CLA - харчова добавка, що дозволяє швидко скинути зайву вагу

Харчова добавка для схуднення

CLA, або ж кон'югована лінолева кислота, це особлива харчова добавка, яка найчастіше використовується спортсменами для швидкого схуднення та нормалізації внутрішніх процесів при роботі організму. Найчастіше вона поширюється у вигляді капсул, а основна активна речовина цілковито натуральна, бо синтезується з молочних та м'ясних продуктів.

Основною перевагою CLA є той факт, що за її допомогою можна не просто значно поліпшити власне фізичний стан, домогтися швидкого спалювання жирів і прискореного набору м'язової маси, але й нормалізувати обмін речовин. Далеко не завжди в процесі харчування ми можемо розраховувати на отримання всіх корисних елементів, і регулярний прийом лінолевої кислоти дозволить частково вирішити дану проблему.

Після певного проміжку прийому цієї білогічної добавки ви зміцните свій імунітет, і досягнете того, щоб ваш організм максимально рівномірно розподіляв жири, білки і вуглеводи, не формуючи непотрібних вам відкладень. Саме тому спортсмени так люблять цю добавку, адже при її прийомі у вас просто з'являється більше сил для активних тренувань, ви збільшуєте власну витривалість, а процес відпочинку та відновлення зводиться до мінімуму.

Харчова добавка CLA

Крім цього, CLA відрізняється наступними важливими моментами:

  • Добавку можна використовувати людям на будь-якому рівні тренувань і за будь-якого стану здоров'я.
  • Препарат повністю натуральний, не має відомих побічних ефектів.
  • Допомагає поліпшити настрій і швидко зарядитися енергією без використання сторонніх ненатуральних або шкідливих для організму стимуляторів.

Зрозуміло, для досягнення бажаного ефекту, добавку потрібно приймати суворо на підставі інформації, наданої виробником. Стандартним показником прийому препарату є об'єм у 3-4 грами на день. Лише це дозволить вам позбавлятися в середньому від 100 грам жирових відкладень на тиждень. Звичайно ж, у поєднанні з правильним харчуванням та активними вправами, результати будуть значно вищими.

При цьому дуже важливо розуміти, що за своїм впливом CLA не є жироспалювачем і тому не впливає негативно на серце та щитовидну залозу. Все що робить кислота, це нормалізує обмін речовин, через що ваш організм починає працювати правильно і сам усуває зайвий, непотрібний йому жир.