Як подарувати емоцію: вибір креативного подарунку

Знайти людину, яка не полюбляє отримувати подарунки, надзвичайно складно. Однак, більшість також полюбляє дарувати креативні презенти, вкладаючи в них приховану атмосферу свята. Адже так чудово спостерігати за враженнями отримувача, коли маленька коробочка перетворюється на потік радості та блаженства.

Подарунки

Традиція пакувати та дарувати подарунки на Новий рік

Новий рік завжди залишається святом номер один практично для кожного жителя нашої країни. Чудовий зимовий вечір, коли так хочеться чаклунства. І неважливо, скільки тобі років – 5 чи 55. У цей день усі хочуть сюрпризів, уваги, ялинки посеред кімнати, вогників, а під ялинкою побачити заповітний мішечок чи коробку з подарунком. Ми любимо новорічну магію, але ви знаєте, звідки з'явилася чудова традиція зустрічати Новий рік? Знаєте чи ні, але далі читати буде дуже цікаво!

Подарунки до Нового року

Подарунковий сертифікат — ідеальний презент на будь-яку подію

Подарунковий сертифікат

Наближається День народження, професійне свято, інша не менш важлива подія в житті близької людини. Не знаєте, що подарувати? Купуйте оригінальний подарунковий сертифікат — оптимальний варіант, який дасть змогу людині самостійно вибрати подарунок для себе.

Як правильно зберігати монети

Сьогодні багато людей займаються нумізматикою та формують у себе вдома колекції монет. Для одних це просто хобі, для інших – вигідна інвестиція, для третіх – пам'ять про минуле, відвідувані країни. Але в будь-якому випадку потрібно дотримуватися загальних рекомендацій, щоб ваші монетки не стали непридатними, не втратили декоративного вигляду. Початківці нумізмати нерідко зберігають свої цінності у звичайних пластикових контейнерах або шкатулках. Це докорінно неправильно.

По-перше, монети можуть пошкоджуватися від контактів одна з одною. На них з'являються подряпини та інші артефакти. Також деякі метали можуть вступати в реакцію при контакті один з одним, завдяки чому поверхня вкривається корозією, патиною, тому так не рекомендується робити. Зверніть увагу, що все це призводить до зниження вартості вашої колекції. До речі, якщо вас цікавить скупка монет, радимо звернутися до Ocenka Pokupka. Там працюють професійні нумізмати, які запропонують максимальну суму за ваші цінності.

Як правильно зберігати монети

Паперові пакети: тренди в оформленні у 2022 році

Паперові пакети – товар, який користується великим попитом на сучасному ринку. І це недивно з огляду на те, якою широкою є сфера застування таких пакетів. Пропонуємо вашій увазі розглянути ключові тренди, які пов’язані з дизайном цих пакетів. Варто відзначити, що подібні тренди регулярно вдосконалюються та трансформуються. Вони передають у собі запити споживачів та відповідають на їх потреби.

Паперові пакети

Рідкісні монети СРСР: на що звертати увагу при покупці і де їх варто шукати

Роки минають і навіть ті гроші, які кілька років тому вважалися звичайними, зараз можуть стати колекційними, вирости в ціні багаторазово через те, що вийшли з ужитку. Щодо валюти виробництва СРСР, то будь-яка монета того періоду має свою цінність, але є серед них і особливо важливі екземпляри — вони підуть на аукціонах за тисячі. Разом з тим подібні речі, як правило, спокійно валяються в якості сувеніру на дні гаманця або використовуються дітьми в іграх.

Рідкісні монети СРСР