Cхуднути до літа чи на літа?

Схуднути до літаЗ тих пір, як мені вдалося скинути більше 40 кг дуже часто стикаюсь з питаннями, які стосуються часу, за який мені цього вдалося досягти. Кала, скільки часу Вам знадобилося, щоб скинути стільки кілограмів? – запитуєте ви. Коли я відповідаю, що більш ніж два роки, на це ви реагуєте у кілька способів. Частина людей сповнена захоплення, але є й такі, які задаються питанням, чому це тривало так довго. Вибачте, навіть якщо б мені знадобилося 20 років, то і тоді я ближча до мрії, ніж ті, хто сидять на дивані ще з одним пакетом чіпсів і нічого не роблять.

Коли я почала процес свого перетворення я не думала, на скільки я хочу конкретно схуднути. Спочатку хотіла важити менше 100 кг. Вдалося. Маленькими кроками дісталася наступної мети. 90, 80 кг, 70 кг. Все було спокійно, природно.

Для схуднення довелося виробити новий, здоровий спосіб життя. В якийсь момент дієта перестала бути...дієтою, а стала частиною мого нового Я. І саме це є моїм найбільшим успіхом.

Люди панічно бояться часу, який може їм знадобитися для зміни себе. Я знаю, ніхто з нас не любить чекати. Всі ми хочемо досягати своїх цілей в найкоротші терміни. Ми хотіли б також мати впевненість, що те, що ми поставили собі за мету, буде на 100% реалізовано. Спокійно, без поспіху.

Декілька разів я спокусилась «диво дієтами». Можливо і схудла на 5 кг за два тижні, але всі вони потім поверталися з лишком. Бридкі, паршиві часи.

Сьогодні я знаю, що повільні зміни, це хороші зміни. Нові правила, нові звички входять нам в кров, вони стають для нас звичним явищем. Ми можемо обирати менше зло. Ми не приходимо в дієтичні божевілля. У нас немає проблем з в'ялою шкірою. Суцільний позитив!

Хочете схуднути до літа чи на літа? Після багатьох спроб, після багатьох провалів до мене дійшло, що цей другий варіант пов'язаний з великими перевагами без зайвих обтяжень. Я вирішила ризикнути. Це був постріл в яблучко. Моя перемога. Відмовилася дурних та безглуздих дієт та змінила свої звички в їжі. Найпростіший спосіб! Найпростіший спосіб, який дає довгостроковий результат. А це саме те, що нам треба, чи не так?

Не відмовляйтеся від своїх цілей. Не здавайтеся. Не сумнівайтеся. Не шукайте виправдань. Не бійтеся часу, який вам доведеться пожертвувати, щоб зійти на вершину. Робіть своє. Ефект прийде рано чи пізно. Живіть, насолоджуйтесь моментом.

Ніколи не відмовляйтеся від мети, тільки тому, що досягнення її вимагає часу. Час і так мине!

Тому, коли мене хтось запитує, скільки часу мені знадобилося, щоб скинути 42 кг, я з гордістю в серці та посмішкою на обличчі відповідаю: більше ніж два роки. Не шкодую жодного дня, жодної секунди. Я знайшла себе. Я пізнала кожен куточок свого тіла і розуму. Я пізнала свої слабкості. Я знайшла їх, і я вже знаю, як з ними боротися. Я у виграшній позиції :-)