Ягоди годжі: відгук.

Відгук про ягоди годжіЯкісь дослідження ефективності ягід дійсно проводилися...

Брехня про ягоди годжі?

 У статті, де опубліковані результати дослідження, висловлюється обережна думка, що Lycium barbarum, "поза сумнівом, заслуговує подальшого вивчення". В ході іншого дослідження виявилося, що безшерсті миші, яким давали сік годжі, а потім піддавали дії ультрафіолетового опромінення, менше обгорали - звідси висновок, що цей сік може забезпечити додатковий захист людям з ослабленим захистом від ультрафіолету. Відомі лиш 3 дослідження ягід годжі і жодне з них не довело їх ефективність для лікування яких-небудь захворювань, тим більше ефективності годжі для схуднення. У третьому трохи дивному дослідженні, проведеному в 2004 році коледжем громадського здоров'я при Уханьском університеті Китаю, у кроликів з діабетом після вживання годжі виявили "підвищення рівня альфа-ліпопротеїнів високої щільності, або "доброго" холестерину, та зниження рівня глюкози в крові".Так, усе це дуже корисно гризунам, які загорають, і кроликам, які сртаждають на діабет, але як щодо людей?

Хоча фольклор, легенди і походження екзотичної ягоди годжі може оточувати ореол казкової чарівності, немає ніяких наукових підтверджень того, що ягоди годжі чинять яку-небудь дію - за винятком, мабуть, дії на наші гаманці. Та все ж ми продовжуємо закуповувати сік цілими пакунками. У 2009 році оборот ринку продукції годжі склав 145 мільйонів доларів. Але якщо нічим не доведено, що ягоди годжі мають лікувальний ефект, виникає очевидне питання: як саме нам так брендують свідомість, щоб ми закуповували таку кількість годжі?

 Чому ми купуємо ягоди Годжі?

 Виявляється, ця ягода робить справжні чудеса не з нашим серцем, системою кровообігу або рівнем цукру в крові, а з нашим мозком. За багато років своєї кар'єри я багато разів був свідком того, що кмітливі компанії можуть буквально впроваджувати соматичні маркери в нашу свідомість, створюючи асоціації між якою-небудь позитивною емоцією і своїм товаром. Очевидно, саме це відбувається з ягодою годжі. Маркетологи, рекламісти і продавці всього, від їжі і напоїв до одягу і косметики почали свою кампанію, майже хрестовий похід, і дуже прибутковий, щоб запалити в нас бажання купувати їх бренди і продукти, наділяючи їх такими невідчутними, але емоційно потужними "духовними" якостями, як здоров'я, надія, щастя, віра, ясність, удача і навіть духовний вдосконалення. Ден Арієлі, професор поведінкової економіки в університеті Дьюка помічає, що частенько ми придбаємо не лише певну річ, але й ідею, втілену в цій речі. Будь то здоров'я, щастя, просвітлення або соціальна відповідальність. Саме ця універсальна психологічна тенденція робить таємні маніпулятори такими могутніми.

Читайте також Ягоди годжі.

Залиште ваш відгук про ефективність ягід Годжі!