Залежність від смартфона: перевір, чи не на гачку ти?

Залежність від смартфона: перевір, чи не на гачку ти?

Залежність від смартфона

Потіють ручки, коли покажчик зарядки смартфона починає блимати? Праворуч від тарілки завжди світиться екранчик? Телефон - перша річ, яку ти вранці береш в руки? У нас для тебе погані новини.

Прихильність до смарфтонів не вважається захворюванням. Поки що. Але, як каже засновник Центру вивчення прихильності до інтернету та технологій (Хетфорд, США) Девід Грінфілд, до 20% людей виявляють ознаки компульсивної поведінки щодо своїх смартфонів (іншими словами, вони не здатні розслабитися, поки не оновлять сторінку). А майже всі інші просто користуються ними надмірно часто і багато.

Як підібрати витяжку на кухню

Як підібрати витяжку на кухню

Як підібрати кухонну витяжку

Витяжка може вважатися повноцінним та повноправним членом славетного сімейства кухонного обладнання. Під час приготування їжі складно обійтися без неї. Основна функція витяжки - не допустити забруднення меблів та кухонної техніки жиром та кіптявою. Крім того, вона успішно бореться з найрізноманітнішими запахами та іншими забруднювачами, роблячи повітря свіжим.

На перший погляд, в цьому приладі немає нічого складного, але це не зовсім так. Якщо ви вирішили купити витяжку на кухню, то неправильний вибір може призвести до неприємних наслідків і значному зниженню очікуваного ефекту. Ми розповімо вам, як вибрати те, що вам потрібно.

Як працює посудомийна машина

Як працює посудомийна машина

Як працює посудомийна машина

Один з найбільш затребуваних побутових приладів в сучасному господарстві - посудомийна машина, яка здатна істотно полегшити життя будь-якій людині або сім'ї.

Величезна пропозиція посудомийок на ринку від провідних виробників побутової техніки дозволяє вибрати агрегат на будь-який смак і розмір гаманця. При цьому багато покупців запитують про те, як влаштований апарат та принцип його роботи. Розуміння того, як працює посудомийна машина знадобиться вам також, якщо вона вийде з ладу. Наприклад, однією за найбільш затребуваних запчастин для посудомийки є імпелер (купити можна тут - https://master-plus.com.ua/posudomoyka/impeller/) і варто хоча б приблизно розуміти що воно таке і для чого.

Підбираємо ефективний та надійний чохол для новенького iPhone

Підбираємо ефективний та надійний чохол для новенького iPhone

надійний чохол для новенького iPhone

Сучасні смартфони від відомої та популярної компанії iPhone - це багатофункціональні пристрої, які стають незамінними помічниками. Правда, вони відрізняються високою ціною.

Чохол на Xiaomi Mi A1

Чохол на Xiaomi Mi A1 - для безпеки щоденного використання смартфона

Асортимент сучасних мобільних телефонів вражає уяву навіть найвимогливіших користувачів. І все ж залишають після себе приємні враження лише деякі з мобільних пристроїв. Те ж саме можна сказати і про захисні аксесуари. Не кожен чохол здатний уберегти гаджет від деформацій в разі падінь на бетонну підлогу або при сильних ударах. Часто захисні оболонки лише сприяють збереженню зовнішнього вигляду і служать бар'єром для дрібних потертостей чи подряпин.

Чохол на Xiaomi Mi A1

Велосипед Haibike - купити через інтернет найпростіше!

Велосипед Haibike - купити через інтернет найпростіше!

Велосипед Haibike - купити через інтернет найпростіше!

Для кожного з нас існує окремий вид активного відпочинку, якому хочеться присвятити якомога більше часу, але при цьому велика частина незмінно вибирає саме велосипед. Завдяки цьому двоколісному виду транспорту ми отримуємо море унікальних можливостей і користі для здоров'я, вже не кажучи про те, що це просто прекрасна можливість пуститися в подорож, хоча б невелику, і побачити щось нове.