Ювелірний дрес-код для бізнес-леді: як вибрати прикраси в офіс

При створенні стильного та бездоганного ділового іміджу прикраси займають не останнє місце. Вони не лише дозволяють підкреслити витончений смак бізнес-леді та продемонструвати елегантність образу, але й здатні трохи пожвавити суворий діловий костюм.

Основне правило при виборі прикрас в офіс говорить, що привабливість створеного іміджу не повинна відволікати оточуючих від виконання обов'язків. Тому до ділового костюма варто підібрати стильну каблучка, невеликий кулон на тонкому ланцюжку або гарний браслет. Занадто яскраві аксесуари краще залишити для корпоративу або тотожного вечора, а в офісі доречні елегантні прикраси, що розставляють правильні акценти.

Прикраси для бізнес леді

Що одягти в офіс

Зовнішній вигляд прикрас для бізнес-леді не повинен заявляти про ціну — дизайн виробу простий, але витончений. Сучасні ювелірні магазини пропонують величезний вибір варіантів прикрас на будь-який смак та гаманець, тому визначитись буде нескладно.

Для ділового образу підходять:

 • невеликі сережки-пусети;
 • тонкі ланцюжки витонченого плетіння;
 • елегантні кулони;
 • лаконічні, не надто химерні кільця;
 • тонкі тенісні браслети;
 • сережки-конго з доповненням або без, але невеликого діаметра;
 • невеликі сережки з підвісом довжиною трохи більше 2,5 см;
 • прикраси з перлами.

У ділових аутфітах чудово виглядають прикраси зі срібла чи білого золота. Їхній стриманий блиск і нейтральний колір доповнюють діловий костюм, не вибиваючись з образу. Жовте золото також припустимо, якщо загальний вигляд прикраси досить скромний.

Більше трьох не вдягати

Це правило працює не тільки у ділових образах, а й у інших ситуаціях. Одягати одночасно більше трьох прикрас не прийнято.

Серед найбільш популярних поєднань:

 • сережки, браслет та каблучка;
 • тонкий ланцюжок з кулоном та кільце;
 • браслет, ланцюжок та сережки.

Крім прикрас, жінкам допустимо носити годинник, але він має бути дорогим, суворим та лаконічним, без стразів та інших декоративних вставок на ремінці.

Всі прикраси для офісу мають бути непомітними. Яскраві декоративні вставки, розсипи каміння, епатажний дизайн у таких образах недоречні.

Ювелірні вироби

Ювелірні табу для офісу

Сучасний ювелірний етикет дозволяє поєднувати в одному образі вироби, що відрізняються за кольором та виконані з різних матеріалів. Однак варто пам'ятати, що подібний мікс дозволяється використовувати лише у повсякденному житті, для офісу такі поєднання недоречні.

Сучасний тренд на масивні прикраси також не підходить для бізнес-леді. Об'ємні кільця, надто довгі сережки та дуті браслети слід залишити для інших заходів.

Не варто одягати в офіс прикраси, виконані у вигляді тварин чи рослин. Хоча цей тренд сьогодні неймовірно популярний, такі аксесуари більше підходять для доповнення вуличних сетів. Суворі та лаконічні форми в офісі справляють найкраще враження: з такими прикрасами діловий образ залишиться суворим, елегантним та жіночним.

Особливий статус серед прикрас, що доповнюють діловий костюм, мають перли: вони нейтральні і притягують погляди. Перли в оправі із білого металу ідеально вписуються у ділові аутфіти. Такі прикраси поєднують у собі шляхетність та стриманість, підкреслюючи найкращі жіночі якості у суворих ділових образах.