Кращий вибір – сережки з білого золота

Існує безліч видів золота. Якщо ви хочете доповнити свій стиль прикрасою з благородного металу, вибирайте біле золото. Воно набуло великої популярності, коли завершилася Друга світова війна. Платина стала дефіцитом, а класичні варіанти прикрас вважалися вульгарними. Тому багато пар перед вступом до шлюбу зупинялися на білому золоті. Холодний блиск і дзеркальна краса вражали кожну модницю.

Якщо ви хочете купити сережки з білим золотом, переходьте на сторінку https://tangogold.com.ua/ua/serezhki-z-bilogo-zolota/. Метал складається з комбінації жовтого золота, нікелю, срібла та цинку. На цей час нікель використовується набагато рідше, бо на нього може з’являтися алергія.

Золоті сережки з білого золота виглядають дуже вишукано. Вироби з невеликим додаванням срібла набувають матового відтінку. Якщо в них є платина, прикраси відзначаються клеймом, виконаним у вигляді прямокутника.

Переваги білого золота

Біле золото відрізняється від інших дорогоцінних металів наступним:

  1. Низькою вартістю. Якщо порівнювати цінову політику жовтого або червоного кольору, вироби з білого золота будуть коштувати в рази дешевше. За зовнішнім виглядом нагадують платину, тому ніхто не помітить різниці неозброєним поглядом. Трохи дорожче будуть коштувати прикраси, в складі яких є справжня платина. Під час формування ціни враховуються вага, дорогоцінні камені, проба й так далі.

  2. Унікальним зовнішнім виглядом. Сережки універсальні, ідеально виглядають з декоративними вставками.

  3. Зносостійкістю. Незважаючи на невелику вагу виробу, прикраса дуже міцна. На ній не залишаються подряпини. Надійна застібка не дозволить втратити сережки, тому ви зможете насолоджуватися ідеальним видом аксесуару протягом багатьох років.

Прикраса ідеально підійде жінкам незалежно від форми обличчя, кольору волосся або очей. Ви можете обрати її в якості презенту і порадувати кохану унікальними сережками. Не менш гармонічно будуть виглядати набори із сережок, кільця та ланцюжка.

Для декорування прикраси використовуються фіаніти або смарагди, сапфіри або діаманти. Вони виглядають максимально ефектно, коли стають доповненням вечірнього образу. Коктейльна сукня або суворий костюм будуть виглядати дуже стильно, якщо ви вирішите прикрасити їх сережками з білого золота. Обирайте відповідну модель в каталозі і насолоджуйтеся поглядами, які не зможуть відвести від вас оточуючі.