Масажери для ніг: особливості і користь

Масажери для ніг: особливості і користь

Користь та позитивний вплив масажу на загальне самопочуття та покращення здоров'я відомі усім. Одним з традиційних видів масажу є масаж ніг. Його вважають буквально чудодійним за відчуття повного розслаблення.

масажери для ніг

Детальніше: Масажери для ніг: особливості і користь

Що треба знати про одномоментну імплантацію

Що треба знати про одномоментну імплантацію: особливості процедури

Красива посмішка є показником доброго здоров'я та фінансового благополуччя. Якщо хитається зуб - Люмідент стане тим місцем, де вам допоможуть. Неприємно, коли широко посміхатися не виходить. Доктор Глушко Олексій Сергійович виправить ситуацію. Якщо зубів у роті не вистачає - можна відправитися на імплантацію, яку роблять всього лиш за день. Поговоримо про те, що ховається за цією процедурою.

Одномоментна імплантація

Детальніше: Що треба знати про одномоментну імплантацію

Плюси та мінуси лазерної епіляції

Плюси та мінуси лазерної епіляції

Поговоримо про плюси та мінуси лазерної епіляції, а також чому треба обирати салони з якісною технікою та фаховими спеціалістами як, наприклад, у салонах LaserVille https://laserville.com.ua/.

У тому, що стосується видалення волосся на тілі, у вас є варіанти. Ви можете швидко все поголити , але волосся відросте за лічені дні. Креми для депіляції розчиняють волосся за лічені хвилини, але вони мають тенденцію жахливо пахнути. Якщо ж ви хочете більш ретельної епіляції, ви можете розглянути можливість епіляції воском або за допомогою шугарінга , які виривають волосся з коренем. Волосся не відростає тижнями, але епіляція воском - це болючий процес, і шкіра пекуче свербить, коли волосся відростає.

Є більш тривалі варіанти, такі як електроліз. Електроліз використовує надзвичайно дрібну голку, введену до кожного волосяного фолікула, щоб спрямувати електричний струм, який вбиває волосяний фолікул. Якщо ви думаєте, що це звучить болісно,  ви маєте рацію, і сеанс може зайняти багато часу.

І все це наближує нас до лазерної епіляції, популярного способу епіляції, який пошкоджує волосяний фолікул, щоб мінімізувати ріст волосся. Лазер виявляє волосся виключно, фокусуючи увагу на пігментних клітинах, які знаходяться у волосяному фолікулі. Після того, як меланін у волосині націлений, лазер спалює весь волосяний фолікул. Після кількох сеансів ви можете викинути бритву та скасувати зустрічі з воском. Але перед тим, як записатися на перший сеанс (який буде одним із багатьох), давайте розглянемо плюси та мінуси лазерної епіляції.

Плюси та мінуси лазерної епіляції

Детальніше: Плюси та мінуси лазерної епіляції

Проблеми з волоссям і трихологія

Проблеми з волоссям і трихологія

Протягом усієї своєї історії людина прагнула вирішити два протилежних завдання: як відновити втрачене волосся і як позбутися небажаного. Волосся людини виявляє дивовижну завзятість, виростаючи знову після найбільш руйнівних впливів, або випадати, незважаючи на всі зусилля для їх порятунку. У Львові вам допоможуть в обох випадках. В першому вам треба знати лише два слова - трихолог Львів https://idermic.com.ua/service/konsultatsiia-trykholoha. А у другому дещо більше - лазерна епіляція у Львові https://idermic.com.ua/service/lazerna-epiliatsiia-u-lvovi. Якщо з лазерною епіляцію знайомі вже майже всі, хто шукав оптимальний спосіб позбавитися від зайвого волосся, то хто такий трихолог, давайте розбиратися.

Проблеми з волоссям

Детальніше: Проблеми з волоссям і трихологія

Косметологічні комбайни Zemits: особливості та переваги

Косметологічні комбайни Zemits: особливості та переваги

Прибутковість салону краси формується різними факторами. Фаховість та увага до потреб клієнтів займають верхні позиції в переліку найважливіших чинників. На третьому місці — сучасне оснащення кабінету.

Розвиток апаратної косметології призвів до революційних змін в індустрії догляду за тілом. Сучасне обладнання суттєво підвищило ефективність процедур. Бажаєте покращити рівень сервісу? Придбайте косметологічний комбайн надійного виробника. Це багатофункціональне обладнання, призначене для виконання різних процедур.

Косметологічний комбайн

Детальніше: Косметологічні комбайни Zemits: особливості та переваги

Котактні лінзи Biofinity

Котактні лінзи Biofinity: асортимент, особливості та переваги

Згідно статистичних даних щороку збільшується кількість діагностованих захворювань зору. Офтальмологи вбачають причини цього явища в способі життя сучасних людей. Але більшість вад зору піддаються корекції. Один з найсучасніших і найпростіших методів — контактні лінзи.

Ще кілька років тому цей різновид засобів корекції зору не користувався популярністю через важке звикання та багато інших недоліків. Але виробники продовжували пошук рішень, які забезпечують оптимальний рівень комфорту. Одним з найцікавіших винаходів стали лінзи Biofinity. Їх можна придбати на сайті https://luxoptica.ua/contact-lenses-and-solutions/. Це інноваційна розробка одного із світових лідерів м'яких засобів контактної корекції, американської компанії CooperVision.

Котактні лінзи Biofinity

Детальніше: Котактні лінзи Biofinity