Привітання з Днем Народження по іменам

А

 Аліна Аліса Алла

 Анастасія 

 Анатолій Ангеліна

 Андрій Анна

 Антон Антоніна

 Аріна Артем

Б  Богдан Богдана
В

 Вадим Василь Валентин

 Валентина Валерій 

 Вероніка 

 Віктор Вікторія 

 Віталій Віталіна

 Владислав Владислава

 Володимир

Г  Галина
Д

 Дарина Денис Діана 

 Дмитро

Є

 Єва Євген  Євгенія

 Єгор Єлизавета

Ж  
З  Злата Зоряна
І

 Іван Іванна Ігор Ілля 

 Інна Ірина

К  Катерина Костянтин
Л

 Лариса Леонід Любов

 Лілія Людмила

М

 Максим Марія Марина 

 Маргарита Маркіян Марта

 Мар'яна Матвій 

 Микола  МирославаМихайло

 Мілана Мілена

Н

 Надія Назар Наталія

 Ніна

О

 Оксана Олег Олександр 

 Олександра Олексій Олена

 Олеся Ольга

П  Павло Петро Поліна
Р  Роман Руслан Руслана
С

 Світлана Сергій Соломія 

 Софія Степан

Т

 Таміла Тарас Тетяна

 Тимофій

У  Уляна
Ф  
Х  Христина
Ц  
Ч  
Ю  Юлія Юрій
Я  Яна Ярослав

Бонус: Катя Саша Маша

 

 

Не секрет, що будь-який День Народження супроводжується не тільки даруванням подарунків, але й привітаннями, побажаннями, приємними словами. Зазвичай, це банальні рядки, віршики та рядки побажань, які можливо ви вже не раз чули. Як здивувати іменинника, що побажати йому особливого та як підняти настрій, щоб саме Ваші слова запам'яталися йому надовго? 

Привітання з Днем Народження по іменамЗагальновідомо, що найприємнішою музикою для людини є звук її імені. Ви легко можете перевірити, що звертаючись до людини за ім’ям ви відразу автоматично викликаєте у неї більше довіри.

Саме тому ідеальним вибором в такому випадку стануть привітання по іменам, тобто, слова і побажання, які адресовані людині в її особисте свято і при цьому у них йде звернення за ім’ям. Унікальність таких привітань полягає в тому, що вони ніколи не будуть однотипними або безликими, адже за допомогою імені можна побажати чогось особливого імениннику.

З таким привітанням сміливо можна йти на будь-яке свято, адже Ваші слова будуть сповнені теплом та душевністю, які Ви зможете подарувати безпосередньо винуватцеві торжества.

Ми намагалися зібрат іменні привітання до найпоширеніших імен як для чоловіків, так і для жінок. Зручна навігація сайту допоможе Вам швидко знайти потрібне ім’я і слова побажання до будь-якого свята, зробивши привітання оригінальним і персоналізованих. 

Для зручності жіночі імена виділені рожевим кольором, а чоловічі – блакитним

Картинки з привітаннями по іменам

В цьому ж розділі, разом з віршованим привітанням, ви знайдете іменні вітальні листівки. Зазвичай це графічно оформленні привітання та побажання по іменам, та картинки з іменами. 

Картинка з іменем виглядає приблизно як візитна картка на якій красиво зображення лише ім’я. Такі картинки часто використовуються у соціальних мережах, форумах, та інших місцях інтернет спілкування.

Картинки для жінок з привітаннями, за традицією, містять зображення квітів, милих котиків та цуценят і т.д., а для чоловіків – визнані аксесуари успіху, такі наприклад, як елітні авто, елітний алкоголь, бізнес-атмосфера та ін. Звичайно, сюжетів для привітань може бути безліч, тому  якщо ви знайшли, або зробили якусь гарну картинку з привітанням по імені – поділіться з нами за допомогою електронної пошти, яку ви можете знайти у розділі Контакти, в нижній частині. Найкращі зображення та привітання ми додамо до нашої колекції.