Веземо з Китаю в Україну. Види доставки та їх особливості

Китай – нова світова фабрика. У Піднебесній можна придбати все: від автівки до текстилю. Крім різноманітного асортименту, перевага у якості та низькій ціні. Тому варіант – знайти товар, привезти його в Україну і перепродати – виглядає заманливо. За кожним успішним бізнесом стоять планування, стратегія та досвід.

Важливий етап бізнесу з Китаєм – доставка товару в Україну. Розглянемо основні види транспортування вантажу з Піднебесної.  

Доставка товарів з Китаю

Фартухи та бейджі для персоналу у сфері HoReCa

У сегмент товарів HoReCa входять фартухи та бейджики. Ці вироби певною мірою визначають імідж закладу, тому до вибору таких речей потрібно підходити відповідально.

Фартухи та бейджи для персоналу

Що таке фріланс і хто такий фрілансер

Якщо вас зацікавила робота в інтернеті, ви часто зустрічали такі слова, як фрілансер та фріланс, то вам буде корисна надана нами інформація. Ми допоможемо розібратися вам в основах цієї справи, як заробляють фрілансери. Ви зрозумієте, з чого розпочати, як у майбутньому отримувати стабільний дохід.

Фріланс: що це

Говоритимемо простими словами. Тому скажемо, що фріланс – це лише робота на самого себе. Працювати таким чином можуть навіть ті, хто не має спеціальної освіти. Вони можуть виконувати прості завдання, переписувати текст, розшифровувати аудіо, а також відео. Звичайно, заробіток збільшиться багато разів, якщо ви все-таки маєте професію, затребувану серед онлайн-працівників.

Що таке фріланс і хто такий фрілансер

Вантажне таксі в Україні

Вантажне таксі: актуальна послуга для вантажоперевезень та переїздів в Україні

Щодня люди потребують певних транспортних послуг. Однією з найпоширеніших на сьогоднішній день, після звичних класичних поїздок, є вантажні перевезення. Будь-то необхідність перевезти якийсь конкретний вантаж або зробити повноцінний переїзд, люди шукають можливість зробити це більш економно і, бажано, швидко. Поєднати одне з одним вдається не завжди, особливо, якщо звертатися до логістичних компаній, однак, альтернатива все-таки є. Оптимальним варіантом якісно та швидко реалізувати вантажоперевезення є послуга “Вантажне таксі”, яку надають деякі розвинені сервіси.

Вантажні перевезення по Україні

Відповідальність за злочини у сфері IT-технологій в Україні

Кіберзлочини - це порушення кримінального законодавства, вчинені з застосуванням комп'ютерної техніки, інформаційних систем та мереж зв'язку. Як стверджує адвокат Андрій Турій, який в юриспруденції з 2004 року, цю категорію складають не тільки розділ XVI КК України, а й ще деякі інші суспільно небезпечні діяння, пов'язаних з цифровими технологіями, зокрема:

  • розкриття таємниці електронної кореспонденції та телефонних розмов (ст.163);
  • нелегальне відтворення, поширення об'єктів авторських прав (ст.176);
  • вимагання через програмне забезпечення, в тому числі обмеження інтересів і прав, загрози про пошкодження / знищення майна, насильство, поширення конфіденційної інформації про потерпілого або його близьких (ст.189);
  • шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з технікою (ч.3 ст.190);
  • підробка, застосування, зберігання, збут платіжних карт, засобів доступу до банківських рахунків, нелегітимний випуск чи використання електронних грошей (ст.200);
  • виготовлення, публікація, збут порнографічних матеріалів (ст.301);
  • навмисне отримання доступу, придбання, зберігання дитячої порнографії (ст.301-1);
  • проведення або умисне відвідування видовищних заходів інтимного характеру за участю неповнолітніх, а також залучення в них осіб, молодше 18 років (ст.301-2);
  • злочину в сфері використання обчислювальних машин, мереж зв'язку та комп'ютерних систем (статті 361 - 363-1 включно).

Юрист з кіберзлочинів в Києві

Їх розслідуванням в Україні займається департамент кіберполіції, який входить до складу кримінальної поліції. У Києві та кожному обласному центрі створені спеціальні управління. Туди можуть звертатися особи, чиї інтереси були порушені шляхом злому паролів, несанкціонованого доступу до рахунків, поширення в електронному вигляді конфіденційної інформації, віддалене блокування програмного забезпечення, вимагання, шахрайства та інших перерахованих вище порушень.

Коли і навіщо потрібний аудит кадрових документів

В Україні дедалі популярнішими стають послуги незалежних експертиз. Це дозволяє керівникам підприємств виявити та виправити недоліки у роботі підприємств. Зовнішній незалежний аудит допомагає уникнути штрафів від контролюючих органів. Найкраще виявити проблеми заздалегідь. Замовити послугу аудиту кадрових документів можна для перевірки всієї документації або її частини (наприклад, якщо деякі робочі процеси викликають підозри). Незалежні організації після аналізу нададуть вичерпний звіт. Спираючись на нього, керівник може ухвалити правильні рішення. Розглянемо, що таке кадровий аудит.

Аудит кадрових документів