Що таке дарсонвалізація, особливості та правила лікування

Лікування струмом, або дарсонвалізація

Фізіотерапія – ефективний та безболісний спосіб лікування, який широко використовується при різних хворобах. Електричний струм входить до переліку методів, які використовують фізіотерапевти, а відповідна процедура називається дарсонвалізацією. Вона має багато переваг, одна з яких – можливість використовувати спеціальні прилади в домашніх умовах. Дарсонваль, який можна купити на https://www.medtechnika.com.ua/ua/, коштує недорого, але може принести велику користь всій родині.

Що таке дарсонваль

Що таке дарсонваль

Сучасні методи діагностики матки

Сучасні методи діагностики матки

Діагностика матки

Основним органом репродуктивної системи жінки є матка. Протягом життя вона зазнає багато змін: змінюється в розмірі та формі, потовщується, збільшується у вазі. Однак здорове функціонування може бути порушено під впливом безлічі факторів. Одні патології піддаються лікуванню, а інші вимагають прийняття кардинальних змін. Саме тому, так важливо регулярно відвідувати гінеколога і вчасно проходити огляди. В арсеналі лікарів є кілька інструментальних методів дослідження порожнини матки.

Вітаміни і БАДи при клімаксі: поради гінекологів

Вітаміни і БАДи при клімаксі: поради гінекологів

Вітаміни і БАДи при клімаксі

З настанням менопаузи в організмі жінки виснажуються запаси корисних речовин, які бажано регулярно поповнювати. Лікарі рекомендують робити це за допомогою харчових добавок - вітамінних комплексів та БАДів. Це допоможе вам легше переносити симптоми клімаксу, поліпшити моральний та фізичний стан, а також насолоджуватися повноцінним статевим життям.

Небулайзер - рятівник при осінній застуді

Небулайзер - рятівник при осінній застуді

Небулайзер - рятівник при осінній застудіОсінь приносить не лише гарні фотосесії з пожовклим листям, а і сезонні застуди. Навіть звичайнісінька нежить може перерости в ларингіт, якщо її не вилікувати вчасно. Тож не дивно, що поруч з градусниками та домашніми аптечками у багатьох українців з’явились небулайзери. І в період осінніх застуд їх доводиться використовувати доволі часто, особливо, якщо діти чи дорослі схильні до респіраторних захворювань.