Де і як взяти кредит в 18 років? Кредит без довідок і поручителів

За законом людина стає повнолітньою у 18 років і автоматично отримує всі можливості "дорослої" людини, до яких входить і можливість взяти кредит. В такому віці люди зазвичай отримують освіту, тому необхідність в грошах виникає постійно. Але якщо звернутися до банку, то навряд чи вони видадуть позику студенту. Що робити в таких випадках? Компанія Nominal відповість на це та інші питання з цієї теми.

Де і як взяти кредит у 18 років?

Кредит з 18 років без довідок і поручителів

Багато студентів задаються питанням - чи дадуть їм кредит у банку? Малоймовірно. Банки видають великі суми грошей, які безробітному студенту буде складно повернути. Тому банківські організації в основному відмовляють і взяти кредит у 18 років практично неможливо. Отримавши відмову, молоді люди шукають додатковий заробіток, який не тільки заважає навчанню, а й є нестабільним.

Мікрофінансові організації крокують в ногу з часом і багато хто з них вже схвалює кредит з 18 років молодим людям. Наприклад, Credit7, Мілоан і Moneyveo не просто можуть забезпечити студентів позикою, а й видати його під нульовий або мінімальний відсоток, що набагато вигідніше банківських умов. Однак, варто зазначити, що велику суму взяти не вийде - такій віковій категорії доступні позики від 100 до 5000 грн.

Максимальний термін, на який студент може взяти кредит у МФО, - 90 днів. Також важлива наявність паспорта, номера телефону і особистої банківської карти, якщо планується оформлення мікропозик через інтернет. Ознайомитися з умовами мікрофінансових організацій можна на сайті Nominal.

Перший кредит студента

Подавати заявку на позику можна відразу ж після отримання паспорта. Це можна зробити через наш сайт або через офіційний сайт мікрофінансової організації, а також безпосередньо, звернувшись до офісу МФО. Для подачі заявки достатньо лише паспорта та коду ІПН, тому нічого складного в оформленні не буде. Головне, щоб сума першого кредиту була розумною, тоді більше шансів, що займ схвалять.

Як оформити кредит онлайн у 18 років?

Процедура отримання позики через інтернет дуже проста і швидка:

  1. На сайті Nominal підберіть потрібну суму і термін для погашення;
  2. Заповніть анкету з даними паспорта та коду, а також вкажіть номер телефону і банківської карти;
  3. Надішліть заявку на розгляд;
  4. При схваленні позики гроші надійдуть на вашу карту протягом пари хвилин.

Висновки

Банки та інші кредитні організації з побоюванням ставляться до юних позичальникам, вимагаючи від них більше підтверджень платоспроможності. Проте, в Україні багато організацій, де дають кредит з 18 років. Підготувавши всі документи і відправивши заявки до кількох організацій, займ гарантовано буде схвалений.