Чим відрізняється професійна косметика від звичайної

Косметика буває різна. Одна продається в магазинах і поділяється на бюджетну та менш доступну, інша зустрічається тільки в аптеці, а із застосуванням третьої косметолог або стиліст проводять процедури з догляду. Які ж у них принципові відмінності і чим, наприклад, придабана у магазині професійної косметики https://ladyshop.ua/ відрізняється від придбаної в супермаркеті?

Професійна косметика засобів для шкіри

Чим відрізняється професійна косметика від звичайної

Засоби для догляду за шкірою, які продаються в магазинах (як дорогі, так і доступні), - це продукти великих концернів і виробляються на одних і тих же фабриках. Разом з тим у категорії «люкс» більш презентабельна упаковка, щоб догодити вимогливому покупцеві, і більш потужна рекламна кампанія, з чого і складається висока ціна. Професійна косметика відноситься до високого або середнього цінового сегменту, але в цю ціну не входить вартість реклами. Ціну визначає здебільшого наукова робота і сировина.

У професійній косметиці міститься висока концентрація активних речовин, спрямованих на поліпшення якості шкіри. Такі засоби застосовують не тільки зовнішньо, а також і у вигляді ін'єкцій і за допомогою апаратних методик. Звичайно, це вимагає спеціальних знань, тому й доступно тільки лікарям-косметологам. Проте багато виробників професійних продуктів випускають також і лінії для домашнього використання, щоб пацієнти могли підтримувати ефект проведених процедур. Такі засоби менш концентровані, але дають більш виражений і швидкий результат, ніж куплені в звичайному магазині.

Ще одна характерна риса професійних ліній - індивідуалізація. Продукти розробляються з урахуванням різних характеристик шкіри - не тільки її типу, а й рівня гідратації, щільності, пружності і т. д. Тому тут є засоби не тільки для жирної або сухої шкіри, але й комплексні, які поєднують в собі не стандартні проблеми, наприклад , для боротьби із запаленням та зневоднення або одночасно для вікової і жирної шкіри. Така косметика працює системно на поліпшення якості шкіри і має накопичувальний ефект, на відміну від звичайної, позитивна дія якої швидко проходить.

І головне, професійна косметика проходить жорсткий контроль в незалежних лабораторіях. Всі такі засоби мають сертифікати відповідності, які підтверджують їх заявлену ефективність.

Для виготовлення косметики, яка підлягає обов'язковій сертифікації, виробники використовують тільки якісні інгредієнти і перевірені технології. Різноманітні екзотичні інгредієнти на зразок слизу равликів або чорної ікри в її складі зустрічаються нечасто. 

Засоби для волосся

Чим відрізняється професійна косметика засобів для волосся від звичайної

Перша відмінність професійної косметики для волосся від звичайної - склад, друга - індивідуальний підхід. Волосся у всіх різне: за своєю структурою, щільністю, чутливістю. Воно відрізняються ступенем сухості, ламкості, жирності. Тому і потребує правильно підібраного догляду. Професійні засоби призначені для точкового і координатного вирішення проблем волосся і шкіри голови.

Також засоби поділяються за гамою, які борються з певною проблемою. Наприклад, одна містить арганову олію і відповідає за живлення і відновлення ліпідного шару. А інша - протеїн, який відновлює дуже пошкоджене волосся і надає йому щільності. Є гами з філоксаном - молекулою, яка проникає в структуру волосся, розширюється і твердне, збільшуючи волосся в діаметрі. Догляд з філоксаном призначений для створення об'єму в корені. Звичайно, фахівці-професіонали, зробивши діагностику волосся, можуть визначити і порекомендувати догляд, який дозволяє відновити пошкодження і вирішити масу проблем.

Можна провести аналогію з продуктами: є вершкове масло, а є спред. Що ви вважаєте за краще? Обирати вам!

Фарби для волосся в руках професіонала

Чим відрізняється професійна фарба для волосся від звичайної

Якщо ми торкнемося теми фарб, то безумовно, вони створені виключно для професійного застосування. Колорист - це експерт, який знає склад продукту, пропорції і умови його використання, для яких типів волосся підходить той чи інший продукт. Це ті цінні знання, які дозволяють клієнтам не переживати за результат і повністю довіритися професіоналу, щоб отримати те саме фарбування, як на фото.

Що ж стосується всього іншого, а саме продуктів призначених для догляду та укладань, то їх можна сміливо використовувати в домашніх умовах за рідкісним винятком. Найважливіше в цьому питанні - отримати персональну консультацію з підбору продуктів саме для вашого типу волосся. Запитайте у вашого майстра, що саме вам підійде найкраще і як цим користуватися. Ваш стиліст, швидше за все, задасть кілька уточнюючих питань і складе набір для домашнього догляду і стайлінгу.

Як показує практика, в руках професіонала найкраще працюють ті продукти, які майстер більше або найдовше використовує. Якщо стиліст застосовує засіб протягом тривалого часу, це означає, що він його випробував на волоссі всіх типів і точно знає, який він результат отримає. Продукт перетворюється на інструмент створення бажаного образу для клієнта.