Буст ап

Буст ап для волоссяКожна жінка бажає виглядати розкішно, мати густе та красиве волосся. Але не всім пощастило однаково. Дехто має від природи густе та об’ємне волосся, іншим же доводиться докладати зусиль, щоб їхні ламкі та тонкі пасма виглядали більш привабливими. Однак з появою нової процедури Буст ап (Boost up), популярність якої набирає обертів, однією проблемою стає менше. Відтепер можна забути про засоби для збільшення об’єму.

Що таке Буст ап?

Це спеціальна техніка прикореневої завивки волосся, яка надає йому об’єм, при цьому не зачіпаючи верхню частину волосся. Тобто самої завивки ззовні не видно, волосся залишається пряме, але об’єм суттєво збільшується. Ефект після проведення процедури тримається близько 4-6 місяців.

Така біозавивка для прикореневого об’єму безпечна навіть для надто ламкого та ослабленого волосся. Буст ап не варто робити, якщо у вас надто коротке волосся, бо ніхто не зможе спрогнозувати який результат ви отримаєте.

Процедура Буст ап

Майстер збирає верхню частину волосся на маківці (це волосся не буде піддаватись обробці). На прикореневу частину пасм, які залишились наноситься склад біозавивки. Зазвичай його активні компоненти, не викликають подразнень. Витримавши певний час, майстер змиває склад, отримуючи бажаний результат.
Виконання процедури триває 2-5 годин. Добра новина полягає в тому, що об’єм буде триматися навіть, якщо ви забажаєте скористатися засобами для укладання. Вам також не варто боятися дощу. Він не зіпсує вашої зачіски з Буст апом.

Буст ап в домашніх умовах

В домашніх умовах Буст ап виконати неможливо, бо для виконання цієї процедури необхідно не тільки мати спеціальні навички, а ще й використовувати професійні засоби.

Прикореневого об’єму біля коренів, в домашніх умовах можна досягти дещо іншою процедурою.

Для цього вам знадобиться праска гофре і час. Спочатку зробіть горизонтальний проділ вказівними пальцями. Далі, виокремивши верхню частину волосся, скрутіть її в гулю і заколіть шпильками та стягніть за допомогою гумки. Після цього ретельно пройдіть праскою з дрібним гофре у прикореневій зоні під проділом. Зробіть таку процедуру від однієї скроні до іншої. Розпустіть волосся, зібране в гулю.

Недоліки процедури Буст ап

  • Зараз, доки процедура відносно нова, важко знайти кваліфікованого спеціаліста, який би мав необхідні навички.
  • Буст ап доволі недешева процедура.
  • Процедура триває від двох до п’яти годин.

Якщо в результаті ви не отримали результат на який розраховували, то доведеться чекати близько пів року, доки ваше волосся повернеться до початкового вигляду.

Зачасту фахівець може відмовити вам у виконанні Буст апу, через те, що ви маєте невідповідний тип волосся, або його незадовільний стан. Причиною відмови може стати надмірна сухість та ламкість, надто коротка довжина. Крім іншого процедуру не можна робити вагітним жінкам, або тим, які годують.

Фото Буст ап

Фото Буст ап 1

Фото Буст ап 2

Фотография процедури Буст ап

Буст ап до та після