Породи собак, які зможуть жити разом з іншими домашніми тваринами

Які великі собаки уживаються з іншими домашніми улюбленцями

Дуже розповсюджений випадок, коли собака не є першим домашнім улюбленцем у сім’ї. У квартирі чи приватному будинку вже може проживати кіт, хом’як, папуга, морська свинка чи навіть тхір. Саме тому господарю варто звернути увагу на ті породи великих собак, які не ображають менших та чудово контактують з іншими тваринами.

На вибір існує величезна кількість великих та лагідних собак, які стануть чудовим поповненням у вашому домі. Варто зазначити, що адаптація великих собак у домівках, де є інші тварини, відбувається складніше. Тому дресируванню нового улюбленця варто приділити багато уваги.

Велика собака і кіт

Детальніше: Породи собак, які зможуть жити разом з іншими домашніми тваринами

Добірка кращих книжкових перекладів українською

Добірка кращих книжкових перекладів українською

Сьогодні на книжковому ринку займає потужні позиції сегмент перекладної літератури. І все для того, щоб кожний читач і читачка мали змогу насолоджуватися найкращими романами рідною українською мовою. Низка таких перекладних книжок і стала зірками цієї добірки.

Книги-бестселери розпочинають наш список. Роман «Ведмеже місто» Фредеріка Бакмана знайомить читача з маленьким містечком на півночі Швеції. На позір воно видається глухим і зовсім нецікавим. Та насправді, кожен його мешканець сповнений різноманітними емоціями та пристрастями. Недарма письменник так тонко та правдиво відчуває психологію людей.

Роман «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт дає можливість зануритися в богемне американське повоєнне життя. Разом з головною героїнею кожний із нас може віднайти власну свободу, сексуальність і право вибору — бути тим, ким хочеш, робити те, що хочеш, і насолоджуватися при цьому життям.

Добірка кращих книжкових перекладів українською

Детальніше: Добірка кращих книжкових перекладів українською

Руйнуємо 5 найпоширеніших міфів про горілку

5 міфів про горілку

Горілка Немирів Делюкс - це базовий алкогольний напій, який можна широко використовувати у приготуванні коктейлів, страв, а також застосовувати для найрізноманітних побутових цілей. За багато десятків років цей алкогольний напій обросте безліччю міфів, які міцно вкоренилися у свідомості людей, але разом з тим вони не мають з реальністю нічого спільного.

5 міфів про горілку

Детальніше: Руйнуємо 5 найпоширеніших міфів про горілку

Цікаві та кумедні факти про воду

Цікаві та кумедні факти про воду

Тут, на krainau, ми весь час перебуваємо у воді. Ми ставимося дуже серйозно до цієї життєво важливої рідини. Зважаючи на це, ми представляємо до вашої уваги різноманітні цікаві, дивні та кумедні факти про воду. Насолоджуйтесь - з прохолодною склянкою нашого улюбленого напою. І не забудьте замовити воду в Києві з доставкою, що не тільки є розумним ходом в умовах карантину, а ще й чудовим вибором на користь якості!

Цікаві та кумедні факти про воду

Детальніше: Цікаві та кумедні факти про воду

Найбільш затребувані професії у Львові

Найбільш затребувані професії у Львові

Місто Львів вважається одним з найдинамічніших в західній частині України. Багата історія, середньовічна архітектура роблять його улюбленим місцем для проведення відпустки і святкових днів, туристичних екскурсій. Однак життя самих городян практично не відрізняється від укладу жителів інших населених пунктів. Всі теж ходять на роботу або знаходяться в її пошуку. І зазвичай цей момент викликає певні труднощі. Складно знайти вакансію за своєю спеціальністю, підібрати заняття з хорошим доходом та перспективою кар’єрного зростання. Щоб полегшити завдання, варто вивчити ринок праці і з’ясувати, яка робота у Львові сьогодні затребувана. По-перше, це допоможе зорієнтуватися тим, хто тільки збирається здобувати фах або підвищувати кваліфікацію. По-друге, дасть можливість чітко зрозуміти перспективи заробітку в місті Лева.

Найпопулярніші професії Львова

Детальніше: Найбільш затребувані професії у Львові

Особливості використання художніх грунтів в декупажу

Особливості використання художніх грунтів в декупажу

Особливості використання художніх грунтів в декупажу

Інтернет-магазини пропонують різні види художнього грунту для декупажу. У той же час багато майстринь воліють просто використовувати акрилові фарби або інші будматеріали. Вони набагато дешевші товарів для рукоділля. І з цим не можна не погодитися. Але чи варто економити на якості?

Детальніше: Особливості використання художніх грунтів в декупажу