийому

Дієтична добавка Сертідаза: ефективність, показання та рекомендоване дозування для прийому

Сертідаза є ефективною дієтичною добавкою, в складі якої міститься головна діюча речовина - серратіопептидаза (10 мг). Цей інгредієнт відноситься до категорії протеолітичних ферментів. Його джерело - непатогенна кишкова бактерія Serratia E15. До допоміжних речовин, які входять до складу препарату, відносяться: крохмаль, лактоза, мальтодекстрин. Випускається у формі таблеток (в одній упаковці 150 штук).

Через те, що засіб являє собою дієтичну добавку, він безпечний для організму, надає тільки потрібний лікувальний ефект (за умови правильного його прийому). На відміну від ліків може діяти повільніше, але гарантувати більш тривалий результат.

Сертідазу, як біологічно активну добавку, зазвичай призначають у складі комплексної терапії.

Сертідаза

Детальніше: Дієтична добавка Сертідаза: ефективність, показання та рекомендоване дозування для прийому

Особливості «шопінгу» в онлайн аптеках

Особливості «шопінгу» в онлайн аптеках

Онлайн аптека - інтелектуальний ресурс, діяльність якого спрямована на зручну і швидку реалізацію ліків і супутніх засобів. В активному ритмі життя сучасної людини вона полегшує придбання необхідних препаратів, оберігаючи від простоювання в чергах. До того ж сервіс дозволяє отримати доступ до медикаментів осіб з обмеженою мобільністю, які знаходяться в групі, і за раптового погіршення самопочуття.

Переважні характеристики онлайн аптеки

Одним з ключових «за» на користь інтернет-аптек є знижена вартість на всі категорії препаратів. У більшості випадків рівень вигоди придбання ліків в дистанційних аптечних пунктах досягає 25-30% у порівнянні зі стаціонарними. Лояльне ціноутворення створюється за рахунок зниження витрат на утримання штату персоналу та оренду торгової площі.

Переважні характеристики онлайн аптеки

Детальніше: Особливості «шопінгу» в онлайн аптеках

Догляд за пацієнтами після інсульту

Догляд за пацієнтами після інсульту

Інсульт - собливий догляд та реабілітація

Інсульт - це захворювання, яке супроводжується незворотними неврологічними змінами в головному мозку. У пацієнта, який переніс інсульт, спостерігається порушення координації рухів і втрата сприйнятливості зовнішніх подразників. Такі хворі потребують особливого догляду і грамотної реабілітації.

Основні принципи догляду за постінсультними хворими

Інсульт загрожує повною або частковою втратою здатності ходити, говорити і самостійно себе обслуговувати, тому в лікарні за хворим доглядає персонал. Пацієнту регулярно проводять заняття щодо запобігання пролежнів, тромбозу, пневмонії або повторного нападу. Йому надається спеціальне харчування, при необхідності, доглядальниці годують хворого.

Догляд за пацієнтами після інсульту

Детальніше: Догляд за пацієнтами після інсульту

Чим небезпечний плечолопатковий періартрит?

Чим небезпечний плечолопатковий періартрит?

Плечолопатковий періартрит - це запалення тканин плечового суглоба. В процес втягнутий не тільки сам суглоб, але і його капсула, а також зв'язки, сухожилля і м'язи, розташовані поруч. Хвороба небезпечна ускладненнями і вимагає негайного звернення до лікаря за призначенням терапії.

Природа захворювання

Через те, що суглоб плеча крихкий, плечолопатковий періартрит виникає досить часто. Патологія займає 80-85% серед усіх хвороб плеча (1).

Суглоб дуже рухливий, він має тонку капсулу і підтримується переважно м'язами. Плечолопатковий періартрит широко досліджується вченими, але точна його природа залишається загадкою. (2)

Чим небезпечний плечолопатковий періартрит?

Детальніше: Чим небезпечний плечолопатковий періартрит?

Перша допомога при анафілактичному шоці: симптоми і правильний порядок дій

Перша допомога при анафілактичному шоці: як правильно діяти?

Анафілаксія або анафілактичний шок - важка і дуже небезпечна для життя алергічна реакція, вона стрімко розвивається під час контакту з алергеном. Особливість такого стану полягає в тому, що максимально швидко після появи перших ознак може наступити смерть. Саме тому важливо знати не тільки всі про симптоми небезпечного стану, але й про те, якою має бути перша допомога при анафілактичному шоці.

Перша допомога при анафілактичному шоці

Детальніше: Перша допомога при анафілактичному шоці: симптоми і правильний порядок дій

Що потрібно приймати під час грипу?

Що потрібно приймати під час грипу?

Грип є гострим респіраторним вірусним захворюванням, яке багато людей можуть переносити в досить важкій формі. Тому за появи перших симптомів (високої температури, болі в м'язах, кашлю, нежиті і ін.) Потрібно відразу дотримуватися певних рекомендацій.

Дуже важливо, в першу чергу, провітрювати і зволожувати кімнату в якій знаходиться хвора людина. Крім цього бажано їсти з окремого посуду, користуватися особистими рушниками і не знаходиться поруч з близькими людьми. Щоб інфекція пройшла якомога швидше, потрібно частіше висякуватися і кашляти, пити багато теплої рідини або хоча б просто води. Температуру лікарі радять збивати тільки тоді, коли вона буде вищою за 38 С ° градусів, адже таким способом імунітет бореться з хворобою.

Призначити ефективне лікування медикаментами може тільки лікуючий терапевт або педіатр, тому пацієнтові не рекомендується вживання будь-яких ліків, придбаних на за власним розсудом.

Які ліки приймати під час грипу

Детальніше: Що потрібно приймати під час грипу?