Для яких цілей використовують парафін косметичний?

Парафін косметичний став використовуватися для лікування, відновлення і зволоження шкіри понад півстоліття тому. Користь проведення парафінотерапії складно переоцінити. Це унікальна процедура, яка є необхідною для жінок, які страждають від сухої та пошкодженої шкіри з першими ознаками старіння. Високоякісний парафін можна використовувати, як в салонах, так і в домашніх умовах.

Косметичний парафін

Що це за процедура - парафінотерапія?

Парафінотерапія - оздоровча процедура, яку спочатку пропонували в салонах та косметологічних кабінетах. Сьогодні її можна проводити і в домашніх умовах. Під процедурою мається на увазі вплив теплого парафіну на шкіру.

Завдяки унікальній здатності парафіну довго тримати температуру, він протягом тривалого часу віддає тепло, тим самим відкриваючи пори, щоб до них потрапило більше корисних і поживних речовин.

Сьогодні купити косметичний парафін для парафінотерапії можна для різних ділянок тіла: спини, рук, ніг, обличчя.

Як проводиться процедура? Теплий парафін рівномірно наноситься на певну ділянку тіла. Після цього шкіру вкривають захисною поліетиленовою плівкою і зверху - теплим рушником.

Переваги використання косметичного парафіну

Купити парафін косметичний сьогодні рекомендують всім, хто хоч раз зіткнувся з неприємною стягнутістю шкіри, сухістю та лущенням, мозолями, мікротравмами, натоптишами, зморшками і т.д.

Теплий парафін в поєднанні з корисними і поживними компонентами проникає глибоко в клітини і тканини шкіри і обладає максимальною користю:

  • стимулює циркуляцію крові;
  • покращує метаболізм у клітинах;
  • виводить з-під шкіри шкідливі речовини, бруд, залишки розпаду клітин;
  • пом'якшує жорстку шкіру рук і ніг;
  • надає зволоження клітинам і допомагає затримувати вологу всередині, повертаючи шкірі пружність і гладкість;
  • позбавляє від лущення, натоптишів, задирок і мозолів;
  • зміцнює нігтьову пластину.

Косметичний парафін для рук помітно спрощує подальший манікюр і робить результат більш акуратним.

Парафінотерапія ніг - також досить часта процедура. Вона показана не тільки жінкам з чутливою шкірою, а й усім, хто страждає від кератозу, постійних мозолів та лущення стоп.

Звичайно, щоб косметичний парафін на відмінно впорався зі своїм завданням, важливо не тільки дотримуватися інструкції, але й обирати продукцію перевірених виробників, які використовують гіпоалергенні екологічні компоненти. На сайті https://lemag.com.ua/ua/g5047852-parafin-kosmeticheskij ви знайдете косметичний парафін від різних брендів, кожен з яких завоював довіру покупців з усього світу. Парафінотерапія - це ефективна процедура, яка допоможе повернути шкірі здоров'я, м'якість та молодість. І тепер ви легко зможете проводити її в навіть в домашніх умовах.