Незвичайні трюки, які допоможуть схуднути - варто спробувати!

Способи схудненняНові трюки, які полегшують схуднення завжди вітаються. Тим більше, коли за кілька тижнів має прийти весна і потрібно буде замінити зимовий гардероб на речі, які більше підкреслюють фігуру. Ці декілька способів мають трохи полегшити місію: красиве тіло. Спробуйте!

Напевно, ви вже чули про різні способи, що допомагають схудненню - їсти невеликими порціями 5 разів на день, фізична активність кожен день. Звичайно, всі ці поради актуальні та необхідні, аби позбутися надлишкової ваги. Але для того, щоб трохи сприяти процесу, можна використовувати кілька нестандартних порад.

Прийоми, які допоможуть схуднути:

1. З'їжте на сніданок... шматочок шоколаду.

Дослідження показують, що задоволення бажання, наприклад, щось солодке в першій половині дня, допомагає в нелегкій справі реалізації здорового способу життя протягом дня. Однак, зверніть увагу, що порція має бути невеликою. Тож, якщо ви не можете протистояти шоколаду під час дієти, додайте шматочок до ранкової каші або мюслі. Наша порада: обирайте гіркий шоколад, який, до речі, дасть вам магній та антиоксиданти.

2. Сплачуйте за їжу... лише готівкою.

Бачачи свої важко зароблені гроші, ви витратите їх менше, ніж сплачуючи карткою.

3. Перед їжею випийте склянку теплої води.

І вже частково наповнений теплою водою шлунок, не дасть вам з'їсти надлишкових калорій, та таким чином трохи обдурить голод.

4. Їжте при людях...

...Принаймні на стільки часто, на скільки це можливо. Легко припустити, що коли ми на самоті, то охочіше вживаємо нездорову їжа та великі порції. Крім того, знаючи, що хтось дивиться на вас, ви будете їсти повільніше, та ретельніше пережовуючи.

5. Ведіть щоденник дієти.

Будьте чесною з собою і записуйте в блокнот все, що з'їли, навіть цукерку чи сушений плід. Але будьте чесною! Якщо не хоче записувати, фотографуйте свої страви. Таким чином, у вас буде більше контролю над тим, що ви їсте, і ви зрозумієте, які помилки в харчуванні ви робите.

6. Плануйте меню на тиждень.

Серед прийомів, які допомагають схуднути, цей не тільки ефективний, але й дуже корисний для здоров’я, бо допомагає забезпечити різноманітне меню! Крім того, ви будете уникати нездорових закусок та полегшите собі похід по магазинах.

7. Запаліть у хаті ванільну свічку.

Дослідження показали, що запах ванілі діє на нас розслабляюче. Це, в свою чергу, запобігає заїданню стреса та гніву.

Як бачите, наведені вище прийоми, які допомагають схуднути дуже прості. А може у вас є свої перевірені способи?