Чи може процедура лазерної епіляції нашкодити здоров'ю?

Видалення небажаного волосяного покриву на різних ділянках тіла - популярна і затребувана косметологічна процедура. Якщо говорити про те, який спосіб вважається найбільш ефективним в плані довгостроковості позбавлення від зайвої рослинності, то відповідь однозначна - лазерна епіляція. Якщо ж використовувати сучасний діодний апарат, робоча довжина хвилі якого - 808 нм, то процедура не тільки мине абсолютно безболісно, ​​а й гарантує найкращий результат. Справа в тому, що на практиці підтверджено, що саме згенерований з такою довжиною хвилі світловий промінь найбільш глибоко проникає до шкірного покриву. Це сприяє повному знищенню волосяної цибулини. До того ж спрямований вплив імпульсу аж ніяк не впливає на шкіру навколо волосинки, що робить процедуру абсолютно безпечною за дотримання деяких рекомендацій і відсутності протипоказань. Популярність проведення лазерної епіляції в Києві на діодному обладнанні пояснюється й тим, що її ефективність не залежить від товщини і кольору волосяного покриву. Крім того проходження курсу сеансів надає шкірі дивної гладкості.

Чи може процедура лазерної епіляції нашкодити здоров'ю?

Щоб не пошкодити очі від впливу променя лазера, клієнту видаються спеціальні окуляри. Контакт з шкірним покривом здійснюється за допомогою особливої ​​насадки. На відміну від застосування апаратів минулих поколінь діодні лазери забезпечують видалення волосся без дискомфорту і хворобливих відчуттів. Зазвичай відчуваються тільки найлегші поколювання. До того ж процедура не займає багато часу. Максимальна тривалість сеансу - одна година за обробки великих ділянок тіла. А видалити волосинки над верхньою губою клієнти салону краси в Києві можуть всього лиш за пару хвилин.

Однак нашкодити здоров'ю лазерна епіляція може, але тільки в тому випадку, якщо у людини є протипоказання до її проведення. Також важливо дотримуватися рекомендацій фахівців з підготовки до процедури і деяких обмежень після неї. Давайте дізнаємося про це докладніше.

Лазерна епіляція - повна безпека, якщо дотримуватися всіх встановлених правил

Перш за все необхідно знати, що сучасні лазери не роблять ніякого негативного впливу на організм здорової людини. Утворення рубців, опіків, сильного почервоніння шкіри, поява пігментних плям просто виключені, якщо виконувати процедуру на діодному апараті. Також важливо навчити неухильно дотримуватися всіх рекомендацій фахівців салону краси протягом деякого терміну до і після проведення лазерної епіляції.

Якщо говорити про відчуття під час виконання процедури, то щоб уникнути дискомфорту краще утриматися від призначення сеансу під час менструації. У цей період жіночий організм найбільш схильний до впливу стресів, що робить шкіру дуже чутливою до будь-яких впливів. Тому оптимальний час для лазерної епіляції - перші сім днів після завершення менструального циклу.

Деякі клієнти запитують, а чи може лазер стати причиною розвитку онкологічного захворювання? Ні і ще раз ні! Такий апарат не працює в ультрафіолетовому спектрі випромінювання, тому злоякісні новоутворення не можуть утворюватися внаслідок проведення епіляції.

Але протипоказання все-таки існують

Будь-яке обладнання або навіть лікарський препарат практично завжди мають протипоказання до використання. Не оминула ця доля і видалення небажаного волосяного покриву за допомогою променя лазера. Ось кому не можна виконувати таку процедуру:

  • Вагітним жінкам.
  • Тим, хто страждає від гострого перебігу герпесу.
  • Людям, у яких діагностовано онкологічні захворювання.
  • За будь-яких порушеннь гормонального балансу в організмі.

Хронічним хворим при патологіях, які знижують імунний захист організму і погіршують згортання крові.