Нові туфлі не за розміром: як вирішити проблему з незручним взуттям

Як розносити туфлі

Всім відома істина про те, що купувати потрібно взуття виключно за розміром, не завжди є вагомим аргументом для жінки, яка побачила в магазині туфлі своєї мрії. Якщо примірявши вподобану пару вона виявляє, що ця обновка трохи замала, від покупки, в більшості випадків, не відмовляється. Тому що туфлі, які виготовлені з натуральних матеріалів, можна розносити або розтягнути за допомогою певних хитрощів.

Якщо ви також часто стикаєтеся з такою проблемою і в шафі встигла накопичитися велика кількість взуття, в якому незручно ходити з причини його невідповідного розміру, спробуйте виправити ситуацію за допомогою наших порад.

Кілька способів розносити туфлі

Вірне рішення – віднести тісну пару у ремонт взуття, де майстри, використовуючи спеціальні засоби і пристрої, акуратно зроблять її розтяжку. Але якщо з яких-небудь причин немає на це часу, а взуття необхідне терміново (наприклад, треба йти на свято), можна спробувати розносити їх самостійно.

  1. Медичний спирт. Візьміть вату і обробіть взуття зсередини. Потім надіньте щільні шкарпетки і взуйтеся у туфлі, щоб походити в них протягом 20 хвилин кімнатою. Але важливо не перестаратися, бо згодом може виникнути інша проблема – взуття сильно розтягнеться і почне спадати.
  2. Вологі газети. Їх використання допоможе зробити нову вузьку пару просторішою. Для цього всередину необхідно щільно набити вологих рваних газет, після чого залишити взуття висихати природним шляхом. Щойно це відбудеться, від колишнього дискомфорту не залишиться і сліду.
  3. Мокрий махровий рушник. Важливо для зволоження використовувати гарячу воду, а потім загорнути в мокрий рушник туфлі. Так вони мають простояти всю ніч. Потім їх можна взути і походити по будинку, щоб краще розносилися.
  4. Поліетиленовий пакет з водою для взуття із замші. Замшу не бажано піддавати вологому впливу, для розтягування незручних туфель з цього матеріалу, використовуйте пакет, наповнений рідиною настільки, щоб він помістився в них. Взуття в такому вигляді необхідно відправити на ніч до морозильної камери. Збільшившись в об'ємі заморожена вода створить необхідний розтягувальний ефект.

Із запропонованих варіантів оберіть найбільш відповідний спосіб (враховуючи матеріал виготовлення туфель) і перевірте його на практиці. Подбайте про своє здоров'я, адже, як відомо, тісне взуття сильно стискає стопу, що має негативний вплив.