7 подруг з Китаю придбали будинок, щоб в ньому разом жити в старості

А ви вже придумали як зустрінете старість?

7 подруг з Китая придбали будинок

Купити власний будинок подруги з Китаю замислили ще у далекому 2008 році. Вони завжди хотіли зустріти старість разом в будинку своєї мрії. І ось нещодавно вони втілили в життя свою фантазію. Подруги натрапили на покинутий особняк поруч з Гуанчжоу і прийняли рішення зробити з нього будинок, в якому вони будуть жити, коли вийдуть на пенсію.

Будинок на старість

Будинок для подруг

Будинок площею цілих 700 квадратних метрів знаходиться в селі, яке розташовано у 50-100 кілометрах від Гуанчжоу. В особняку є величезний вільний простір на першому поверсі і сім кімнат, якраз для кожної з подруг.

Ремонт будинку

Ремонт будинку для подруг з Китая

Ремонт будинку для подруг

Ремонт особняка обійшовся жінкам недешево: вони віддали чотири мільйони юанів, а це 580 000 доларів або 15 млн грн, і вставили в будинок скляні вікна від підлоги до стелі, організували чайний павільйон, зробили відкриту кухню і навіть басейн.

- Спершу це був жарт. Ми пообіцяли один одному, що будемо жити разом, коли нам стукне 60 років, - розповіла одна з подруг Цзінь Ду.

Подруги з Китаю

Дівчата познайомилися одна з одною, коли їм було всього 10 років. З тих пір вони - не розлий вода. Зараз їм по 30 років, і вони вже готуються зустріти старість разом. Навколо просторого будинку рисові поля, тож ніхто не завадить їм насолоджуватися пенсійним віком разом. До речі, дівчата придбали довгий обідній стіл і меблі з Індії та Марокко, щоб прикрасити його.

Подруги п'ють чай

Подруги дуже полюбляють чай, тому і побудували чайний павільйон посеред рисового поля, який з'єднується з їхнім будинком доріжкою з бамбука. Цзінь розповіла, що вони будуть готувати, влаштовувати пікніки на полях, готувати м'ясо, співати і збирати продукти.

В будинку підібрані цікаві меблі з Індії та Марокко, у кожної з подруг є своя кімната, а також дівчата зробили там красивий басейн.
Меблі

Кімната подруг

Басейн для подруг з Китаю

Кожна з дівчат уклала договір з кухарями, медиками, агрономами, музикантами, щоб навчитися у них умінь, які стануть в нагоді в майбутньому. Цзінь зазначила, що всі подруги є незалежними людьми, які можуть спілкуватися і покладатися один на одного. Від неї стало відомо, що вони планують заселитися до будинку через 10 років - тоді, коли їхні діти підростуть.