Як вибрати швейну машинку

Як вибрати швейну машинку

Як вибрати швейну машинку

Сучасні технології не обійшли стороною світ швейної техніки. Характеристики останніх новинок займають не одну сторінку рекламного буклету та вибрати швейну машину не просто навіть досвідченій людині. Продавці часто вносять додаткову плутанину, намагаючись виконати план з продажу і нав'язуючи покупцеві модель, більш вигідну для магазина.

Ми допоможемо Вам самостійно розібратися в особливостях машинок для дому або невеликого ательє і коротко опишемо їх основні різновиди. Детально зупинимося в статті на параметрах, важливих для кожної категорії покупців.

Як вибрати моторну оливу

Як вибрати моторну оливу і не придбати підробку

Як вибрати моторну оливу

Ціна - не показник якості

Безперечно, дійсно гарна олива дешево коштувати не може. Навіть оливи від відомих українських виробників недалеко пішли за вартістю від західних продуктів, адже головна частина їх ціни залежить від присадок, а вони, як не крути, імпортні.

Дров'яні печі для дому

Дров'яні печі для дому: які бувають, особливості.

Дров'яні печі для дому

Печі для будинку користувалися популярністю завжди. У минулі часи люди наймали майстрів або самостійно споруджували опалювальні конструкції. А сьогодні на допомогоу приходить сучасне обладнання, яке обладає компактними розмірами та високим ККД. Якщо ви плануєте купити дров'яну піч, то варто зазначити, що асортимент печей величезний, тому власники житла можуть придбати агрегат, виходячи з особистих побажань.

Холодильники No Frost: переваги та недоліки

Холодильники No Frost: переваги та недоліки

Холодильники No Frost: переваги та недоліки

Холодильники, які потребують регулярного розморожування, відходять у минуле. Результати маркетингових досліджень показують зростання попиту на моделі з технологією No Frost. У них випарник розташований в спеціальному відсіку. Вентилятори забезпечують постійну циркуляцію повітря і запобігають обмерзанню.

Як працює посудомийна машина

Як працює посудомийна машина

Як працює посудомийна машина

Один з найбільш затребуваних побутових приладів в сучасному господарстві - посудомийна машина, яка здатна істотно полегшити життя будь-якій людині або сім'ї.

Величезна пропозиція посудомийок на ринку від провідних виробників побутової техніки дозволяє вибрати агрегат на будь-який смак і розмір гаманця. При цьому багато покупців запитують про те, як влаштований апарат та принцип його роботи. Розуміння того, як працює посудомийна машина знадобиться вам також, якщо вона вийде з ладу. Наприклад, однією за найбільш затребуваних запчастин для посудомийки є імпелер (купити можна тут - https://master-plus.com.ua/posudomoyka/impeller/) і варто хоча б приблизно розуміти що воно таке і для чого.

Залежність від смартфона: перевір, чи не на гачку ти?

Залежність від смартфона: перевір, чи не на гачку ти?

Залежність від смартфона

Потіють ручки, коли покажчик зарядки смартфона починає блимати? Праворуч від тарілки завжди світиться екранчик? Телефон - перша річ, яку ти вранці береш в руки? У нас для тебе погані новини.

Прихильність до смарфтонів не вважається захворюванням. Поки що. Але, як каже засновник Центру вивчення прихильності до інтернету та технологій (Хетфорд, США) Девід Грінфілд, до 20% людей виявляють ознаки компульсивної поведінки щодо своїх смартфонів (іншими словами, вони не здатні розслабитися, поки не оновлять сторінку). А майже всі інші просто користуються ними надмірно часто і багато.