Чи потрібно чоловікові користуватися доглядовою косметикою для обличчя

Чи потрібно чоловікові користуватися косметикою для обличчя

Сучасні чоловіки зосереджені на кар'єрі та сім'ї. Багато хто з них не замислюються про здоров'я, працюючи більше 12 годин на добу, страждають від хронічного стресу та втоми. У такому ритмі організм швидко дає збій, що відбивається на стані шкіри. Наслідок надмірних зусиль досягти успіху в житті - поява глибоких зморшок у досить молодому віці. Негативні зміни в зовнішності помітні не відразу, стають явними після безсонної ночі або стресової ситуації. Щоб призупинити прогресування проблеми, відновлення сил недостатньо. Чоловіча шкіра, як і жіноча, потребує догляду! Хоча багато представників сильної половини людства не бажають цього визнавати. Якщо хочеться мати гарний вигляд, потрібно доглядати за обличчям!

Необхідний мінімум чоловічої косметички

Чому багато хлопців із задоволенням використовують лосьйон після гоління, але зневажають крем? Виною тому стереотипи. Згадані засоби для догляду відрізняються лише специфікою дії та складом. Щоб добре виглядати, чоловікові не потрібно мати в косметичці безліч баночок з сироватками, кремами, лосьйонами, молочком і т. д. Досить двох засобів для догляду. Однак вони мають бути сертифікованими, гіпоалергенними, на натуральній основі. Звичайні продукти не нададуть належного ефекту. Спеціальні засоби для догляду за шкірою, розроблені для чоловіків, випускають далеко не всі бренди. 

Необхідний мінімум чоловічої косметички

Тепер про необхідний мінімум чоловічої косметички. Підбирають засоби з урахуванням віку. Незалежно від стану шкіри, досить мати лосьйон з високим SPF-фільтром та зволожуючий крем. Саме останній підбирають з урахуванням віку. Його дія спрямована на боротьбу з дрібними та глибокими зморшками, задоволення потреб зрілої шкіри. Чоловікам до 35 років косметологи теж рекомендують використовувати якісний зволожуючий крем. Він попередить пересихання, виснаження та старіння шкірного покриву.

Догляд за «проблемним» обличчям

На жаль, від вугрового висипання та жирного блиску страждають не тільки підлітки. Деякі зрілі чоловіки вкрай незадоволені станом шкіри. Прищі, запалення, жирний блиск - не завжди наслідки внутрішніх порушень в організмі. Часом вони виступають сигналами того, що час почати регулярно вмиватися, очищати обличчя та користуватися спеціальними засобами. У деяких ситуаціях не обійтися без зміни харчування.

Як доглядати чоловікові за проблемною шкірою? В жодному разі не використовувати звичайний гель та мило. Ці засоби погіршують ситуацію, бо сильно пересушують, в результаті чого оптимізується робота сальних залоз. Для проблемної шкіри розроблені спеціальні лінійки засобів:

  • гелі;
  • скраби;
  • пінки.

Якісні продукти м'яко очищають, сприяючи зменшенню запалення та кількості чорних крапок. Важливо пам'ятати наступне: немає сенсу використовувати матирующее засіб, якщо немає звички регулярно вмиватися!

Догляд за «проблемним» обличчям

Чоловічий організм в кілька разів більше виробляє сала, ніж жіночий. З огляду на цей момент, представникам сильної половини людства потрібно частіше вмиватися і використовувати очищаючі косметичні спецзасоби. До речі, гелі та скраби, розроблені для жінок, не підходять. Вони призначені для догляду за більш ніжною та тонкою шкірою.

Навіщо чоловікам потрібен крем

Спеціальні зволожуючі косметичні засоби, розроблені для хлопців, повністю відповідають потребам шкіри. Вони не схожі на більшість жіночих кремів, бо:

  • мають легку текстуру;
  • створюють ефект матовості;
  • попереджають виникнення жирного блиску та глибоких зморшок.

Коли чоловікам краще починати використовувати креми? З метою збереження здорової молодої шкіри - з 30 років. До цієї пори не варто забувати про регулярне якісне очищення, після якого, знову ж таки, косметологи рекомендують наносити легкий зволожуючий крем. Використання після 30 років є обов'язковим, бо в цьому віці починаються процеси старіння. Регулярне застосування кремів дозволить забути про «пом'ятість» вранці, темні кола та мішки під очима. Чоловікам після 40 років, щоб виглядати молодо, не обійтися без антивікової косметики. Однак ефект від її застосування буде видно тільки при щоденному нанесенні!