Як обрати ідеальний велік?

Як обрати ідеальний байк?

Як обрати ідеальний велосипед

Обрати біціґлі справа нелегка, адже зараз існує безліч варіантів на різний смак. Спробуємо розібратись, як правильно обрати екологічний та корисний велік.

Що потрібно знати?

Якщо ви вирішили купити велік, потрібно визначитися з такими критеріями:

Електробайк – потужний транспорт майбутнього

Електробайк – потужний транспорт майбутнього

Електровелосипеди в Україні

Електробайк став справжнім проривом у світі велосипедної техніки. А чи знаєте ви кому належить ідея створення такого велосипеда, чому він краще звичайного байку та які види представлені на українському ринку?

Стартап Ілона Маска Neuralink

Стартап Ілона Маска Neuralink - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Стартап Ілона Маска Neuralink: як реально зв'язати мозок з комп'ютером

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Neuralink - вживлення чіпу у мозок людини!

16 липня 2019 Ілон Маск анонсував перші результати діяльності свого стартапу Neuralink. Як він працює. Спеціальний робот під наглядом нейрохірурга вживляє електроди (товщиною в людську волосину) в мозок для відстеження активності нейронів. Це дозволить створити інтерфейс обміну даними між мозком і зовнішніми пристроями, включаючи комп'ютери.

Як вибрати ігрові навушники

Як вибрати ігрові навушники

Як вибрати ігрові навушники

Навушники для справжнього геймера є одним з найбільш важливих пристроїв, підключених до його консолі або комп'ютера. Від них залежить дуже багато - звуки супротивників, які підкрадаються, можливість спілкуватися мікрофоном і давати вказівки своїй команді, а також більш глибока заглибленість в ігровий процес. Щоб всі ці «навороти» не були фантазією, потрібно дуже детально вивчити характеристики ігрових навушників і підібрати ті, які відповідають вимогам. В цьому ми і намагаємося розібратися у статті, присвяченій вибору геймерських навушників.

Як вдало купити комп'ютерно-письмовий стіл

Комп'ютерно-письмовий стіл: що треба враховувати перед покупкою

Якщо робоче місце має бути обладнане зручним комп'ютерно-письмовим столом, треба уважно його обирати, адже від цього залежить ваш комфорт і настрій. Особливо важливо враховувати різні параметри, якщо комп'ютером користуються діти.

Комп'ютерно-письмові столи

Що краще приватний майстер чи сервіс-центр з ремонту побутової техніки?

Що краще приватний майстер чи сервіс-центр з ремонту побутової техніки?

Що краще приватний майстер чи сервіс-центр з ремонту побутової техніки?

Холодильник або пральна машина перестали вас радувати? Вони не виконують свої основні функції, доставляють все більше клопоту? Ви все частіше замислюєтеся про придбання нового обладнання? Не поспішайте. Можливо, вдасться заощадити значну суму грошей, відремонтувавши вже наявні прилади.