Чиста і смачна вода з доставкою додому: з Mywatershop завжди вигідно!

Mywatershop: доставка питної води по Києву та Україні

Чиста і свіжа питна вода від Mywatershop - джерело життя і запорука здоров'я. Нормальна щоденна норма води для кожної людини - 1,5-2,5 літрів. Ще більше буде потрібно для приготування смачних напоїв (чаю, компотів, узварів, кави, лимонадів) та їжі. Вода з крана не підходить для таких потреб. Завбачливі замовники з Києва та всієї України замовляють Боржомі у перевіреної компанії.

доставка питної води по Києву

Детальніше: Чиста і смачна вода з доставкою додому: з Mywatershop завжди вигідно!

5 причин скористатися послугами івент агентства

5 причин скористатися послугами івент агентства

Івент компанії, які пропонують управління подіями, бувають різними. Від невеличких організаторів весіль до організацій, які пропонують широкий спектр послуг, як, наприклад, Київське івент агентство (Киевское ивент агентство).

Event в перекладі з англійської означає "подія" або "захід" - це публічні заходи, які носять розважальний та/або рекламний характер. Івенти асоціюються з великими урочистостями та незабутніми враженнями. Будь то тренінг чи день народження, конференція чи корпоратив, організація подібної події від початку до кінця, зроблена самостійно, може бути надзвичайно складним завданням. 

Івент агентство

Детальніше: 5 причин скористатися послугами івент агентства

Оренда авто: чому послуга популярна?

Оренда авто: чому послуга популярна?

Послугу з оренди автомобіля можна зустріти в будь-якому місті від різних компаній. При цьому надлишку пропозицій немає, бо затребуваність серед споживачів зростає кожного року. І дивного тут нічого немає: оренда дозволяє користуватися машиною з мінімальними витратами на неї. Але це далеко не єдина перевага.

Оренда автомобіля в Києві

Детальніше: Оренда авто: чому послуга популярна?

Інновації на електронних торговельних майданчиках

Інновації на електронних торговельних майданчиках

Інновації на електронних торговельних майданчиках

Електронний торговий майданчик (ЕТМ) - це комплексне рішення для проведення дистанційних угод між замовниками та постачальниками або виконавцями за допомогою використання спеціального програмного забезпечення та IT-інфраструктури.

Перші електронні торги в Україні на майданчиках B2B відкрилися у 2012-2013 роках. Саме в ці роки почав свою роботу майданчик SmarTender, забезпечуючи своїх користувачів інформаційно-правовою підтримкою цілодобово.

Детальніше: Інновації на електронних торговельних майданчиках

Шопінг з дому: швидко і зручно

Шопінг з дому: швидко і зручно

Ведення домашнього побуту забирає у нас багато часу. Особливо, відвідування магазинів. Спочатку потрібно туди дістатися, все купити, і потім, з величезними пакетами повертатися додому. Онлайн-магазини спрощують процес здійснення покупок.

Усім дівчатам необхідно мати в своєму арсеналі косметику і засоби за доглядом для обличчя і тіла. Онлайн-магазин Prostor більше 15 років дозволяє здійснювати такі придбання швидко і зручно.

Шопінг не виходячи з дому

Детальніше: Шопінг з дому: швидко і зручно

Чи зміниться вартість житла у Вінниці

Чи зміниться вартість житла у Вінниці

З початком 2020 року у Вінниці не спостерігається істотної зміни цінової політики на квартири вторинного фонду. Ситуація залишилася на рівні минулого року. Перевага віддається однушкам і двокімнатним. У процентному співвідношенні 70 до 30. Більшість клієнтів вибирають житло з малою площею. Квартири з кількістю кімнат 3 і більше цінуються менше і купуються не так охоче. На це впливає дорожнеча.

Чи зміниться вартість житла у Вінниці

Детальніше: Чи зміниться вартість житла у Вінниці