Догляд за фарбованим волоссям

Догляд за фарбованим волоссям

Фарбування волосся дозволить вам тримати інтенсивний та блискучий колір довше. Але в такому разі вам потрібен догляд за волоссям. Якщо ви не знаєте, як піклуватися про фарбоване волосся, ви можете придбати спеціальну косметику, шампунь та кондиціонер. Фарбування волосся може послабити його, тому вам буде потрібна інтенсивна та глибоко живильна маска. Термозахисна косметика захистить волосся від шкідливого впливу фена, локона, сонечних променів та інших варіантів термічного впливу. Фарбоване волосся також може підживлюватися тонером або кольоровим шампунем, який освіжає колір.

 1. Як доглядати за фарбованим волоссям

Фарбування волосся послаблює не тільки їх цибулинки, але і всю структуру волосся. Воно зачасту стає крихким, сухим та позбавленими життєвої сили і світла. Важко їх розчісувати і укладати. Щоб запобігти цьому, варто використовувати спеціальну косметику для фарбованого волосся .Краще за все використовувати продукти з однієї лінії косметики, бо їх інгредієнти доповнюють один одного. Ось пропозиції щодо використання косметики:

Шампунь для фарбованого волосся - щоб пофарбоване волосся не дуже швидко втрачало колір, використовуйте спеціальну косметику для догляду. Не мийте волосся частіше, ніж один раз на день. При промиванні шампуню не відкривайте сильний струмінь води і не стійте прямо в душі.

Кондиціонер для кольорового волосся - фарбоване волосся зазвичай висихає від вуха до кінчика. Тому, подбайте про особливе зволоження. Використовуйте спеціальний кондиціонер для фарбованного волосся. Нанесіть препарат на волосся та промийте через кілька хвилин. Влітку волосся піддається впливу ультрафіолетових променів, тому використовуйте кондиціонер з фільтром.

Маска для волосся - як доглядати за волоссям, зробити його сильним та зберегти колір? Наносити регенеративну маску один раз на тиждень. На відміну від поживних масок, їхній ефект більш інтенсивний. Окремі компоненти маски глибоко проникають у структуру волосся і маскують її пошкодження. Маски звичайно містять гліцерин, вітамін Е, пантенол та різні білкові гідролізати. Якщо у вас тонке волосся, нанесіть маску на середню частину волосся та на кінчики. З густим волоссям можна застосувати маску на повну довжину але слідкуйте щоб вона не потрапляла на шкіру голови. 

2. Лікування фарбованого волосся

Лікування фарбованого волосся

Як ще подбати про пофарбоване волосся? Вам допоможе термозахисна косметика. Ви маєте застосовувати її перед кожним використанням фену, локону або випрямляча. Нанесіть засіб на волосся а потім розподіліть його за допомогою гребінця. Якщо це не допоможе, спробуйте поживні та регенеративні процедури. Вони виконуються в салонах краси зазвичай в декілька процедур. 

Одним з таких методів лікування є регенеративне лікування волосся - це двофазне лікування, яке покращує еластичність волосся. На першому етапі перукар застосовує очищаючий шампунь, який видаляє пошкоджені частинки волосся та інші домішки зі шкіри голови. Потім він використовує спеціальний живильний крем. На другому етапі лікування використовується парова баня для волосся, завдяки якій волосинки відкриваються і косметичні препарати можуть більш повно проникати крізь них.

Влітку волосся піддається впливу ультрафіолетового випромінювання. Правильний догляд за фарбованим волоссям також передбачає використання косметики з УФ-фільтрами. Це захистить ваше волосся від шкідливого впливу УФ-променів. Фарбування волосся може послабити їх дію, тому використовуйте подібну косметику кожні 5-6 тижнів.