Паперові пакети: тренди в оформленні у 2022 році

Паперові пакети – товар, який користується великим попитом на сучасному ринку. І це недивно з огляду на те, якою широкою є сфера застування таких пакетів. Пропонуємо вашій увазі розглянути ключові тренди, які пов’язані з дизайном цих пакетів. Варто відзначити, що подібні тренди регулярно вдосконалюються та трансформуються. Вони передають у собі запити споживачів та відповідають на їх потреби.

Паперові пакети

Подарунковий сертифікат — ідеальний презент на будь-яку подію

Подарунковий сертифікат

Наближається День народження, професійне свято, інша не менш важлива подія в житті близької людини. Не знаєте, що подарувати? Купуйте оригінальний подарунковий сертифікат — оптимальний варіант, який дасть змогу людині самостійно вибрати подарунок для себе.

Як правильно зберігати монети

Сьогодні багато людей займаються нумізматикою та формують у себе вдома колекції монет. Для одних це просто хобі, для інших – вигідна інвестиція, для третіх – пам'ять про минуле, відвідувані країни. Але в будь-якому випадку потрібно дотримуватися загальних рекомендацій, щоб ваші монетки не стали непридатними, не втратили декоративного вигляду. Початківці нумізмати нерідко зберігають свої цінності у звичайних пластикових контейнерах або шкатулках. Це докорінно неправильно.

По-перше, монети можуть пошкоджуватися від контактів одна з одною. На них з'являються подряпини та інші артефакти. Також деякі метали можуть вступати в реакцію при контакті один з одним, завдяки чому поверхня вкривається корозією, патиною, тому так не рекомендується робити. Зверніть увагу, що все це призводить до зниження вартості вашої колекції. До речі, якщо вас цікавить скупка монет, радимо звернутися до Ocenka Pokupka. Там працюють професійні нумізмати, які запропонують максимальну суму за ваші цінності.

Як правильно зберігати монети

Рідкісні монети СРСР: на що звертати увагу при покупці і де їх варто шукати

Роки минають і навіть ті гроші, які кілька років тому вважалися звичайними, зараз можуть стати колекційними, вирости в ціні багаторазово через те, що вийшли з ужитку. Щодо валюти виробництва СРСР, то будь-яка монета того періоду має свою цінність, але є серед них і особливо важливі екземпляри — вони підуть на аукціонах за тисячі. Разом з тим подібні речі, як правило, спокійно валяються в якості сувеніру на дні гаманця або використовуються дітьми в іграх.

Рідкісні монети СРСР

Картина за номерами: для натхнення, на подарунок, доповнення інтер'єру

Малювання - це універсальне творче заняття, яке люблять не тільки діти, а й дорослі. Знання того, що результатом цієї роботи буде щось гарне тільки надихає ще більше і дає стимул, особливо тим, хто не обладає професійними навичками або талантом. Картина за номерами - це можливість для будь-якої людини, яка дозволяє відчути себе художником, ще й без особливих витрат.

З якого віку можна малювати за номерами

Починати створювати малюнок за номерами можуть діти, які досягли 6 років, якщо вони справляються з кропіткою роботою і готові до тривалого процесу розфарбовування полотна. Зручно, що зараз для дітей можна купити полотно меншого розміру, ніж стандартний. І тематика сюжетів картин 30х40 см задовільнить будь-яку з переліку бажань малюка. Серед популярних дитячих сюжетів:

  • милі тварини;
  • мультяшні персонажі;
  • абстракції.

Малюнок за номерами

Святкові набори повітряних куль для будь-якого свята!

Гарні набори повітряних куль допоможуть легко прикрасити будь-яке свято. Їх неймовірна яскравість, а також легкість та гарний дизайн гарантовано подарують незабутню атмосферу справжнього свята та веселощів.

Повітряні кулі для свята