Найнезвичніші світові ювелірні прикраси на замовлення

Незвичні ювелірні прикраси на замовлення

Ринок ювелірних виробів і компаній, які їх виробляють - великий, але придбання ювелірних прикрас є символом виявлення почуттів і ставлення до себе або до близьких нам людей. У наш час все індивідуальне набуває особливого змісту, бо відображає ваш унікальний смак і стиль, а поєднання елементів, виконаних за вашим ескізом, можуть надати прикрасі ще більшу цінність, бо будуть мати глибокий сенс, відомий тільки вам.

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що можете створити свою, унікальну прикрасу і це досить простий процес? В Україні, наприклад, ви можете звернутися до компанії SkyGold, де вам зроблять на замовлення будь-які ювелірні вироби з діамантами за авторськими ескізами. І ця послуга не є чимось захмарним, що можуть дозволити собі лише мільйонери! Достатньо перейти на сайт skygold.com.ua, щоб пересвідчитись, що створити вашу власну унікальну ювелірну сімейну реліквію не так вже й дорого!

Але давайте подивимось на що здатна фантазія ювелірів та їх замовників у Світі! Можливо якась з цих ідей і вам буде до смаку.

Незвичні, ексклюзивні прикраси

Розкішними підвісками, кольє або браслетами готовий дивувати майже кожен ювелірний бренд. В сучасних ювелірних колекціях бувають вироби незвичайної краси, але дійсно ексклюзивні речі зустрічаються рідко. Розповідаємо про незвичайні ювелірні вироби, які варто побачити!

Кільця, які «тануть»

Кільця які тануть

Дивовижні прикраси з димчастого кварцу та благородних металів створює дизайнер Джулія Кюнап. Звичайно, кільця насправді не тануть, так тільки здається - дизайнер візуально надає твердому каменю якості, які йому не властиві. Погляньте на фото - складається враження, ніби камінь тане на сонечку і ось-ось розтечеться повністю.

Діамантова каблучка

Ексклюзивне кільце, повністю зроблене з алмаза, представили світу ще 2011 року. Виробник - швейцарська компанія, яка спеціалізується на виробництві унікальних ювелірних прикрас. Технологія створення прикраси неймовірно складна, її розробка зайняла більше року. Щоб виточити з алмаза кільце потрібної форми, використовували високоточний лазер.

Вага першого в світі діамантового кільця - близько 150 карат. Ціна - 70 мільйонів доларів.

Непередбачувані прикраси Theo Fennell

Непередбачувані ювелірні виробиПід ім'ям цього британського ювелірного бренду випускають прикраси, які не залишають байдужими. Кожен виріб красивий, більшість з них незвичайні і непередбачувані. Наприклад, відкинувши «кришку» кільця у вигляді єгипетської піраміди, можна побачити саркофаг фараона. А під «кришкою» у вигляді вулика ховається дорогоцінна бджола. Персні, які відкриваються демонструють за двостулковими дверцятами міні-пейзажі, виконані емаллю. У колекціях Theo Fennel багато креативу, гумору та витонченості.

Зліпки з дорогоцінних металів

Зліпки частин тіла не можна назвати традиційною ювелірною прикрасою, але можна поставити з ними поруч. Все ж золоті та срібні зліпки - це «сімейна прикраса», важлива частина сімейної історії.

Зліпки з дорогоцінних металів роблять на замовлення. Найчастіше замовляють золоті та срібні копії дитячих ручок і ніжок, до того ж у 99% випадків - в дитячому віці. На другому місці за популярністю - комплекти зліпків всієї родини, на третьому - зліпки молодят. Бувають нестандартні замовлення: люди замовляють виготовлення із дорогоцінних металів копій своїх губ, носу, усього обличчя. У «дитячих» замовленнях після ручок і ніжок лідирують дитячі сіднички.

Прикраси із ліпниною тварин

Хтось прагне увічнити крихітний розмір ручок немовляти, а хтось хоче носити у вигляді прикраси зліпки частин тіла вихованців - господарі тварин впевнені, що це зміцнює їх зв'язок з чотириногим улюбленцем. Ювеліри охоче створюють зліпки носів і лапок з золота та срібла.

Прикраси зі схованкою

Ювелірні вироби зі схованкою

Дизайнери ювелірного дому Saggi створили оригінальні прикраси з «секретами». У колекції представлені кільця, які вражають з першого погляду - об'ємною формою, соковитим забарвленням, незвичайним дизайном. У кожній прикрасі є сюрприз: варто натиснути на крихітну кнопочку зі смарагду, і під центральним елементом у вигляді напівдорогоцінного каміння відкриється схованка. Усередині кілець приховані скульптурні мініатюри - дорогоцінні ягідки, корони, смайлики та інші елементи. «Серцевину» кільця можна змінювати в залежності від ситуації і настрою.

Кільця з цієї колекції роблять з білого або жовтого золота 750-ї проби, а в якості центрального каменю використовують аметисти, топази. В кожному виробі центральний камінь оточують розсипом діамантів. Дорогоцінні мініатюри роблять із золота, рубінів, сапфірів, застосовують техніки холодної та гарячої емалі.

Дорогоцінні годинники

Компанія Chopard випустила ексклюзивний годинник-браслет, щедро усипаний діамантами. Вартість цього шедевра оцінюється в 25 мільйонів доларів, загальна вага використаних для інкрустації дорогоцінних каменів - 200 карат. Циферблат на тлі розсипу діамантів здається крихітним, але це справа смаку. Навколо циферблата розташовані найбільші алмази серцеподібної огранки - блакитний, червоний і білий.Кільце з метеоритом

Космічні прикраси на замовлення

Дизайнери пропонують ексклюзивні прикраси з шматочками метеоритів тим, кого вже не надихають діаманти. Космічні прикраси роблять як цілком з метеоритів, так і зі вставками зі шматочків. Зазвичай в якості основи використовують золото або срібло. Така пропозиція має порадувати чоловіків, які обіцяють своїм коханим дістати зірку з неба. Звичайно, метеорит - це зовсім не зірка, але він прилетів на Землю з космосу і був до зірок ближче, ніж будь-який діамант на планеті.

Діамантовий нашийник

Світські левиці полюбляють купувати прикраси не тільки для себе, але й для своїх карликових собачок. Є попит - буде пропозиція. Для собачок з багатими господарями американська компанія I Love Dogs Diamonds випускає розкішні нашийники.

Нашийники цього бренду вважаються найдорожчими в світі, і їх вартість виправдана: для виготовлення використовуються дорогоцінні матеріали. Подивіться на фото - цій моделі дано романтичну назву «Amour Amour», компанія продає її за 3,2 мільйона доларів. Основа нашийника - крокодиляча шкіра, всього використано 1657 діамантів.

Діамантовий нашийник

Погодьтеся, фантазія і майстерність сучасних ювелірів вражають. Вже зараз ви можете долучитись до цього процесу і ми щиро сподіваємося, що кращі ювелірні шедеври чекають нас попереду - можливо, вже завтра світові покажуть щось більш неймовірне.