Чим "напоїти" спраглу шкіру восени?

Зазвичай з приходом такої бажаної осінньої прохолоди стає дуже помітним, що шкіра за літо виснажена і зневоднена. Це сигнал того, що догляд потрібно змінити в бік більш інтенсивного зволоження та живлення. Придивіться до свого обличчя.

  • Стають більш помітні мімічні зморшки
  • Шкіра має тьмяний колір
  • На поверхні помітні лусочки відмерлої шкіри
  • Є відчуття сухості та стягнутості.

Така шкіра потребує більш дбайливого догляду, ніж жирна чи нормальна.

Живлення та зволоження шкіри восени

З чого ж почати її відновлення восени?

Будь-яка система догляду починається з очищення шкіри. Оберіть якісний засіб для вмивання, який буде видаляти забруднення та не пересушувати її. Якщо шкіра дуже зневоднена та подразнена, оберіть кремовий засіб для очищення. Він не тільки виконає свою основну функцію, але й збереже вологу.

Найважливішим компонентом косметики для догляду за зневодненою шкірою є гіалуронова кислота. Саме вона притягує молекули води в клітинах та відповідає за насичення їх вологою.

У складі засобів для вмивання повинні бути такі компоненти, як: ніацинамід - заспокоює шкіру та знімає подразнення, екстракти ромашки, календули, алоє, які також мають заспокійливий ефект.

krasa2

Наступним етапом у догляді є тонізування, тобто закриття пор. Для цього оберіть тонік або термальну воду, які містять вітаміни, мінерали, а також екстракти цілющих рослин. Добре, якщо в складі тоніка будуть молочна або мигдалева кислоти у невеликих концентраціях. Вони допомагають м’яко відлущувати відмерлі клітини з поверхні шкіри та вирівняти тон обличчя.

А найкращий та найшвидший ефект у зволоженні шкіри дає використання сироваток – це косметичні засоби з максимально працюючою концентрацією діючих речовин, які мають цілеспрямовану дію. Для зволоження зневодненої шкіри оберіть сироватку з гіалуроновою кислотою. Дуже часто в таких засобах дія гіалуронової кислоти доповнена ще й ніацинамідом, вітамінами та екстрактами рослин. Для кращого ефекту гіалуронова кислота використовується у двох формах: високомолекулярна та низькомолекулярна. Вона здійснює такий вплив на шкіру:

  • Зволожує зовні та зсередини
  • Підвищує тонус шкіри
  • Заповнює зморшки.

Високомолекулярна форма залишається на поверхні шкіри та притягує воду із зовнішнього середовища. Тому наносьте її в умовах підвищеної вологості, наприклад відразу після душу, інакше вона почне витягувати вологу з самого епідермісу. Низькомолекулярна гіалуронова кислота проникає до глибоких шарів шкіри, де джерелом вологи для неї стають водні ресурси організму. Тому при використанні такої сироватки дуже важливо дотримуватись режиму пиття. Пийте не менше ніж 1,5 л. чистої води на день.

Форми зволоження шкіри

Сироватка може використовуватися як самостійно, так і під крем для обличчя. А він, у свою чергу, має містити крім гіалуронової кислоти та вітамінів, також рослинні олії та емоленти, щоб утримувати вологу на поверхні шкіри.

При виборі продуктів для зневодненої шкіри обличчя ретельно вибирайте засоби для догляду за шкірою навколо очей, яка дуже ніжна та потребує особливої уваги. Надайте перевагу крему з вітамінами А та С у складі. А також з оліями персикових та виноградних кісточок. Не буде зайвим і кофеїн, адже він допомагає позбутися набряків. Гарно розгладжує дрібні зморшки та зволожує олія шипшини. Підвищують тонус та додають пружності колаген та еластин. А заспокоїти шкіру допомагає екстракт щитолисника азійського.

Але якою б ефективною не була система догляду за шкірою обличчя, ніщо так не прикрашає, як повноцінне здорове харчування, водний баланс та достатній сон.

І свіжий вигляд та здоровий колір обличчя Вам гарантовані!