Компанія DOM4M: проектування пошкодженного житла

Проектування будинку - це серйозний етап на шляху будівництва. Зазвичай він починається з невеликого ескізу, намальованого майбутнім забудовником олівцем на клаптику паперу. Цей малюнок немає нічого спільного з проектом, але він послужить основою під час складання технічного завдання проектування. Згодом, коли до роботи приступить архітектор, буде зроблено низку складних креслень фундаменту, стін, вузлів і конструкцій будинку, розроблено поверхове планування, зроблено розрахунки на міцність і стійкість та надана пояснювальна записка. Ці складні заходи під силу лише професіоналам, які мають знання та досвід. Проектування будинків довіряють лише фахівцям.

Проектування будинку

Доцільність вибору

Проаналізувавши пропозиції в інтернеті та вивчивши відгуки конкретних забудовників, багато клієнтів звертаються до компанії DOM4M. Це цілком виправдана дія. DOM4M – це ліцензована проектна організація, яка має дозвіл на виконання пошуково-проектних робіт, що гарантує високу якість виданої документації та повну безпеку замовника. Компанія входить до лідерів архітектурного ринку. Команда професіоналів займається індивідуальним проектуванням приватних заміських будинків понад 10 років. Це означає, що вона заробила бездоганну репутацію, здобула цілу армію вдячних домовласників. Популярність компанії базується на справжньому професіоналізмі, індивідуальному підході до кожного клієнта та лояльної цінової політики.

Виконання бажань

Співробітництво забудовника та проектувальника починається на етапі складання технічної будівлі на проектування. Діалог допоможе з'ясувати, що саме потрібно замовнику, і ухвалити рішення, які влаштує обидві сторони. Бажання забудовника мати унікальний котедж, наприклад на похилій ділянці або для проживання людини з обмеженими можливостями, вирішать шляхом індивідуального проектування. В інших випадках може бути наданий готовий типовий проект, яких у каталозі компанії DOM4M кілька тисяч. Садиби представлені одноповерховими котеджами з гаражем, підвалом та мансардою, двоповерховими будинками у різних архітектурних стилях, триповерховими елітними особняками. Додатково клієнт може замовити проект гаража, господарських будівель чи лазні. Компанія DOM4M поряд з технічним проектом будинку, розробляє локальні кошториси, виконує необхідні погодження та оформляє відповідні дозволи для початку будівництва.