Чому не варто зволікати з лікуванням катаракти

Вікові зміни зору вважаються нормальними, проте якщо вони призводять до значного погіршення чіткості й гостроти, проблем із фокусуванням, помутніння та суттєво ускладнюють життя — необхідне лікування. Перелічені симптоми у віці 45+ можуть свідчити про розвиток катаракти. Це серйозне порушення, що призводить до повної втрати зору одного чи обох очей, якщо діагностика та лікування проведені надто пізно.

Катаракта

Принцип роботи інгалятора та його види

Інгалятором названо прилад, який застосовують для лікування кашлю у дітей та дорослих. Завдяки йому процес одужання значно пришвидшується, без будь-яких побічних ефектів. Помітити поліпшення стану та позбавлення перших симптомів захворювання, можна вже після другої процедури. Максимальний ефект настає через 2-3 дні. Перевагою інгаляторів є можливість їх використання практично при всіх видах хвороб верхніх дихальних шляхів, як при стандартному ГРВІ та грипі, так і при лікуванні пневмонії.

небулайзер

Біль у спині: що робити, причини, симптоми

Припустимо, що у вас захворіла спина. Що ви робитимете: викличите швидку чи почнете з понеділка ходити до басейну? Ці дві відповіді можуть виявитися вірними.

Але все ж настійно рекомендуємо, якщо у вас з'явилися неприємні відчуття у спині утриматися від занять спортом, обмежити виробничі та побутові навантаження. І найголовніше – своєчасно звернутися до лікаря! По-перше радимо Вам звернути увагу на фахових спеціалістів з неврології та нейроортопедії, в чому може вам допомогти клініка Time+.

Біль у спині

Як проявляється хронічний гайморит

Гайморит може виникати у будь-якому віці не залежно від статі чи інших чинників. Це реакція організму на вірус чи інфекцію. Також причиною виникнення можуть бути й інші фактори, що спричиняють розвиток захворювання. У будь-якому випадку потрібно негайно навідатися до лікаря та пройти обстеження.

Хронічний гайморит є однією з найбільш поширених форм запалення придаткових пазух носа. Ця хвороба пов'язана зі збільшенням вироблення слизу, який заповнює придаткову пазуху носа, що призводить до запалення та інфекції.

Хронічний гайморит

Користь добавок для підтримки організму

Здоров'я нашого організму залежить від багатьох факторів, а одним з них є правильне харчування. Іноді харчування не забезпечує нашому тілу достатньої кількості поживних речовин, які необхідні для підтримки здоров'я. Тут на допомогу приходять добавки до їжі, які можуть допомогти нашому організму отримати необхідну кількість вітамінів та мінералів. То ж ознайомимося, для чого потрібні вітаміни організму.

Біологічна добавка

Хронічний фарингіт: причини, симптоми, лікування

Біль та першіння в горлі знайомі кожній людині. Такі симптоми супроводжують не тільки звичайну застуду, а і фарингіт. Це захворювання, що характеризується запаленням слизової оболонки глотки, викликане бактеріальним або вірусним збудником. Якщо хвороба своєчасно виявлена, її можна швидко вилікувати. Якщо його не зробити, вона переростає в хронічний фарингіт1.

фарингіт