Що таке картка paypass

Пластикові банківські картки вже стали невіддільною частиною життя багатьох людей в ​​усьому світі. Ними користуються для отримання зарплат, стипендій та пенсій, карткою розраховуються на магазинах, на заправках, в аптеках та ресторанах. Ми оплачуємо карткою покупки в інтернеті, платимо за комунальні послуги, купуємо квитки на транспорт тощо. Однак далеко не всі люди користуються повним функціоналом карток Mastercard. Сьогодні докладніше розповімо про те, що таке картка paypass та в чому перевага таких фінансових інструментів.

paypass

Картка paypass: як виглядає та як її отримати

За статистикою, кількість випущених пластикових карток перевищує кількість мешканців земної кулі приблизно у 2 рази. З цього можна зробити простий висновок: цей платіжний інструмент має безліч переваг. Mastercard пропонують своїм клієнтам інновацію у сфері платежів за допомогою пластикових карток paypass.

По суті, це така ж пластикова карта, тільки з особливим чіпом. Чіп дозволяє не проводити карту по стрічці термінала, а лише торкнутися карткою платіжного пристрою. Після цього платіж відбувається миттєво. Розрахуватися такою карткою можна у будь-якому місці, де є значок «Безконтактна оплата». Випускаються безконтактні Mastercard безліччю банків у країні та за кордоном, і користуватися подібними картами можна по всьому світу.

Для того, щоб отримати картку paypass достатньо звернутися до будь-якого відділення банку зі стандартним пакетом документів. Випуск картки займає кілька хвилин і найчастіше проводиться банком безплатно.

У чому переваги безконтактних Mastercard

  • Миттєвий платіж скорочує час розрахунку на касі. Вам не доведеться чекати на здачу, а також давати свою карту в руки касиру. Прикладаєте картку до термінала – і все готове.
  • Не доведеться носити із собою готівку, що полегшує не лише подорожі чи відпустку, а й повсякденне життя.
  • Безконтактна оплата значно безпечніша, гроші захищені від зловмисників та шахрайських схем. За бажанням клієнта можна налаштувати функції додаткового підтвердження платежу за допомогою пін-код.
  • Контроль фінансів вести значно легше, ніж із готівкою. Історія всіх оплат зберігатиметься в онлайн додатку.
  • Безконтактну картку можна поповнювати будь-яким зручним способом: через касу банку, банківський термінал, переказом з іншої картки.
  • На картки paypass можна отримувати будь-які виплати: зарплати, пенсії, соціальна допомога та стипендії.