22 прості способи схуднути в домашніх умовах

Як схуднути в домашніх умовахСхуднення - це процес, який потребує часу та участі. Найбільш ефективно ми худнемо, коли дієта для нас не жертва, а спосіб піклування про себе.

Не завжди ми розуміємо, що, звертаючи увагу на дрібні деталі, які стосуються харчування, ми можемо обмежити кількість калорій прийнятих протягом дня. Нижче наводиться декілька порад, як без зайвих жертв схуднути в домашніх умовах.

Як схуднути в домашніх умовах

1. Намагайтеся використовувати менші за розмірами тарілки и миски. Таким чином, ви будете обмежувати порції їжі, а, отже, - кількість вживаних калорій.

2. Їжте повільніше. Сигнал, який передається від нашого шлунку до гіпоталамуса (де знаходиться центр насичення) надходить туди через 20-30 хвилин. Контролюючи темп їжі ви можете бути впевнені, що їсте рівно стільки, скільки просить Ваш організм.

3. Якщо, вживаючи їжу, ви відчуваєте себе ситим, не доїдайте на силу.

4. Коли ви купуєте продукти харчування, не їжте їх прямо з коробок або пакетів. Особливо це стосується печива, хлібних паличок, вафель або горіхів. На жаль, якщо ви вже почнемо їсти, ми, як правило, будемо їсти все доки коробка не буде порожньою. Краще покласти кілька тістечок на тарілку та обмежитись цією кількістю.

5. Оберіть відповідний стакан та кружку. Зауважимо, що при використанні низьких та широких склянок, як правило, заповнюємо їх по самі вінчики. Тому в домашніх умовах користуйтесь, краще, високиим та вузькими склянками і не заповнювати їх до кінця (звичайно, це правило не стосується води).

6. Пам'ятайте, що всі напої, окрім води - кава та чай без цукру, дають калорій. Всілякі напої типу коли, фруктових соків, алкоголь, наскільки це можливо, намагайтеся замінити водою. Крім того, зверніть увагу, що напої не дають більше ситості, ніж продукти твердої консистенції.

7. Намагайтеся пити каву зі знежиреним молоком, але не зі згущеним. Це особливо важливо в ситуації, коли ви п'єте більше, ніж дві чашки кави протягом дня.

8. Видаляйте видимий жир з м'яса, а з птиці обов'язково знімайте шкіру.

9. Не купуйте жирних м’ясних продуктів, таких як паштет, сосиски, ліверна ковбаса, салямі, сосиски сільські, бекон.

10. Замість цільного молока купуйте молоко зі зниженим вмістом жиру.Як схуднути

11. Сметану замініть натуральним йогуртом. Салат з огірків з йогуртом замість сметани це всього лише питання звички.

12. Якщо вам конче необхідно використовувати майонез, змішайте його з натуральним йогуртом.

13. Замість звичайних, обирайте сорти сиру з пониженим вмістом жиру.

14. Готуючи салати скрапляйте їх оцтом та оливковою олією та не жирними салатними соусами.

15. Щоб схуднути в домашніх умовах, випічку та десерти зі сметаною або жировими масами замініть свіжими фруктами.

16. Уникайте смаження, обирайте такі способи термічної обробки, які не вимагають використання занадто великої кількості жиру. Найкраще - це варіння, приготування на пару, запікання у фользі (рибу) або в спеціальних пакетиках, на грилі, тушкування.

17. Зберіть на вашій кухні каструлі і кухонне приладдя, які полегшують приготування їжі в домашніх умовах без зайвого жиру, наприклад, тефлонова сковорода, силіконова щіточка для нанесення жира або олій.

18. Не їжте перед телевізором, бо так ви не контролюєте обсяги з’їденого. Вашу увагу поглинає телевізійна програма, і ви можете не помітити, що вже ситі.

19. Ніколи не робіть покупок, якщо ви голодні.

20. Пам'ятайте, якщо у вашому холодильнику будуть тільки здорові продукти, то саме з них і буде складатись ваше харчування.

21. Ніколи не голодуйте. Зазвичай це закінчується неконтрольованим поглинанням величезної кількості їжі.

22. Будьте активні фізично. Пам'ятайте, що навіть незначні зміни, наприклад, підйом сходами замість того, щоб підніматись ліфтом або проходження двох зупинок пішки під час повернення з роботи, може зробити ваш енергетичний баланс від’ємним.