15 крутих фішок iPhone 14: що цікавого у новому творінні Apple

Останні кілька років Apple дотримується обраного шляху, випускаючи нові моделі iPhone з невеликими змінами щодо попередників. Якихось кардинальних змін вже давно не відбувалося, але щоразу з'являються цікаві фішки, які приваблюють шанувальників бренду.

У кожному новому поколінні iPhone виробник покращує можливості камер, оновлює дизайн корпусу, модернізує екран, видозмінює чубчик та додає дрібні корисні функції. З випуском айфон 14 нічого революційного вкотре не відбулося, але кілька примітних новацій з'явилося.

Зовнішній вигляд iphone 14

Огляд неймовірного iPhone 14 Pro

Ідеальний дизайн. Неймовірна камера. Приголомшливий екран з функцією Always-On Display і магія Apple, яка перетворює звичайний виріз на екрані в унікальний інтерактивний елемент - все це iPhone 14 Pro. Cмартфон отримав новий процесор, зроблений за найсучаснішими технологіями, а можливості для зйомки зробили крок як ніколи раніше. З новими функціями iOS та всіма технологіями, успадкованими від попередніх моделей лінійки Pro, смартфон вражає уяву.

Фото iPhone 14 Pro

Як вибрати кондиціонер для дому чи квартири

На ринку можна знайти безліч моделей, які відрізняються за ціною у кілька разів. Що обрати серед багатьох зразків продукції таких найпопулярніших виробників кондиціонерів, як Cooper&Hunter, Mitsubishi Electric, Daikin, Toshiba, Samsung, GREE та багатьох інших. Розбираємось, за які функції варто доплачувати, а за які – ні і який домашній кондиціонер краще вибрати.

Як вибрати кондиціонер для дому чи квартири

Холодильні вітрини: спосіб безпечного зберігання продуктів та ефективне маркетингове рішення

У кожному продуктовому магазині є товари, які потребують особливих умов для зберігання. Молоко та молочнокислі продукти, м'ясо, зелень, кондитерські вироби швидко псуються за кімнатної температури. Вони швидко втрачають свіжість та привабливий зовнішній вигляд. А покупці намагаються оминати продукцію, яка неправильно зберігається стороною. Саме тому вітрина холодильна у магазині – нагальна потреба.

Магазинні вітрини

Синтезатор: особливості вибору

Синтезатор – це електронний музичний інструмент, який дозволяє створювати різні звукові ефекти та мелодії. Використовуються у всіх жанрах та стилях музики, а також є важливим елементом у створенні сучасних композицій.

синтезатор

Новий Lexus LX600: розкішний та потужний позашляховик

 

Lexus завжди був синонімом розкіші та надійності. І новий Lexus LX 600 не є винятком. Ця нова модель з'явилась на ринку в 2023 році та відразу ж здобула популярність серед шанувальників якісних позашляховиків. 

Українські автомобілісти теж мають можливість придбати новий Lexus LX600 у офіційному салоні Лексус Сіті Плаза за доступною ціною.

Особливість нового Lexus LX600 полягає в тому, що це найбільша модель серії LX, з потужним двигуном та вражаючими характеристиками. Цей автомобіль оснащений 6-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 415 кінських сил.

Лексус LX 600