Чим небезпечний плечолопатковий періартрит?

Чим небезпечний плечолопатковий періартрит?

Плечолопатковий періартрит - це запалення тканин плечового суглоба. В процес втягнутий не тільки сам суглоб, але і його капсула, а також зв'язки, сухожилля і м'язи, розташовані поруч. Хвороба небезпечна ускладненнями і вимагає негайного звернення до лікаря за призначенням терапії.

Природа захворювання

Через те, що суглоб плеча крихкий, плечолопатковий періартрит виникає досить часто. Патологія займає 80-85% серед усіх хвороб плеча (1).

Суглоб дуже рухливий, він має тонку капсулу і підтримується переважно м'язами. Плечолопатковий періартрит широко досліджується вченими, але точна його природа залишається загадкою. (2)

Чим небезпечний плечолопатковий періартрит?

Детальніше: Чим небезпечний плечолопатковий періартрит?

Догляд за пацієнтами після інсульту

Догляд за пацієнтами після інсульту

Інсульт - собливий догляд та реабілітація

Інсульт - це захворювання, яке супроводжується незворотними неврологічними змінами в головному мозку. У пацієнта, який переніс інсульт, спостерігається порушення координації рухів і втрата сприйнятливості зовнішніх подразників. Такі хворі потребують особливого догляду і грамотної реабілітації.

Основні принципи догляду за постінсультними хворими

Інсульт загрожує повною або частковою втратою здатності ходити, говорити і самостійно себе обслуговувати, тому в лікарні за хворим доглядає персонал. Пацієнту регулярно проводять заняття щодо запобігання пролежнів, тромбозу, пневмонії або повторного нападу. Йому надається спеціальне харчування, при необхідності, доглядальниці годують хворого.

Догляд за пацієнтами після інсульту

Детальніше: Догляд за пацієнтами після інсульту

Перша допомога при анафілактичному шоці: симптоми і правильний порядок дій

Перша допомога при анафілактичному шоці: як правильно діяти?

Анафілаксія або анафілактичний шок - важка і дуже небезпечна для життя алергічна реакція, вона стрімко розвивається під час контакту з алергеном. Особливість такого стану полягає в тому, що максимально швидко після появи перших ознак може наступити смерть. Саме тому важливо знати не тільки всі про симптоми небезпечного стану, але й про те, якою має бути перша допомога при анафілактичному шоці.

Перша допомога при анафілактичному шоці

Детальніше: Перша допомога при анафілактичному шоці: симптоми і правильний порядок дій

Переваги медичної лабораторії "CSD"

Переваги медичної лабораторії "CSD"

Здача аналізів для кожної людини є важливим показником для точного діагностування багатьох захворювань. Без сумніву, у цьому випадку потрібні точність та швидкість проведення дослідження, оскільки від них залежить правильність обраного лікування. Втрата часу на проходження аналізів у різних лабораторіях не дають змоги вчасно і якісно отримати бажані результати.

Відкриття в Україні клініко-діагностичної лабораторії «CSD» надає можливість пацієнтам отримати всі послуги клінічних обстежень, починаючи від загального аналізу крові та сечі до комплексів діагностики захворювань різних органів. Загалом, лабораторія може запропонувати своїм клієнтам більш ніж 1000 видів аналізів.

Медична лабораторія

Детальніше: Переваги медичної лабораторії "CSD"

Допомога людині при виникненні алергічної реакції

Допомога людині при виникненні алергічної реакції

Алергічні реакції виникають при попаданні в організм людини алергену при укусах комах, вживанні певних продуктів, індивідуальній непереносимості лікарських засобів (вакцин). До них відносяться: кропив'янка, набряк Квінке, анафілактичний шок. Важливо пам'ятати, що обов'язково потрібна перша допомога при алергії.

Перша допомого при алергії

Детальніше: Допомога людині при виникненні алергічної реакції

Що краще абдомінопластика чи ліпосакція?

Що краще абдомінопластика чи ліпосакція?

Що краще абдомінопластика чи ліпосакція?

Живіт - ділянка тіла, яка складно піддається безопераційній корекції. Якщо різноманітні дієти, посилені фізичні навантаження та інше ще якось можуть змінити його обриси, то виправити недоліки цієї зони після неодноразових вагітностей, різкої втрати ваги та вікових змін практично нереально. А тим часом часто для досягнення ідеальної фігури нам не вистачає тільки плоского живота. І єдиним способом домогтися бажаного стає звернення до пластичної хірургії - проведення ліпосакції та абдомінопластики.

Детальніше: Що краще абдомінопластика чи ліпосакція?