Сумки італійського бренду Piquadro: стильний та універсальний дизайн, бездоганна якість

Piquadro

Сумки, рюкзаки, барсетки, клатчі мають визначену функцію. Ці вироби призначені для зручного та безпечного транспортування дрібних речей. Але під час вибору споживачі ніколи не обмежуються оцінкою місткості та міцності. Дизайн сумок також має надзвичайно важливе значення.

У всі часи вироби цієї категорії визначали статус та матеріальне становище свого господаря. В сучасному світі соціальне розшарування суспільства суттєво зменшилося. Але якість та вигляд сумки чи рюкзака здатні багато розказати про ваш смак та статус в соціумі. Тому, важливо вибирати ці речі з особливою ретельністю.

Шкіряну галантерею пропонують багато відомих брендів. Але є торгові марки, продукція яких користується особливим попитом у споживачів з бездоганним смаком. Справжньою прикрасою гардеробу елегантної жінки стануть італійські сумки Piquadro. Бренд надзвичайно популярний у всьому світі. Його пропозиції визнані еталоном стилю та якості.

Особливості та переваги сумок Piquadro

Оригінальні дизайнерські рішення здатні здивувати споживачів дуже рідко. Творчі студії завзято експериментують з формами та фактурами, палітрою та декором і щосезону пропонують нові колекції унікальних моделей. Але переважна більшість таких сумок гармонійно доповнює одяг в певному стилі.

Пропозиції Piquadro універсальні. Дизайнери бренду вдало поєднують класичні форми та текстуру натуральної шкіри з сучасними трендами. Сумки і рюкзаки компанії гармонійно доповнюють одяг та взуття в різних стилях, стануть чудовим вибором для повсякденного та вечірнього образу.

Важлива перевага виробів торгової марки — бездоганна якість. Piquadro використовує особливі методи виготовлення продукції:

  • шкіра найвищого гатунку розкроюється спрямованим під високим тиском струменем води. Це дозволяє уникнути утворення дрібних недоліків у місцях розтину;
  • на відміну від більшості виробників, Piquadro використовує методи, що забезпечують проникнення фарби у шари шкіри по всій товщині;
  • для підвищення стійкості до впливу вологи, набуття особливої м‘якості та природного блиску сировина проходить етап вощення з використанням бурштину та сланцю.

В процесі пошиття сумок приділяється увага найдрібнішим деталям. Вироби не мають недоліків. Якість багаторазово перевіряється технологами під час персонального огляду.

Де придбати оригінальні сумки Piquadro

Продукція бренду належить до категорії преміум-класу. Але існує можливість придбати сумки Piquadro за демократичною вартістю. Її пропонує інтернет бутик Privado. Компанія співпрацює з виробником на партнерських засадах. В каталозі Privado представлений великий вибір оригінальних сумок бренду. Клієнти отримують гарантію якості.

Тут можна придбати сумки за вигідною ціною. Акції, знижки відбуваються постійно. Слідкуйте за новинами інтернет бутику та не пропустіть можливість заощадити додатково. Доставлення замовлень здійснюється у всі регіони України. Консультанти сайту нададуть відповіді на будь-які питання та допоможуть обрати найкращі варіанти. Скористайтеся цією пропозицією.