З якої тканини виробляється українська постільна білизна, та яку краще обрати

Українська постільна білизна стрімко витісняє з ринку аналогічний товар закордонного виробництва. І це не випадковість. Адже виготовляється вона з природного (натурального) матеріалу: бавовна, льон, шовк. Сьогодні Україна пропонує широкий вибір постільних комплектів зі 100% натуральної тканини з різноманітним дизайном та гамою кольорів.

Яку білизну потрібно обирати для сну

Вона повинна бути з бавовни, бамбуку, віскози, модалу, поліестеру чи льону? Однозначної відповіді не існує. Вибір залежить від смаку людини та її особистих відчуттів. Адже одному подобається оксамитова прохолода, інший прагне ніжності від пухкого дотику, третій отримує задоволення від ідеального поєднання кольору та дизайну, що пасує до інтер’єру спальні. Тож, якою ж буває українська постільна білизна https://bayubay.com.ua/options/ukrainskoe-postelnoe-belyo/, давайте розберемося.

Українська постільна білизна з попліну

Які великі собаки уживаються з іншими домашніми улюбленцями

Дуже розповсюджений випадок, коли собака не є першим домашнім улюбленцем у сім’ї. У квартирі чи приватному будинку вже може проживати кіт, хом’як, папуга, морська свинка чи навіть тхір. Саме тому господарю варто звернути увагу на ті породи великих собак, які не ображають менших та чудово контактують з іншими тваринами.

На вибір існує величезна кількість великих та лагідних собак, які стануть чудовим поповненням у вашому домі. Варто зазначити, що адаптація великих собак у домівках, де є інші тварини, відбувається складніше. Тому дресируванню нового улюбленця варто приділити багато уваги.

Велика собака і кіт

Добірка кращих книжкових перекладів українською

Сьогодні на книжковому ринку займає потужні позиції сегмент перекладної літератури. І все для того, щоб кожний читач і читачка мали змогу насолоджуватися найкращими романами рідною українською мовою. Низка таких перекладних книжок і стала зірками цієї добірки.

Книги-бестселери розпочинають наш список. Роман «Ведмеже місто» Фредеріка Бакмана знайомить читача з маленьким містечком на півночі Швеції. На позір воно видається глухим і зовсім нецікавим. Та насправді, кожен його мешканець сповнений різноманітними емоціями та пристрастями. Недарма письменник так тонко та правдиво відчуває психологію людей.

Роман «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт дає можливість зануритися в богемне американське повоєнне життя. Разом з головною героїнею кожний із нас може віднайти власну свободу, сексуальність і право вибору — бути тим, ким хочеш, робити те, що хочеш, і насолоджуватися при цьому життям.

Добірка кращих книжкових перекладів українською

5 міфів про горілку

Горілка Немирів Делюкс - це базовий алкогольний напій, який можна широко використовувати у приготуванні коктейлів, страв, а також застосовувати для найрізноманітних побутових цілей. За багато десятків років цей алкогольний напій обросте безліччю міфів, які міцно вкоренилися у свідомості людей, але разом з тим вони не мають з реальністю нічого спільного.

5 міфів про горілку

Хто такий кум? Хто така кума? Чи можуть вони бути чоловіком та дружиною?

Хто такі куми? Ким припадають один одному хрещений батько та хрещена мати однієї дитини? Чи можуть вони бути подружжям? Що таке кумівство і чому це погано? Які прислів'я та приказки існують про куму та куму?

Кум і кума - це хрещені батьки однієї дитини, до того ж, один для одного, і для батьків хрещеника. Духовних батьків у православ'ї по відношенню до хрещеника називають сприймачами.

Також кумами можуть називати найближчих друзів, свідків на весіллі.

Зменшувальні форми - кумонька, кумася, куманьок.

Відносини з кумами за традицією передбачали взаємну підтримку, участь у сімейних справах, зустрічі та обмін подарунками на свята.

На кримінальному жаргоні кум – слідчий чи оперативний працівник. "Кум мучить" - оперативний працівник часто викликає засудженого на допити до оперативної частини.

Хто такі кум та кума

Цікаві та кумедні факти про воду

Тут, на krainau, ми весь час перебуваємо у воді. Ми ставимося дуже серйозно до цієї життєво важливої рідини. Зважаючи на це, ми представляємо до вашої уваги різноманітні цікаві, дивні та кумедні факти про воду. Насолоджуйтесь - з прохолодною склянкою нашого улюбленого напою. І не забудьте замовити воду в Києві з доставкою, що не тільки є розумним ходом в умовах карантину, а ще й чудовим вибором на користь якості!

Цікаві та кумедні факти про воду