Догляд за нарощеним волоссям

Міфи та реальність

Догляд за нарощеним волоссям

Кожна дівчина неодмінно мріє про гарне та доглянуте волосся. Все частіше сучасні жінки використовують технологію нарощування волосся, для додання об’єму, довжини та здорового вигляду. Але далеко не кожна жінка розуміє, що не так складно волосся наростити, як потім правильно за ними доглядати, щоб не пошкодити, зберегти його красивий, природний та ефектний вигляд. Для цього необхідно знати і дотримуватися деяких особливих правил.

Існує безліч міфів про складність догляду за нарощеним волоссям

І ось один з них. За волоссям необхідно дбайливо доглядати, тоді воно буде тривалий час виглядати красиво та естетично. Перш за все, це стосується миття волосся, потрібно пам'ятати, що протягом перших двох днів, мити таке волосся не можна, оскільки це може їм зашкодити. Це міф! Професіонали, які працюють у сфері нарощування волосся вже дуже багато років знають, що відразу після нарощування волосся, у 90% випадків, відбувається фарбування волосся, і, відповідно, неодноразове миття голови. Волоссю, нарощеному правильно, добрим, якісним кератином, миття голови одразу після фарбування жодним чином не шкодить.

А що дійсно важливо - потрібно пам'ятати, що особливий догляд за нарощеним волоссям стосується розчісування. Розчісувати таке волосся потрібно від коренів до самих кінчиків, спеціальним гребінцем зі щетиною, не боячись прочісувати капсули.

Також, важлива своєчасна корекція нарощеного волосся. І це вже не міф.

Миття голови після нарощування волосся

Існує думка, що у догляді за нарощеним волоссям найвідповідальнішим та складним процесом є миття. Це досить клопіткий захід, але необхідно дотримуватися певних правил, бо інакше волосся можуть заплутатись. Але якщо робити все правильно, то можна швидко і легко досягти бажаного результату. Все необхідно робити акуратно і дбайливо, тоді волосся завжди буде виглядати доглянутим. Це твердження, з одного боку, правильне, з іншого, є застереження. Все залежить від якості самого волосся, яке використовується для нарощування. Миття голови з нарощеними волоссям високої якості - це абсолютно не клопіткий процес і мало чим відрізняється від миття голови без нарощеного волосся. Якщо нарощене волосся хорошої якості, воно не сплутається.

Важливо пам'ятати, що після стрічкового нарощування не рекомендується мити волосся протягом 2-3 днів.

Що ще потрібно знати про догляд за нарощеним волоссям:

Що потрібно знати про догляд за нарощеним волоссям

 • Небажано мити волосся, нахиливши голову донизу, як зазвичай дівчата це роблять вдома. Капсули можуть сплутати між собою, якщо вашому нарощування більше місяця. Найкраще для миття використовувати душ. Так вдасться легко та швидко вимити волосся правильно.
 • Багато хто вважає, що необхідно використовувати спеціальні шампуні для нарощеного волосся, щоб не пошкодити його. Це міф! Ви можете використовувати будь-які шампуні (не обов'язково спеціальні). Але варто виключити шампуні з високим вмістом олій.
 • Багато хто вважає, що з нарощеним волоссям не можна користуватися кондиціонерами, бальзамами та зволожуючими масками, засобами для спеціального та додаткового догляду. Це міф! Нарощене волосся необхідно зволожувати за допомогою масок та бальзамів, уникаючи потрапляння засобів на капсули.
 • Ще одна помилка. Важливо пам'ятати, що засоби з догляду за волоссям не мають бути густими, бо це може пошкодити структуру волосини. Якщо засіб густий, то необхідно розбавити його теплою водою для більш комфортного і легкого використання. Це міф!
 • А ось що абсолютно вірно, так це те, що не можна застосовувати шампуні, призначені для сухого волосся.
 • Необхідно використовувати спеціальні гребінці для нарощеного волосся (з натуральної або штучної щетини).
 • Не бійтеся прочісувати капсули гребінцем, головне - не допустити сплутування капсул між собою.
 • Перш за все, необхідно пам'ятати, що догляд за нарощеним волоссям в домашніх умовах не вимагає особливого терпіння та правильного підходу.
 • Потрібно пам'ятати, що немає необхідності використовувати втираючі рухи, як з натуральними волоссям. Наносити шампунь треба дбайливо та акуратно - це дозволить добре вимити волосся і не завдати йому шкоди. Змивати шампунь необхідно швидко, не потрібно тримати його на волоссі довго, компоненти і речовини, які містяться в шампуні,  можуть завдати шкоди волоссю при тривалому контакті. Ретельно мити необхідно як коріння, так і волосся вздовж всієї довжини.
 • Існує хибна думка, що нарощене волосся не можна сушити феном, оскільки він може сильно їх пересушити. Не вірте цьому. Це міф!
 • Також існує думка, що не можна використовувати під час обполіскування засоби, які містять лимонний сік або засоби з підвищеною кислотністю. Нібито, це може пошкодити та порушити стан капсул. Це теж міф!
 • Говорячи про температуру, дехто вважає, що важливо стежити, щоб вода завжди була теплою, не можна обполіскувати волосся холодною водою. Це поширена помилка.
 • Якщо говорити про воду, то обполіскувати волосся потрібно тільки чистою, в ідеалі, профільтрованою водою. Це правда.
 • Від правильного догляду безпосередньо залежить те, скільки протримається нарощене волосся. Однак, варто відокремлювати міфи від дійсно важливих порад.

Розчісування нарощеного волосся

Розчісування нарощеного волосся

Після миття волосся необхідно просушити. Витирати чисте волосся потрібно дбайливо та акуратно. Точно так же, як і при митті та обполіскуванні, його не можна смикати та скручувати. Для витирання найкраще використовувати великий м'який махровий рушник.

Важливо пам'ятати, що ніколи не варто розчісувати мокре нарощене волосся. Не можна цього робити навіть зі своїм здоровими волоссям, не кажучи вже про нарощене, яке більш уразливе та схильне до пошкодження.

Важливо пам'ятати таку деталь: не можна лягати спати, якщо голова мокра. Інакше, прокинувшись вранці, буде вкрай складно розчесати та укласти волосся. Тому, якщо миєте голову з вечора, то краще відразу волосся висушити і привести до ладу, тоді вранці буде потрібно менше часу й сил.

Спіть, зібравши нарощене волосся у м'який хвіст або кіску.

Фарбувати нарощене волосся можна в день до або після нарощування.

Особливі поради з догляду за нарощеним волоссям

Доглядати за нарощеними волоссям потрібно не тільки під час миття та нарощування вдома. Дехто вважає, що небажано відвідувати такі місця, як лазні, солярії, сауни. Тепле повітря, сухе або вологе, неодмінно завдасть шкоди здоров'ю та зовнішньому вигляду волосся. Тому, найкраще, таких місць уникати. Це не зовсім так. Перебування у сауні або лазні, знаходження в солярії або на сонці, абсолютно не впливає на стан нарощеного волосся, якщо ви завдасте термозахисту або одягнете термозахисну шапочку.

А ось що абсолютно вірно, так це те, що бажано триматися подалі від хлорованої води та води з додаванням будь-яких шкідливих домішок. Це шкідливо не тільки для вашого нарощеного, але й для натурального волосся.