Ознаки пошкодження екрану в ноутбуці

Ознаки пошкодження екрану в ноутбуці

Основою екрану є матриця, яка відповідає за те, наскільки якісним буде графічне зображення, а тому її поломка є найсерйознішою проблемою. Шлейфи призначені для з'єднання матриці з відеокартою, вони здійснюють її контакт і з іншими, не менш важливими вузлами. Чутливий екран ноутбука вимагає ефективного захисту, і для досягнення цієї мети розробники використовують високоміцний прозорий пластик. Якщо ви все ще не вирішили яку матрицю купувати, тоді ви можете ввести модель ваша ноутбука до пошуковика будь-якого інтернет-магазину, або в магазині Zeto. Вам покажуть доступні моделі екрану на ваш ноутбук.

Ознаки пошкодження екрану в ноутбуці

Детальніше: Ознаки пошкодження екрану в ноутбуці

А ви знаєте, що всі авто можуть "носити" диски r17

А ви знаєте, що всі авто можуть "носити" диски r17

Останнім часом тенденція до збільшення типорозміру дисків призводить до того, що багато автолюбителів прагнуть змінити заводські параметри коліс на власній машині. І справді, легковий транспорт на великих катках виглядає куди привабливішим і соліднішим. Так чому ж деяким моделей авто диски r17 підходять, а іншим вони протипоказані? Може встановлювати їх можна в будь-якому випадку?

Диски r17

Детальніше: А ви знаєте, що всі авто можуть "носити" диски r17

Для чого потрібна радіоняня?

Для чого потрібна радіоняня?

Для чого потрібна радіоняня?

Сучасним батькам досить складно цілодобово спостерігати за своїми дітьми. Адже необхідно і будинок прибрати, і поїсти приготувати, і собою трохи зайнятися. А фінансові кошти на послуги няні є далеко не у всіх. Саме тому ми пропонуємо вам відмінний вихід - радіоняню. Вона являє собою невеликий пристрій, який здатний передавати звуки на відстані. Придбати радіоняню в Києві можна в інтернет-магазині Babyshop. Тут ви знайдете великий вибір товарів для дітей будь-якого віку.

Детальніше: Для чого потрібна радіоняня?

На що звертати увагу при виборі смартфона

На що звертати увагу при виборі смартфона

На що звертати увагу при виборі смартфона

За останні роки, ринок мобільних гаджетів настільки еволюціонував, що кишеньковим комп'ютером сьогодні нікого не здивуєш. Головним девайсом сучасної людини є смартфон. З цим пристроєм багато з нас не розлучаються 24 години на добу, використовуючи його для спілкування, роботи, розваг.

Асортимент сучасних телефонів пропонує таке різноманіття моделей, що у недосвідченого користувача можуть виникнути проблеми з вибором. Величезна кількість точок продажу мобільних телефонів також ускладнює процес вибору. Дізнатися, яка найвигідніша ціна Айфон 11 Про Макс можна не виходячи з дому, також можна і придбати сам телефон в інтернет-магазині.

Детальніше: На що звертати увагу при виборі смартфона

Як вибрати фільтр глечик?

Все про фільтри-глечики

glech

Питна вода - велика проблема сучасності. Винні в тому застарілі водопроводні мережі та якість грунтових джерел, якщо мова йде про власні скважини.  Кожен, хто хоча б раз пробував приготувати чай або каву на очищеній чи бутильованій воді, навряд чи захоче надалі використовувати для цього рідину з-під крана. Але пляшки мають властивість закінчуватися в найпотрібніший момент, а на дорогу систему зворотного осмосу поки не вистачає ... Ви піклуєтесь про власне здоров'я та здоров'я ваших дітей? Для вас важливими є смакові якості приготованих напоїв - придивіться до фільтрів типу глечика.

Детальніше: Як вибрати фільтр глечик?

Ecosoft: фільтри-кувшини для очищення води

Ecosoft: фільтри-кувшини для очищення води

Ecosoft: фільтри-кувшини для очищення води

Пити воду, яка постачається до квартири з централізованої системи, не варто. Вона містить шкідливі для здоров'я домішки. Така ситуація характерна для всіх українських міст через застарілі системи водопостачання. В деяких населених пунктах почалась реконструкція, але для отримання відповідної якості необхідно провести повну заміну обладнання.

Детальніше: Ecosoft: фільтри-кувшини для очищення води