Східна дієта

Східна дієтаДана дієта є високоефективним способом для швидкого схуднення, перевіреним мільйонами людей, що проживають в найрізноманітніших куточках планети. Східна дієта розрахована на 10 діб, за які ви зможете знизити свою вагу відразу на 3-4 кілограми. При цьому слід зазначити, що зменшувати свою масу в більш швидкому темпі не раціонально, так як це може привести до виснаження організму і в подальшому до незворотних змін у внутрішніх органах. Основним принципом цієї дієти є збільшення у вашому раціоні білкової їжі до 300 грам на добу. Природно, що при цьому доведеться значно знизити добове споживання вуглеводів і жирів.

За день на вашій тарілці повинні з’являтись такі продукти. О 8 годині ранку варто обмежитися невеликою чашкою кави або чаю. При цьому можна додати в свій гарячий напій ложечку цукру. Після цього необхідно зробити тригодинну перерву, тільки після неї можна перекусити. Для цього чудово підійде одне відварене яйце вкупі з чорносливом або сливою числом не більше 8. Наступний прийом їжі слід провести о 14:00. Вона повинен включати в себе не менше 200 грам м'ясних продуктів. Буде просто чудово, якщо ними виявляться відварені або приготовані на пару курячі грудки, однак можна побалувати себе і будь-яким іншим нежирним видом м'яса. Також не зайвим буде прийняти близько 100 грам овочів, наприклад, капусти або моркви. Не варто забувати і про фрукти, так що цілком можна з'їсти на обід апельсин, грушу або яблуко. Після цього треба знову-таки трохи почекати і тільки о 17:00 можна знову побалувати себе. На цей раз у ваш раціон повинна увійти якийсь твердий різновид сиру. Це досить корисно для кісток. І знову тут же потрібно буде з'їсти що-небудь з фруктів. В кінці дня дуже корисно як для шлунково-кишкового тракту, так і для всього організму в цілому випити невеликий стаканчик кефіру.

 

Якщо ви будете дотримуватися всіх описаних вище рекомендацій, то зможете не тільки поліпшити свій зовнішній вигляд, завдяки втраті кількох кілограмів, але й зміцнити ваше здоров'я загалом, адже східна дієта надає прекрасну можливість очистити організм від непотрібних елементів.