Смугаста дієта

Смугаста дієтаКожній жінці завжди хочеться виглядати на "відмінно". Але щоб отримати таку відмітку за свою фігуру, необхідно стежити за нею постійно. Звичайно, обвислий живіт, жирові складки по усьому тілу, товсті ноги не додають жінкам ні блиску, ні шарму. Праця, спрямована на збереження ідеальної фігури буде сплачена компліментами з боку сильної статі і здатність одягати найкрасивіші і найвитонченіші наряди.

На сьогодні різноманітність дієт, пропонованих для надбання ідеальної фігури, вражає уяву, але слід пам'ятати, що не всі вони корисні і підходять для кожного організму. Перед вибором дієти необхідно здати аналізи і проконсультуватися з лікарем-дієтологом.

Одним з ефективних способів скинути зайву вагу і виглядати карколомно є, так звана, смугаста дієта. Смугастою її назвали з тієї причини, що в ній чергуються розвантажувальні дні і дні, із звичним раціоном харчування. У меню однієї такої смужки, розвантажувальної, входить тільки кефір. а в інші дні все, що захочеться. Але для досягнення найкращого результату, необхідно виключити з раціону борошняні продукти і солодощі. Ця дієта не дозволить швидко скинути зайві кг, вони йтимуть поступово, але воно-то і краще, адже кілограми, що швидко пішли, також швидко і повертаються. Тепер детальніше про способи цієї дієти.

Щадний режим смугастої дієти

Вище вже згадувався принцип дотримання смугастої дієти, що полягає в чергуванні розвантажувальних і звичайних днів. Треба додати, що кефір, який потрібно пити в розвантажувальні дні має бути маложирним (1%), так само необхідно пити в день близько 1,5-2 л. води в день (це може бути мінеральна вода, але ніяких соків, газованих, солодких напоїв). Вживати цього дня можна каву, чаї, як зелені, так і чорні, але без додавання цукру. У звичайні дні можна включати у свій раціон все, що захочеться душі.

 

Цей спосіб є найбільш легким при дотриманні цієї дієти, і його гущавині вибирає більша кількість жінок, тому що, розвантажившись в один день, наступного дня можна себе побалувати.

 Смугаста дієта - інтенсивне схуднення

 Принцип дотримання дієти для цього способу трохи відрізняється від попереднього, і він найбільш ефективний.

Перший день (розвантажувальний) смугастої дієти за другим способом ідентичний першому, але є відмінності в раціоні другого дня. І ці відмінності полягають в тому, що калорії, що містяться в з'їдених продуктах, не повинні перевищувати 1500 ккал за увесь день. У меню такого дня можна включати будь-які каші, маложирний кефір, сир, яблука, овочеві або м'ясні бульйони, варене м'ясо, тушковані овочі або овочеві салати, рибу, а також необхідно не забувати випивати більше рідини. Добре виводять зайву воду з організму овочеві супи, особливо суп зі змістом листя селери. Селера виводить воду і зайві солі з організму.

Рекомендації по дотриманню смугастої дієти

На час дотримання дієти вживати алкогольні напої заборонено. Слід утриматися також від борошняних і солодких продуктів, а також смажених блюд.

Рекомендується дотримуватися такої дієти два тижні, за цей період можна втратити від 3 до 10 кг ваги, залежно від обраного способу. Розпрощавшись із зайвими кілограмами, не слід налягати на їжу в колишньому режимі. Після завершення двотижневої стриманості, необхідно раз на тиждень влаштовувати день розвантаження організму, для того, щоб зайва вага не повернулася.