Кефірна дієта

Кефірна дієтаКефірна дієта для схуднення

Кожна жінка, розглядаючи своє відображення в дзеркалі, обов'язково знайде 2-3 кілограми зайвої ваги на талії і стегнах, від яких легко можна позбутися за допомогою кефірних розвантажувальних днів. А якщо йдеться про 20-30 зайвих кілограми? Тут доведеться грунтовно підійти до вивчення кефірної дієти і перепробувати кілька її різновидів, щоб обрати для себе найбільш ефективний варіант.

Розвантажувальні кефірні дні

Протягом усього дня п'ють тільки кефір і воду. Корисно раз на тиждень влаштовувати кефірний день, рівномірно розподіливши літр напою на кілька прийомів. Дієта проста, безпечна і ефективна, за добу можна піти до 1-1,5 кг зайвої ваги. Гінекологи часто пропонують її вагітним жінкам для позбавлення від зайвих кілограмів.

Смугаста кефірна дієта

Наступною за складністю є так звана смугаста кефірна дієта. Її термін не обмежений. Один день треба пити тільки 1%-ний кефір, наступного дня можна не обмежувати себе в їжі, в розумних межах звичайно. Наступного дня знову кефір, потім їмо, що й звичайно, і так далі.

Сидіти на цій дієті можна декілька місяців, але і вага буде спадати не так швидко, як хотілося б, багато чого залежить від калорійності вживаних продуктів і особливостей організму.

Кефірна монодієта

Монодиета відноситься до жорстких дієт. Вона розрахована на швидку засвоюваність продукту без витрат енергії організму на перетравлення. Кожен день рекомендується пити 1-1,5 літра знежиреного або 1%-ного кефіру. Багато дієтологів дозволяють пити кефіру стільки, скільки захочеться, вірніше, скільки потребує ваш організм. Для людей, що займаються спортом, на час дієти заняття бажано припинити.

Тривалість дієти становить 3 дні, за які початкова вага може знизитися на 3 кг. Важливо правильно вийти з дієти, пити овочеві і фруктові соки, є прості несолодкі каші, не обтяжуючи шлунок висококалорійними продуктами. Її можна використовувати не частіше одного разу на місяць.

Недоцільно сидіти на монодієті довше 3-х днів. У перші 1-2 дні вага активно зменшується, а потім темп сповільнюється..

Кефірно-яблучна дієта

Хороші результати дає чергування кефірних і яблучних днів. Тривалість дієти становить 9 днів. Розпорядок Кефірна дієта для схудненняхарчування:

Перші 3 дні п'ють по 1-1,5 л кефіру жирністю до 2,5%.

Другі 3 дні їдять по 1-1,5 кг яблук.

Наступні 3 дні знову п'ють тільки кефір.

Сидіти на дієті важко, доведеться запастися терпінням і відволікати себе улюбленою справою. За час дієти можна прибрати до 9 кг зайвої ваги.

9-денна кефірна дієта

Ще одна жорстка дієта, яка вимагає терпіння і сили волі, що дозволяє позбутися від 7-9 кг всього за 9 днів. Відходити від рекомендованого меню небажано, інакше втрата ваги буде незначною. Меню:

Перші 3 дні п'ють 1%-ний кефір в будь-якій кількості і з'їдають по 100 г несолоного рису.

Другі 3 дні п'ють 1%-ний кефір і з'їдають по 100 г несолоного курячого філе.

Останні 3 дні п'ють 1%-ний кефір і їдять яблука в будь-яких кількостях.

Кефірна дієта на тиждень

До цієї жорсткій дієті не бажано вдаватися частіше одного разу на 2-3 місяці. Середня втрата ваги складає 5-6 кг При приготуванні страви не солять і не додають цукор. Не бажано відхилятися від наведеного нижче меню.

Понеділок — 1,5 л кефіру і 5 варених картоплин.

Вівторок — 1,5 л кефіру і 100 г вареної грудинки.

Середа — 1,5 л кефіру і 100 г відвареної пісної яловичини.

Четвер — 1,5 л кефіру і 100 г вареної риби.

П'ятниця — випивають 1,5 л кефіру, їдять фрукти та овочі.

Субота — треба випити до 2-х л кефіру.

Неділя — п'ють тільки мінеральну воду без газу.

Денну норму кефіру ділять на кілька порцій і випивають по склянці через кожні 3-4 години. Рекомендується пити воду з джерела або заморожену, а ось від кави і чаю доведеться відмовитися.

Кефірна дієта на 3 тижні

Кефірна дієта на тижденьДієта не розписана по днях і годинах, в її основі лежить формування нових звичок у харчуванні і кефір. За час дієти може піти до 8-10 кг зайвої ваги. Головні принципи — висококалорійні продукти замінити на низькокалорійні. Цукор, хлібобулочні вироби, крохмалевмісні продукти (картопля) виключають із раціону.

Кількість тваринних жирів має бути максимально знижено. М'ясо і рибу бажано обирати нежирних сортів. З овочів і фруктів найкраще підходять капуста брокколі, томати, болгарський перець, шпинат, яблука, бобові. Кількість всієї рідини, випитої за день, не має перевищувати 2-х літрів, на кефір припадає 1 літр.

Максимальна кількість солі становить 5 г на добу.

Дієтологи радять їсти кефір маленькою ложечкою незалежно від обраної дієти, а не випивати його залпом. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам швидко позбутися обридлих кілограмів і завжди залишатися стрункими.