Картини за номерами - творче дозвілля для дорослих

Картини за номерами - творче дозвілля для дорослих

Картини за номерамиМалювання є універсальним способом для розслаблення і зняття стресу, тому картини за номерами недорого для дорослих це справжня знахідка. Адже без будь-яких спеціальних навичок ви зможете самостійно намалювати картину на полотні.

Творчість без спеціальних навичок

Так, це реально. Ви можете за допомогою всього лише одного набору створити картину. І в цьому наборі вже все підготовлено для роботи: синтетичні пензлики, полотно з контуром майбутнього малюнка і номерами, акрилові пронумеровані фарби на водній основі, контрольний контурний лист, кріплення.

Від вас буде потрібно трохи акуратності, час і місце, де ніхто не буде заважати.

Спочатку потрібно обрати сюжет майбутньої картини. Це може бути все що завгодно і сьогоднішній асортимент дозволяє намалювати найбільш незвичайні картини.

Детальніше: Картини за номерами - творче дозвілля для дорослих

Третій день - нова пісня українського гурту Фраnko'

Слухаємо "Третій день" - нову пісню гурту Фranko''

Ми ніколи не знаємо, що робиться в голові людини, яка знаходиться поряд. Ми не знаємо, в чім сенс життя цієї людини, що її радує і чого вона боїться. Але  ми все ж спілкуємось з оточуючими, ми - соціальні істоти. Ми жартуємо з різних приводів. Ми іронізуємо. Ми часто приховуємо за нашими жартами і іронією свої найпотаємніші думки і бажання. 

Пісня "Третій день" про любов і страх в одному флаконі. Вона про те, що ми приховуємо від інших, про те, що захоплює нас і про що ми не говоримо. Вона написана з іронією, з позиції захисту, з позиції оборони, як щось легке і невимушене, як те, що потрібно заховати, хоч мовчати вже й не сила.

Відеоряд доповнює цю думку. Легкість і кадри, що швидко змінюються, ніби не дають вам зосередитися на головному, відвертають вашу увагу від агонії, від того, що володіє думками.

Детальніше: Третій день - нова пісня українського гурту Фраnko'

Як вибрати сонцезахисні окуляри для риболовлі

Сонцезахисні окуляри для риболовлі: важливі критерії вибору

В Україні дуже довго побутувала думка, що риболовля — не жіноча справа. Але в багатьох народів світу таке сприйняття може викликати подив. Плануючи відпочинок на морському курорті чи біля водойм в Україні, варто передбачити можливість порибалити. У більшості випадків усе необхідне спорядження пропонують організатори розваг. Але деякі речі варто придбати завчасно.

окуляри для риболовлі

Детальніше: Як вибрати сонцезахисні окуляри для риболовлі

Онлайн-каталог заходів - безліч ідей, як скрасити вечір

Онлайн-каталог заходів - безліч ідей, як скрасити вечір

Онлайн-каталог заходів в Києві

Навіть жителі столиці можуть зіткнутися з такими питаннями: чим зайнятися у вільний час, як урізноманітнити свої будні. Відпочинок на природі та пікніки, прогулянки парком та походи в кіно, зустрічі з друзями в барах і веселощі в клубі - звичні та найпоширеніші способи розваг. Але якщо вам хочеться нових емоцій, незабутніх, яскравих моментів, то стежте за заходами в Києві і вибирайте краще рішення, щоб скрасити ваш вечір.

Детальніше: Онлайн-каталог заходів - безліч ідей, як скрасити вечір

Як скласти подарунковий набір

Як скласти подарунковий набір

Подарунковий набір

Всі люди люблять свята, а особливо момент вручення подарунків. Не менш приємно і підносити презенти, ось тільки з їх вибором можуть виникати певні труднощі.

Далеко не всі можуть дозволити собі дарувати дорогі презенти, а порадувати близьких людей, або тих, кому необхідно висловити симпатію і повагу, все ж потрібно. Найпростіший в реалізації і доступний фінансово спосіб обдарувати людину - вручити їй подарунковий набір, універсальний, або складений з урахуванням особистих переваг.

Детальніше: Як скласти подарунковий набір

Що врятувало «Барселону»

Що врятувало «Барселону» - нестандартне рішення Ернесто Вальверде
чи проста удача!

Що врятувало «Барселону»

Часом рішення, які не піддаються жодній логіці, рятують ситуацію, і цей випадок - не виняток. Багато вважають, що саме в цьому сезоні Ернесто Вальверде поставив собі за мету довести відсутність будь-якого взаємозв'язку між якістю самої гри і результатами матчу. Загалом, реалізацією цієї тактики (якщо це можна так називати), «Барселона» займається протягом всієї осені.

Детальніше: Що врятувало «Барселону»