Правила носіння жіночих золотих кілець

Золоте кільце - найпопулярніша і найулюбленіша прикраса серед людей будь-якої статі та віку. Красиві кільця з дорогоцінних металів роблять пальчики красивими і витонченими, підкреслюють індивідуальність власника і демонструють його смак. Однак навіть така, начебто звична, прикраса має свої тонкощі та особливості носіння, які диктує ювелірний етикет. Не кожна коштовність підходить для повсякденного носіння, деякі вироби не поєднуються зі звичним стилем господаря, а якісь просто не будуть гарно виглядати на руці через свій розмір. Про те, як правильно носити жіночі кільця, щоб вони виглядали вишукано та доречно, читайте у нашій статті.

Зміст:

  • Допустима кількість
  • На якому пальці носити кільце
  • Як носити золоті кільця: загальні правила

Правила носіння жіночих золотих кілець

Допустима кількість

Завдяки безмежній фантазії сучасних ювелірів, практично кожне колечко в наші дні є маленьким шедевром мистецтва, вражаючи своєю красою і блиском. Природно, зупинити свій вибір на якомусь одному виробі досить складно, тому більшість модниць має відразу кілька різних прикрас із золота. Бажаючи продемонструвати їх усіх одразу оточенню, багато красунь намагаються вдягнути на себе одразу весь вміст своєї скриньки.

Згідно з ювелірним етикетом, тут дуже важливо знати міру - велика кількість кілець, та ще й з дорогоцінних металів, вважається ознакою поганого смаку. За правилами, допустима кількість каблучок на жіночій руці – не більше трьох: два на одній, одне на іншій. До цього числа входить і обручка. Тобто, якщо жінка носить «обручку», то вона може обрати ще два кільця для жінок, щоб доповнити свій образ.

Допустима кількість кілець на руці

На якому пальці носити кільце

Тут немає суворих правил, за винятком обручок, які в нашій країні прикрашають безіменний пальчик правої руки. Носити прикрасу можна на будь-якому пальці, якщо вона не заважає своєму власнику займатися звичними справами.

Також слід зазначити, що для кожного пальчика необхідно підібрати правильне колечко, щоб воно красиво доповнювало образ і візуально не робило руку перевантаженою коштовностями.

Для великого пальця підійдуть практично всі види прикраси: широкі та вузькі, традиційні та нестандартні, з камінням чи без. Найголовніше – це підібрати модель, яка підкреслить вашу індивідуальність. Добре, що сьогодні різноманітність стилів, орнаментів, візерунків і дизайнів дуже велика, тому знайти собі дійсно стильний аксесуар не складе труднощів.

На вказівних пальчиках красиво виглядають тоненькі золоті обідки з геометричними візерунками, гравіюванням або хитромудрими малюнками. Великі кільця з великим камінням також рекомендуються носити саме на цьому пальці.

Для масивних прикрас та кілець з великим камінням найкраще підійдуть середні пальці. Однак і тонкі моделі виглядатимуть на цих пальчиках стильно та мило.

Правила носіння кілець

Насамперед, на безіменному пальці носять обручку. Православні одягають прикрасу на праву руку, католики – на ліву. Безіменний пальчик інший можна прикрасити тонким ювелірним виробом або прикрасою середньої товщини з камінням, візерунками, написами чи традиційною гладкою поверхнею.

Для мізинців жінкам слід вибрати найвужчі прикраси без великої кількості декору - допустима лише тоненька смужка дорогоцінного металу з мінімальним вкрапленням крихітних діамантів. Чоловікам на мізинці ювелірний етикет дозволяє носити фамільні коштовності, такі як печатка з гербом.

Сьогодні дуже модно прикрашати колечками і фаланги пальців. Незважаючи на те, що фалангові прикраси з'явилися ще за часів Середньовіччя, ця ідея здається дуже свіжою та незвичайною. Вони добре комбінуються зі звичайними кільцями, особливо якщо вони виконані в одному стилі. Носити такі кільця рекомендується на одній-двох фалангах. Якщо хочеться надіти одразу кілька виробів, слід вибрати прикраси на різні пальці, щоб гарно розподілити їх по руці та не перевантажувати її аксесуарами.

Незважаючи на повну свободу вибору ювелірних виробів, перерахованих вище правил все ж таки варто дотримуватися. Велика кількість золотих прикрас на кожному пальці може призвести до того, що образ вийде нав'язливим і вульгарним. Крім того, правильно підібрані аксесуари можуть візуально скоригувати особливості та недоліки будови кисті, зробивши її більш витонченою і жіночною.

Як правильно носити кільця для жінок

Як носити золоті кільця: загальні правила

Вважається неприпустимим носити кільця з різних металів на одній руці - це ознака поганого смаку. Те саме стосується і дорогоцінного каміння - всі вставки мають бути з одного матеріалу і одного кольору. Виняток становлять поєднання різних металів або каміння в одному виробі за задумом ювеліра.

Вибирайте відповідні віку прикраси. Юним дівчатам краще звернути увагу на акуратні каблучки з невеликим камінням або вироби нестандартних форм. Зрілим жінкам добре підійдуть потужні золоті прикраси з великими діамантами. Головне не перебрати з кількістю аксесуарів.

У жодному разі не поєднуйте прикраси з благородного металу з біжутерією, якою б красивою вона не була. Такий тандем вважається неприйнятним навіть якщо вироби одягнені на різні руки.

Носити дорогі кільця з великим дорогоцінним камінням у денний час - моветон. Вишукані дорогі прикраси підходять лише для вечірніх образів.

Жіночі золоті кільця

Обов'язково подбайте про манікюр - коштовність неодмінно приверне увагу до пальчиків. Нігті мають бути акуратно підстриженими та чистими, зі свіжим лаком без сколів.

Піклуйтеся та доглядайте за своїми кільцями, вчасно їх чистіть від пилу та нальоту. Навіть найдорожча прикраса не виглядатиме гарною, якщо її поверхня буде брудною та каламутною.

І насамкінець хочемо нагадати вам головне правило носіння каблучок із золота - все добре в міру! Краще виглядати скромно, але витончено, ніж привертати увагу блиском і надмірно дорогими аксесуарами.