Чи можна використовувати салонну косметику вдома

Салонна косметика

Кожна жінка хоче виглядати красивою і доглянутою. Саме тому косметичні компанії регулярно випускають нові засоби з догляду за шкірою, руками, волоссям. На полицях магазинів можна знайти б'юті-продукти для мас і мідл-маркету, преміум-сегмента. Крім цього, є ще одна категорія - професійна косметика, яка не просто благотворно впливає на шкіру, але й надовго зберігає її пружність, молодість, привабливість.

Якими засобами можна користуватися вдома

Чим відрізняється салонна косметика? Особливою рецептурою, силою впливу. Після салонних пілінгів, кремів, масок важко не помітити результат. Навіть необізнана людина побачить різницю до та після використання профзасобів. Однак походи салонами - це не найдешевше задоволення, ось багато дівчат і жінок і намагаються доглядати за собою самостійно.

Професійну косметику можна розділити на дві основні категорії: засоби для глибокого і поверхневого впливу. Глибину проникнення, реакцію на препарат визначає концентрація реагентів, які входять до складу. Сильнодіючі препарати використовуються тільки косметологами, які знають, як проявляє себе засіб, на чому грунтується нейтралізація.

Щадні профзасоби з більш низьким вмістом агресивних речовин (кислот) можуть застосовуватися в домашніх умовах. При цьому важливо пам'ятати, що перед використанням нового косметичного засобу потрібно зробити алерготести на переносимість компонентів препарату. Подібна процедура дозволить виявити інгредієнти-провокатори.

Тест проводять за дві доби до передбачуваної дати використання. Для цього невелику кількість косметичного препарату наносять на шкіру, а потім спостерігають за реакцією.

Популярна та ефективна косметика

Серед усього розмаїття б'юті-засобів складно знайти якісну косметику, яка гарантовано дасть хороший результат. Профзасоби підбираються з урахуванням таких показників:

  • тип шкіри;
  • вік;
  • сезон використання.

Перевагу слід віддавати сертифікованій продукції, яка не має в своєму складі канцерогенів. На сьогодні можна виділити кілька брендів, які виробляють якісну косметику для салонного і домашнього використання:

У товарних лінійках цих брендів є ефективні креми, сироватки, пілінги, маски для всіх типів шкіри і вікових груп. До їх складу входять компоненти, які викликали фурор у світовій косметології. Це різні кислоти, пептиди, пребіотики, ретинол. Доповнюють корисний «коктейль» вітаміни, масла, рослинні екстракти.

Щоб засіб з догляду виправдав надії, при його покупці необхідно уважно вивчати склад і рекомендації виробника. Тільки тоді він дасть хороший результат навіть при використанні в домашніх умовах.