Привітання своїми словами з Днем Народження українською

Привітання українською мовою своїми словами

Бажаю завжди добиватися мети і навіть перевиконувати план: побудувати будинок, дачу і гараж, посадити три дерева, виростити трьох синів і красуню-донечку. Пам'ятай лише хороше і забувай погане. Нехай двері твого житла будуть відкриті для гостей, а серце - для дорогих людей.

Привітання з Днем народження своїми словами

Хочу тобі побажати всього простого, але найбільш важливого: не знати хвороб та тривог, в будь-якому віці вміти закохуватися, ніби тобі тільки виповнилося сімнадцять, легко розлучатися з минулим і ніколи не сумніватися в прекрасному майбутньому.

Привітання з Днем народження своїми словами

Прикольні привітання своїми словами з днем народження
українською мовою

Привітання прикольні своїми словами українською мовою

Привітання жінці своїми словами з днем народження
українською мовою

Найщиріші вітання! Бажаю, щоб ваше життя було сповнене радісних турбот, прекрасних краєвидів та чудових перемог! Нехай джерело милосердя у вашій душі ніколи не пересихає! Живіть життя сміливо і легко! Нехай ваша сім’я та друзі знаходяться поруч у скрутний час і хай будуть поруч ті, з ким ви хочете поділитися своїм щастям! Бажаю вам здоров’я та довгих років життя, щастя та сміху, поваги до інших та любові до близьких! Нехай все йде за планом! Зі святом вас! Будьте щасливою!

Привітання своїми словами жінці

Красиві привітання жінці своїми словами з днем народження
українською мовою

Кожна людина у слово "щастя" вкладає щось своє, особисте. Тож портал krainau.com бажає іменинниці знайти саме те щастя, яке буде найкращим саме для неї і хай воно буде безкраїм, справжнім і насиченим!

Красиві привітання своїми словами жінці

Красиві привітання своїми словами мужчині з днем народження

Бажаємо перемог у всіх битвах, нехай щастя буде скрізь, грошей вистачає на все, а життя перетвориться на суцільне задоволення!

Красиві привітання своїми словами мужчині

Привітання своїми словами з днем народження до сліз

Привітання своїми словами до сліз з днем народження

Привітання подрузі своїми словами з днем народження

Ми зібрали для Вас привітання з днем народження подрузі: класичні, прикольні і оригінальні. Оберіть те, яке ви вважаєте найкращим і яке найбільш  підходить для вашої подруги. 

Привітання своїми словами подрузі з днем народження

Привітання кумі своїми словами з днем народження

Люба кумасю, вітаю тебе з днем народження! Нехай твоє життя буде схоже на колаж зі щирих посмішок, приємних душі і серцю гостей, дивовижних зустрічей, радісних подій, гучних перемог, неймовірних пригод, казкового відпочинку! Будь завжди коханою, такою ж гарною і неповторною.

 

Мила кума, з днем народження тебе вітаю і хочу побажати не звичайного щастя, а справжнього жіночого! Не звичайного кохання, а найяскравішого і безмежно щирого! Хай все в житті буде не просто добрим, а найкращим, найрадіснішим, найпрекраснішим і найгарнішим!

 

Моя рідна кума, вітаю тебе з днем народження! Нехай зникнуть назавжди з життя гіркі миттєвості та порожні образи, хай твоє життя буде сповнене добрих, цікавих та просто неймовірних подій! Залишайся такою ж успішною, коханою, гарною і просто прекрасною жінкою! Бажаю тобі легкої жіночої долі і справжнього всеосяжного щастя! 

Привітання кумі своїми словами з днем народження

Привітання з днем народження своїми словами

Вітання своїми словами

Нехай Ваш День народження буде сповнений щасливих годин та особливих моментів, які ви будете пам'ятати протягом довгого довгого часу!

Привітання з Днем народження своїми словами