Види обручок та поради щодо вибору

Види обручок та поради щодо вибору

Весільні обручки - це символ кохання молодят і пам'ять на все життя про одруження. Той набір кілець, який ви оберете на свято - ви будете носити все ваше спільне життя.

Спочатку ми розберемо, які види обручок існують.

1. Форма.

Виробники не лінуються, тому пропонують широкий асортимент весільних кілець, у чому ви можете легко переконатися, завітавши на eurogold.ua. Перед вами буде нелегкий вибір: обурчки класичної форми або сучасного дизайну. Стандартними і звичними для нас є золоті гладкі кільця у вигляді смужки, які нібито забезпечують рівне, красиве та ідеальне сімейне життя. Ті, хто не забобонний, можуть віддати перевагу сучасному стилю. Так, такий варіант обійдеться вам дорожче, але ви робите собі подарунок, який носитимете все життя. Форма вашого кільця залежить від вшего бажання і вашої фантазії, вона може бути рельєфною, з насічками, бути значно товщою або тоншою за стандартний варіант.

Незвичний дизайн обручки

2. Матеріал

Золото 585 проби найпопулярніший матеріал для виготовлення весільних обручок. Воно досить міцне, дозволяє виконувати будь-які візерунки, які з роками не деформуються і не зітруться. Рідше використовується золото 750 проби, в порівнянні з попереднім варіантом, воно більш м'яке і вразливе до деформацій. Ще однією пропозицією від ювелірів є «Потрійні кільця Trinity de Cartier», виготовляються вони з трьох металів: білого, жовтого і рожевого кольору. Як стверджує легенда, такі кільця уособлюють вірність, любов і дружбу.

Матеріал обручки має обиратися виходячи з того, якого металу наречений і наречена носять прикраси у повсякденному житті. Вони мають поєднуватися один з одним. Наприклад, наречена, яка любить прикраси холодних тонів, має вибирати кільця з платини, срібла, білого золота, титану. Тим, хто ніколи не зраджує золоту, можуть віддати перевагу золоту жовтого, червоного або рожевого кольору.

Ширина кільця підбирається від форми та довжини ваших пальців, а також від того, чи плануєте ви носити на одному пальці два кільця. На ваш вибір зазвичай представлені кільця, шириною від 2 до 10 мм. Сильна стать, як правило, віддає перевагу більш широким моделям, шириною у 6-8 мм. На жіночій тоненькій та елегантною ручці краще будуть виглядати не широкі обручки - до 6 мм.

Матеріал обручок

3. Наявність дорогоцінних каменів

Упереджені до дорогоцінних каменів переважно дівчата, тому за бажання вашу обручку можуть прикрашати коштовним камінням. Камені можуть бути різного кольору, представлені у різних візерунках та лініях. Кільце може прикрашати один камінчик або кілька представників дорогоцінного роду.

4. Гравіювання

Гравірування - робить обручки унікальними і більш пам'ятними. У свою чергу гравірування буває поглибленим та рельєфним. Перше передбачає висікання літер, а друге - видалення зайвого матеріалу між літерами. Фраза, яка буде красуватися на вашій обручці, залежить виключно від вас. Це може бути дата вашого одруження, ваші імена, фрази українською та іноземною мовою - все що забажаєте - буде виконано. Обов'язково покажіть вашому весільному фотографу, що є гравіювання кілець, вони, зазвичай, для цих виробів проводять окрему зйомку.

Гравіювання на обручці

Вибираємо обручку правильно. Кілька простих порад:

  • Завчасне придбання - правильний вибір. Купівля весільних обручок, також як і весільного вбрання має здійснюватися заздалегідь. Тому що, навіть якщо ви знаєте, що хочете - не факт, що це виявиться в магазині. Можливо, кільце доведеться зменшувати або розширювати, робити гравіювання та інші нюанси, які віднімають чимало часу. Тому для збереження нервів обручками краще зайнятися в найпершу чергу.
  • Стиль. Як ми вже говорили, сьогодні представлений широкий вибір подібного товару, але ми радимо все ж зупинитися на класичній моделі. Пояснимо. По-перше, вона гладка, а значить, не має ніяких виступаючих деталей, які можуть заподіяти вам незручності, чіпляючись за одяг або волосся, а також не заважатиме вам, виконувати роботу руками. По-друге, вона не важка, а значить, не буде постійно нагадувати, що кільце у вас на руці. По-третє, класика підходить до будь-якого стилю і до будь-якого вбрання, і навіть через 30,40,50 років спільного життя кільце буде доречно виглядати на вашій руці.
  • Фінансові труднощі. Якщо зараз у вас не найкращий фінансовий стан, то ви можете без докорів сумління купити просте кільце, а при бажанні після на будь-яку річницю вашого весілля порадувати себе тими кільцями, які ви хотіли.
  • Індивідуальність. Залежно від форми і довжини ваших пальців підбирається кільце. Якщо ви власник довгих пальців, то ви можете собі дозволити кільце будь-якої ширини. Якщо ж у вас короткі пальці, то вам варто віддавати перевагу вузьким моделям, бо широкі кільця візуально ще більше укоротять ваші пальчики. Окреме слово про габаритні обручки - вони підійдуть далеко не всім, тому будьте обережні при їх виборі.
  • Якість. Про якість кільця каже проба, яка обов'язково має стояти на виробі. Якщо товар складається з різних матеріалів, то на кожному з них має стояти своя проба.