Що таке Вища школа банківської справи в Польщі?

Вища школа банківської справи в Польщі

Отримання вищої освіти в Польщі дозволить не тільки поліпшити своє резюме, а й підвищити конкурентоспроможність на ринку праці. Диплом європейського рівня цінується у багатьох країнах, тому щорічно до Польщи приїжджає багато іноземних абітурієнтів. Доступна ціна навчання у ВСБ, велика різноманітність спеціальностей, грамотна організація навчального процесу залучає студентів до польських ВНЗ.

Особливості освіти у Вищій школі банківської справи

Вища школа банківської справи в Польщі дозволяє розвинути аналітичні здібності, неординарність мислення, отримати теоретичні та практичні знання на основі вивчення конкретних бізнес-процесів підприємств та організацій.

Філії Вищої школи банківської справи розташовані в багатьох містах Польщі, вони користуються великою популярністю серед поляків та іноземних студентів. ВСБ є багато років лідером у Польщі в плані отримання якісної вищої освіти європейського рівня.

До затребуваних напрямів і факультетів відноситься внутрішня безпека, логістика, маркетинг, адміністрація управління, інформатика, туризм, міжнародні відносини та ін. Польська банківська школа ВСБ пропонує студентам грамотно побудований навчальний процес, який включає практичні семінари і теоретичні лекції.

Головні переваги Вищої школи банківської справи

До основних переваг вищої освіти в Польщі відноситься наступне:

  • доступна вартість;
  • можливість вибору мови навчання;
  • велика різноманітність університетів (державної і приватної форми власності);
  • індивідуальний підхід при розробці розпорядку та плану навчального процесу;
  • взаємовигідне співробітництво з ВНЗ-партнерами по всьому світу;
  • допомога студентам в успішному працевлаштуванні;
  • можливість проходження стажування в провідних компаніях.

Вища банківська школа в Польщі пропонує студентам не тільки якісну європейську освіту, а й вчить їх застосовувати отримані теоретичні знання на практиці, використовуючи сучасні освітні методики.

У польських банківських школах створені всі необхідні умови для освіти, є велика бібліотека, а також численний штат висококваліфікованих викладачів і професорів.

Це відмінний вибір для цілеспрямованих і активних людей, які поєднують навчання у ВНЗ і роботу. Отримання освіти в польській Вищій школі можна розглядати як вдале капіталовкладення у власний кар'єрний і особистісний ріст, підвищуючи конкурентоспроможність на ринку праці. Отримати ступінь магістра можна всього за два роки навчання, але після закінчення бакалаврату.

Подаючи заявку онлайн, можна отримати знижку на оплату першого року навчання, і не платити вступний внесок. Іноземні абітурієнти мають сплатити додатковий збір за розгляд їх кандидатури.