Принципи вибору правильної постільної білизни

Принципи вибору правильної постільної білизни

Правильний вибір постільної білизни має основоположне значення для якості сну. Воно впливає на комфорт і відпочинок. Гарна постільна прослужить довгі роки і буде радувати своїм початковим зовнішнім виглядом. При виборі спальних комплектів слід враховувати кілька факторів, серед яких кількість ниток, тканина, умови використання, ваші особисті переваги по дизайну і т. д.

У цій статті ми зупинимося докладніше на ключових моментах, розуміння яких дозволить придбати хорошу постільну.

Як вибрати постільну білизну

6 пунктів, які має знати початківець кондитер

Поради початківцям кондитерам

У цій статті ми дамо декілька порад початківцям кондитерам для того, щоб їм було легше встати на творчий шлях.

Поради початківцям кондитерам

Види матраців

Види матраців та їх характеристики

Види матраців та їх характеристики

Сучасний ринок товарів для повноцінного сну в змозі запропонувати споживачам найширший асортимент матраців різних форм, розмірів, кольорів та конструкцій. Легко і зручно можна купити матрац в інтернет магазині, або знайти в магазинах вашого міста.  Як же не загубитися в цьому різноманітті і підібрати саме той виріб, який буде максимально відповідати вашим вимогам та естетичним перевагам?

Професійне чищення м’яких меблів: для кого актуальна послуга

Професійне чищення м’яких меблів: для кого актуальна послуга

Професійне чищення м’яких меблів

Побутове забруднення м'яких меблів – явище вже звичне для багатьох господинь. Але вони помилково вважають, що можуть легко впоратися з ним самостійно. Це не зовсім так, бо у звичайних плям на м'яких меблях в процесі експлуатації з'являються дуже неприємні «сусіди» – пилові кліщі. І вже від них звільнитися можна лише за допомогою спеціального обладнання, що у своїй роботі використовують професійні хімчистки.

Який матрац обрати 2018 року

Який матрац обрати 2018 року

Який матрац обрати 2018 року

Піклуючись про своє здоров'я в першу чергу, про що треба подумати - про придбання якісного ортопедичного матраца. Не можна купувати першу-ліпшу підстилку для ліжка, вважати, що дешева основа може бути якісною - не можна! У 100% випадків потрібно придбати ортопедичний матрац і, бажано, безпосередньо від виробника, щоб не переплачувати.

Обираємо вдалі пози для фотосесії за допомогою EVA Blog

Обираємо вдалі пози для фотосесії за допомогою EVA Blog

Кожен, хто намагався зробити вдалу світлину для соцмереж, знає, як важко копіювати пози та рухи професійних моделей. Фото у модних журналах, які виглядають невимушеними, були створені цілою командою досвідчених фотографів, стилістів та візажистів, які зробили все, аби модель була бездоганною на світлинах. Автори EVA Blog аналізують, чи можливо досягнути ідеалу та зробити гарне фото без досвіду, якщо використати вдалі пози для фотосесії та продемонструвати себе у вигідному світлі.