Сучасні гаманці для жінок: види та матеріал

Сучасні гаманці для жінок: види та матеріал

Гаманець жіночий настільки ж неосяжний і неймовірний, як і дамська сумочка. У ньому можна виявити монети, купюри, банківські картки, чеки з покупок і навіть візитку майстра манікюру. З моменту своєї появи гаманець пройшов істотну модернізацію, обзавівся різноманітними моделями і став вироблятися з різних матеріалів. Кожен тип аксесуара має свої експлуатаційні особливості та конструкцію. Коли перед вами на вітрині лежить маса гаманців, не так вже й просто визначитися з вибором. Перед придбанням у магазині https://vittorossi.ua/ варто вивчити види виробів, місткість і зовнішній дизайн.

Види жіночих гаманців

Види жіночих гаманців

Назви моделей, структура і класифікація гаманців прийшла до нас із Заходу і міцно вкоренилася у свідомості споживачів. Конструкційно виділяються наступні види аксесуарів.

1. Front pocket wallet - компактний гаманець, який вільно поміщається в кишені обтягуючих джинсів. Має відділи для банківських карт, паперових купюр і невелику кишеньку для монет.

2. Картхолдер - компактний аксесуар для банківських або дисконтних карт. Може бути доповненням до портмоне або самостійним атрибутом дамської сумочки.

3. Біфолд - класичне портмоне-книжечка. Компактні розміри і нейтральний дизайн підійдуть для будь-якого стилю одягу. Гаманець має гарну функціональністю, містить відділення для монет, паперових купюр, банківських та знижкових карт. Окремі моделі оснащені кишенькою для зберігання прав або фотографії.

4. Тріфолд - за місткістю нічим не відрізняється від попередньої категорії виробів, конструкційно виконаний з трьох частин. Недоліком аксесуара є невиправдано збільшена товщина.

5. Лонгер - тонкий гаманець, довжина якого дорівнює розмірам купюр. Конструкція складається навпіл, а для фіксації застосовуються різноманітні застібки та декоративні магнітики. Органічно впишеться до образу ділової жінки.

6. Traveller - містке портмоне з окремою кишенькою для паспорта, посвідчення водія, квитка на літак. І це крім того, що в ньому міститься готівка та банківські картки. Гаманець ідеально підходить для туристів та фахівців, які часто відправляються у відрядження.

7. Акордеон - модель отримала назву за схожість розкритого аксесуара з музичним інструментом. Розмір може варіюватися від компактного до повнорозмірного, коли немає необхідності складати купюри. Завдяки великій кількості ізольованих кишеньок отримав популярність серед жінок зрілого віку. В окремому відсіку може зберігатися платівка таблеток від тиску або головного болю.

8. Zip around або гаманець на блискавці викликає довіру у зрілих представниць прекрасної статі. Має безліч містких кишень і міцно закривається.

Підбиваючи підсумки

Гаманець жіночий виконується з натуральної шкіри, якісного шкірозамінника та текстильних матеріалів. Для декорування може застосовуватися металевий стібок, вишивка, бісер, біжутерія. Великий асортимент моделей дозволяє підібрати відповідний аксесуар до будь-якого образу.