Як вибрати підодіяльник

Як вибрати підодіяльник

Наволока або підодіяльник - це свого роду чохол, який призначений для ковдри і захищає від різних забруднень. Існує досить багато моделей і кольорів, тож складнощів з підбором не виникне.

Як вибрати підодіяльник

Детальніше: Як вибрати підодіяльник

Рекомендації з вибору сухого корму для вихованця (собаки, кішки)

Рекомендації з вибору сухого корму для вихованця (собаки, кішки)

Відгуки - не показник якості

Значна частина відгуків пишуться на замовлення. Ставитеся до них критично. Так само як і до відгуків друзів та знайомих. Одній тварині корм може підійти, іншій - ні. Всередині однієї і тієї ж марки є корми різної якості.

Тварини мають різну потребу в поживних речовинах

Хаскі, яка пробігає по 12 км в упряжці, має більш високу потребу в енергії та поживних речовинах, ніж диванний лабрадор. Ігри з вихованцем, активні прогулянки збільшують потребу в кормі на 20-30-50%. Тому якщо собака багато їсть, здорова і худне - варто збільшити порцію.

Для активних собак потрібно вибирати корми з високою калорійністю, вони зазвичай мають приставку "Актив", для диванних - регулярні корми, згідно ваги.

Існують породні корми - для вівчарок, наприклад. Якщо собака здорова, у неї немає проблем з прийомом корму - таку собаку можна годувати і кормом для великих порід. Якщо є типові породні проблеми (дисплазія суглобів, наприклад) - вибирайте спеціалізований корм. До речі, якщо ви ще не знаєте, то якісні корми для собак на будь-який смак, можна придбати тут.

корм для собак

Детальніше: Рекомендації з вибору сухого корму для вихованця (собаки, кішки)

Що подарувати рибалці?

Що подарувати рибалці?

Захоплення риболовлею навіть захопленням назвати складно - для справжнього рибалки це стиль життя. Рибалка насолоджується тихою і спокійною атмосферою, яка супроводжує риболовлю, розміреним, повільним ритмом рухів, легким шумом річки і навколишньої природи. Ну і, звичайно ж, важливою частиною риболовлі є улов. Захоплення риболовлею, найчастіше, накладає відбиток на все життя людини, його пріоритети і цінності.

Коли наближається святкова дата - День народження або День рибалки - рідні та друзі починають сушити мозок у пошуку неординарного і практичного подарунка. Найчастіше під час вибору презенту для рибалки ми відштовхуємося від його хобі і багато в чому це вірний спосіб, однак проблема полягає у виборі конкретного рибальського аксесуара. До послуг дарувальників величезна кількість інтернет-магазинів: від купи маленьких, до великих і надійних, з якісною продукцією і репутацією, як, наприклад, рибальський магазин Zabros, який можна знайти за посиланням "рыболовный магазин Zabros". Але більшість дарувальників далекі від рибальської теми і знання обмежуються термінами «спінінг», «вудка», «наживка», тому обраний презент може елементарно не підійти до вже наявних снастей.

Що подарувати рибалці на день народження

Детальніше: Що подарувати рибалці?

Принципи вибору правильної постільної білизни

Принципи вибору правильної постільної білизни

Правильний вибір постільної білизни має основоположне значення для якості сну. Воно впливає на комфорт і відпочинок. Гарна постільна прослужить довгі роки і буде радувати своїм початковим зовнішнім виглядом. При виборі спальних комплектів слід враховувати кілька факторів, серед яких кількість ниток, тканина, умови використання, ваші особисті переваги по дизайну і т. д.

У цій статті ми зупинимося докладніше на ключових моментах, розуміння яких дозволить придбати хорошу постільну.

Як вибрати постільну білизну

Детальніше: Принципи вибору правильної постільної білизни

Види матраців

Види матраців та їх характеристики

Види матраців та їх характеристики

Сучасний ринок товарів для повноцінного сну в змозі запропонувати споживачам найширший асортимент матраців різних форм, розмірів, кольорів та конструкцій. Легко і зручно можна купити матрац в інтернет магазині, або знайти в магазинах вашого міста.  Як же не загубитися в цьому різноманітті і підібрати саме той виріб, який буде максимально відповідати вашим вимогам та естетичним перевагам?

Детальніше: Види матраців

Професійне чищення м’яких меблів: для кого актуальна послуга

Професійне чищення м’яких меблів: для кого актуальна послуга

Професійне чищення м’яких меблів

Побутове забруднення м'яких меблів – явище вже звичне для багатьох господинь. Але вони помилково вважають, що можуть легко впоратися з ним самостійно. Це не зовсім так, бо у звичайних плям на м'яких меблях в процесі експлуатації з'являються дуже неприємні «сусіди» – пилові кліщі. І вже від них звільнитися можна лише за допомогою спеціального обладнання, що у своїй роботі використовують професійні хімчистки.

Детальніше: Професійне чищення м’яких меблів: для кого актуальна послуга