Італійські жіночі сумки: як знайти оригінал з розпродажу в Україні

Жіноча сумочка від італійського бренду – цінна знахідка для модниць, які обожнюють колекціонувати подібні аксесуари. Така річ з першого погляду закохує оригінальним дизайном, у якому висока якість гармонійно переплітається з естетикою квіткових принтів, хитромудрих переплетень та приємних кольорів. Але як знайти справжню сумочку від провідного бренду за прийнятною ціною? Відповідь на це питання ви знайдете у статті. 

Італійські жіночі сумочки

Брендові жіночі сумки з Італії: чим вони відрізняються від підробок

Зі зростанням популярності італійських брендових сумок зростає і кількість підробок. Недобросовісні виробники користуються тим, що жінки “клюють” на назву бренду, тому виготовляють репліки, які практично нічим не відрізняються від оригіналів.

Єдине, що якість в них гірша. Вже через деякий час користування аксесуаром ви помітите, що металеві деталі потьмянішали, шви починають розходитися, а підкладка розлазиться у швах. Тому, краще придбати оригінал. Його якість на найвищому рівні, оскільки той чи інший бренд дорожить своєю репутацією і контролює кожний етап виробництва. Розпізнати справжній італійський аксесуар легко за наступними ознаками: 

  • Першокласний матеріал. Найчастіше італійські сумочки виготовляють з натуральної шкіри, яка має однорідну зернисту текстуру, є приємною і теплою на дотик, а також рівномірно забарвлена. Сама підкладка йде з цупкої тканини. Це може бути замша чи дуже тонка штучна шкіра. 
  • Якісна обробка. Якщо ви уважно придивитеся до країв шкіри, ви помітите, що вони прополіровані: таким чином виробники попіклувалися про те, щоб торці не розтріпувалися, а в середину не потрапляли волога та бруд. Кожен рядок ідеально рівний без вузликів та лишніх ниток. Блискавки легко закриваються/відкриваються і є ніби влитими в аксесуар. 
  • Наявність брендових деталей. В середині підкладки ви помітите вишитий чи окремого пришитий логотип бренду. В підробках такої деталі немає. 
  • Місце продажу. Справжні італійські аксесуари продаються лише у фірмових магазинах чи на офіційних сайтах брендів. У всіх інших місцях зустрічаються здебільшого підробні вироби. 

Брендові італійські сумочки коштують дорого. Але вони цілком окуповують себе високою якістю та оригінальним дизайном. 

Італійські жіночі сумки: як купити якісну річ зі знижкою

Більшість модниць цікавляться, чи реально взагалі придбати брендову італійську сумочку зі знижкою? Відповідь – так. Перший варіант – це магазини вживаних речей. Тут трапляються екземпляри у хорошому стані за дуже низькою ціною. Але “вполювати” те, що вам потрібно, – це велика рідкість. Тож є ще один варіант – придбати оригінальну сумочку в аутлеті. Наприклад, https://outletberry.ua/zhenskoe/aksessuary/sumki/zhenskie-sumki-iz-italii/

Це своєрідний бутик, у якому продається одяг, взуття та аксесуари від відомих брендів. Може бути як моно–, так і мультибрендовим. З першого погляду практично нічим не відрізняється від фірмового магазину.

Але якщо приглядітися до асортименту, то ви побачите речі з тогорічних колекцій, які ще не розпродались й досі чекають на своїх покупців. Кожен виріб з хорошою уцінкою. Інколи знижка сягає -80%. Такий розпродаж діє цілий рік, тож ви завжди маєте шанс знайти цікаву модель за прийнятною ціною. 

Зважаючи на те, що більшість магазинів масово переходять в онлайн, популярними стають і онлайн-аутлети. Такий формат є актуальним в епоху тотальної нестачі часу. Тут ви за допомогою спеціального фільтра легко відберете собі сумочку за кольором чи матеріалом і за кілька хвилин оформите покупку.

І все це можете зробити, не встаючи зі свого зручного дивана чи крісла-кокона. Завершуйте свої образи стильно за допомогою функціональної, якісної та естетично привабливої сумочки від італійського бренду з аутлета!