Голівудська дієта

Одна з найбільш швидких дієт, методика зниження ваги, якою користуються зірки червоної килимової доріжки. Секрет стрункості відомих людей - для вас.

Що таке Голівудська дієта?

Голівудська дієтаЯка чудова назва! Здається, вже від неї одної починаєш скидати вагу. Перетворюватися в струнку засмаглу красуню з екрану. Дієта дійсно пов'язана з Голівудом. До її допомоги вдавалися і досі вдаються багато знаменитостей Зоряних Пагорбів: Кетрін Зета-Джонс, Рене Зельвегер, Ніколь Кідман і не тільки. Отже, худнемо по-зірковому за два тижні.

У чому особливість зіркової дієти?

«Голівудка» спрямована на зниження вживання жирів, вуглеводів і калорійності в цілому. Заборонених продуктів греблю гати. Доведеться відмовитися від солі. Зайва рідина піде дуже швидко. Забудьте про всі можливі види цукру, у тому числі включені до складу продуктів. Алкоголь теж доведеться закреслити. Він важкуватий по калоріях і розпалює апетит. У фаворі продукти з підвищеним вмістом білка: яйця, риба, м'ясо. У раціон для схуднення також повинні увійти фрукти і овочі з малим вмістом вуглеводів. Доведеться пити багато води (від 1,5 літра в день), щоб допомогти організму очиститися.

В результаті за день ви будете отримувати 600-800 калорій. Вкрай мало навіть для тих, хто веде малорухливий спосіб життя. Скидання ваги неминуче, до того ж, досить різке. З цієї причини дієтологи наполегливо рекомендують не сидіти на Голівудській дієті понад 2-х тижнів і не повторювати її частіше трьох-чотирьох разів на рік.

Меню Голівудської дієти

Взагалі-то «голівудка» замислювалася як незбалансована, обмежувальна, швидка, але смачна дієта. В її початкове меню входили такі продукти, як устриці або ананаси. Для заможних завсідників червоної доріжки суцільне щастя. Багато українок з радістю б відмовилися від тортиків заради шикарних морепродуктів і райських фруктів. Смачно худнути - просто мрія. Але нашим співвітчизницям пощастило менше. Свіжих їстівних устриць не знайдеш днем з вогнем. Тому меню «голівудки» злегка адаптували під місцеві реалії. Замінили деякі продукти на аналогічні за співвідношенням поживних речовин і калорійності, і вийшла вже не така радісна картина.

1 день

Обід: помідор, 1 куряче або 2 перепелиних яйця, чашка кави або зелений чай (переважно).

Вечеря: салат з огірків чи капусти, 1 куряче або 2 перепелиних яйця, пів грейпфрута.

2 день

Обід: грейпфрут, 1 куряче або 2 перепелиних яйця, зелений чай (зрідка кава) - за таким же принципом, на якому побудована грейпфрутова дієта.

Вечеря: 200 г вареної маложирной яловичини, огірок, зелений чай (зрідка кава).

3 день

Обід: помідор або салат з огірків чи капусти, 1 куряче або 2 перепелиних яйця, зелений чай (зрідка кава).

Вечеря: 200 г вареної маложирной яловичини, огірок, зелений чай (зрідка кава).

4 день

Обід: салат з огірків чи капусти, грейпфрут, зелений чай (зрідка кава).

Вечеря: 1 куряче або 2 перепелиних яйця, 200 г знежиреного сиру, зелений чай (зрідка кава).

5 день

Обід: 1 куряче або 2 перепелиних яйця, салат з огірків чи капусти, зелений чай (зрідка кава).

Вечеря: 200 г вареної риби, салат з огірків чи капусти, зелений чай (зрідка кава).

6 день

Обід: фруктовий салат (яблуко, апельсин та грейпфрут).

Вечеря: 200 г вареної маложирной яловичини, салат з огірків чи капусти, зелений чай (зрідка кава).

7 день

Обід: 200 г вареної курки, салат з огірків чи капусти, грейпфрут або апельсин, зелений чай (зрідка кава).

Вечеря: фруктовий салат (яблуко, апельсин та грейпфрут).

Після сьомого дня повертаємося до меню першого дня і повністю повторюємо продовольчий графік першого тижня. Голівудська дієта менюСніданків немає, як ви вже помітили. На жаль. Кава на дієті дозволена, але майте на увазі, що вона може викликати запаморочення.

Плюси та мінуси Голівудської дієти

Дієта дуже жорстка. Така низька денна норма калорій неминуче позначиться на самопочутті. Намагайтесь не вплутуватися в бійку і не бити посуд, доки будете худнути. Намагайтесь також максимально знизити всяку активність - сил буде мало.

Ще один мінус - всім відомі проблеми, які виникають при відмові від солі і цукру. Меню досить одноманітне. Не забувайте про вітаміни.

Позитивно в Голлівудській дієті одне: швидкі та значні результати.

Результати голівудки

За два тижні на «голівудці» худнуть приблизно на 10 кг. Те, що вага піде назавжди або хоча б надовго, ніхто не гарантує.

Коментар дієтолога

Голлівудська дієта не відповідає принципам раціонального харчування. Це один з варіантів низькокалорійних дієт, не вирішує проблему ожиріння в цілому. Якщо у вас просто зайві 5-6 кг, ви можете поголодувати на «голівудці», але знайте, через пару місяців вага повернеться з плюсом. До речі, Ніколь Кідман ніколи не була і бути не може товстою. У неї інший тип статури.