Оренда авто: чому послуга популярна?

Оренда авто: чому послуга популярна?

Послугу з оренди автомобіля можна зустріти в будь-якому місті від різних компаній. При цьому надлишку пропозицій немає, бо затребуваність серед споживачів зростає кожного року. І дивного тут нічого немає: оренда дозволяє користуватися машиною з мінімальними витратами на неї. Але це далеко не єдина перевага.

Оренда автомобіля в Києві

Інновації на електронних торговельних майданчиках

Інновації на електронних торговельних майданчиках

Інновації на електронних торговельних майданчиках

Електронний торговий майданчик (ЕТМ) - це комплексне рішення для проведення дистанційних угод між замовниками та постачальниками або виконавцями за допомогою використання спеціального програмного забезпечення та IT-інфраструктури.

Перші електронні торги в Україні на майданчиках B2B відкрилися у 2012-2013 роках. Саме в ці роки почав свою роботу майданчик SmarTender, забезпечуючи своїх користувачів інформаційно-правовою підтримкою цілодобово.

Чи зміниться вартість житла у Вінниці

Чи зміниться вартість житла у Вінниці

З початком 2020 року у Вінниці не спостерігається істотної зміни цінової політики на квартири вторинного фонду. Ситуація залишилася на рівні минулого року. Перевага віддається однушкам і двокімнатним. У процентному співвідношенні 70 до 30. Більшість клієнтів вибирають житло з малою площею. Квартири з кількістю кімнат 3 і більше цінуються менше і купуються не так охоче. На це впливає дорожнеча.

Чи зміниться вартість житла у Вінниці

Шопінг з дому: швидко і зручно

Шопінг з дому: швидко і зручно

Ведення домашнього побуту забирає у нас багато часу. Особливо, відвідування магазинів. Спочатку потрібно туди дістатися, все купити, і потім, з величезними пакетами повертатися додому. Онлайн-магазини спрощують процес здійснення покупок.

Усім дівчатам необхідно мати в своєму арсеналі косметику і засоби за доглядом для обличчя і тіла. Онлайн-магазин Prostor більше 15 років дозволяє здійснювати такі придбання швидко і зручно.

Шопінг не виходячи з дому

Канцтовари оптом - оптимальний вибір

Канцтовари оптом - оптимальний вибір

Канцтовари оптом

Канцтовари присутні в житті кожної людини, не залежно від роду її діяльності. Знайомство з ними відбувається у кожного в ранньому дитинстві, адже всі діти люблять малювати, розмальовувати розмальовки, вчаться писати перші літери. Шкільна програма вимагає для виконання її завдань наявності у школярів і студентів цілого переліку канцтоварів. Протягом усього життя канцтовари стають незмінними супутниками. То написати нагадування і залишити на видному місці, то записати номер телефону або цікавий рецепт, і таких варіантів багато. З цього випливає, що елементарний набір з ручки і блокнота має завжди бути в жіночій сумці, бардачку машини, дипломаті бізнесмена.