Фітнес для обличчя

Фітнес для обличчяВсі ми хочемо зберегти молодість та красу на довгий час. Але перші зморшки

стають більш помітними. Як позбутися від зморшок, адже еліксир вічної молодості досі не винайдено? Вихід все ж таки є! Фітнес для обличчя допоможе прибрати зморшки в домашніх умовах, підтримувати ваше обличчя в тонусі, зробити його свіжим та сяючим.

Чому важливий фітнес для обличчя?

Всі ми знаємо, що для того, щоб наше тіло залишалося у формі, його слід підтримувати фізичними вправами, правильно харчуватися, уникати шкідливих звичок. Наше обличчя також потребує підтримки та догляду. З часом шкіра обличчя стає зів'ялою, втрачає еластичність. Тому, щоб зморшки з'явилися як можна пізніше, були дрібними та незначними, при цьому ваше обличчя залишалося молодим та красивим, просто необхідна гімнастика для обличчя.

Коли починати займатися фітнесом для обличчя?

Ці вправи не завадять у будь-якому віці. Займаючись гімнастикою для обличчя ми працюємо на перспективу, допомагаємо нашому обличчю уникнути зморшок в майбутньому

Фітнес для обличчя. Комплекс вправ.

1. Ця вправа тонізує верхні та нижні повіки та зменшує припухлості під очима, робить контури очей чіткими та виразними, підтягує шкіру навколо очей та прибирає зморшки.

гімнастика для обличчя 1Покладіть вказівні пальці рук по лінії брів, опустіть вказівні пальці на перенісся, мов би утворюючи навколо очей «окуляри» з пальців (як показано на фото). Великі пальці покладіть трохи нижче зовнішніх кутів очей, злегка притисніть та натягніть лице у напрямку до верхніх кінців вух. Також не відпускайте притиск вказівних пальців навколо брів. Тепер закрийте очі та спробуйте заплющити їх, не відпускаючи «маску» з пальців. Особливу увагу приділяйте утримуванню зовнішніх куточків очей великими пальцями. Таким чином мімічні м'язи навколо очей та м'язи повік будуть перебувати в напрузі. Зафіксуйте це стан на 40 секунд.

2. Ця вправа зміцнює верхню повіку, піднімає лінію брів, розгладжує вертикальні зморшки між бровами, зменшує зморшки на чолі.гімнастика для обличчя 2

Розташуйте пальці обох рук збоку чола симетрично центральній лінії. Тепер покладіть кінчики пальців над бровами, та тягніть шкіру вниз, а в цей час піднімайте брови за допомогою м'язів обличчя, долаючи опір пальців вгору. Таким чином створюючи напругу в м'язах чола та розгладжуючи шкіру. Утримуйте це положення протягом 30 секунд. Виконуйте вправу 2-3 рази на день. Якщо зморшки на чолі стали досить глибокими, то рекомендується перед нічним сном наклеювати смужки пластиру поперек лінії зморшок, щоб розтягнути та зафіксувавши шкіру в такому стані на всю ніч. Це дозволить м'язам обличчя повністю розслабитися під час сну та вранці ви помітите істотне згладжування зморшок на чолі.

3. Ця вправа допоможе позбутися від набряків та темних кіл під очима.

гімнастика для обличчя 3Цю вправу можна виконувати лежачи або сидячи.

Покладіть вказівні пальці трохи нижче зовнішнього кута очей, там де ви ще злегка торкаєтеся вій. Тепер максимально зіщурьтеся, утримуючи куточки очей пальцями. Ви маєте відчути легке тремтіння напружених мімічних м'язів обличчя під вашими пальцями. Спробуйте подивитися на стелю. Для максимального навантаження на м'язи обличчя намагайтеся висунути голову вперед, а плечі відкинути назад. Залишайтеся в такому положенні 40 секунд. Виконуйте цю вправу 2-3 рази в день.

4. Ця вправа зміцнює м'язи щік, допомагає згладити западини між вилицями та очимагімнастика для обличчя 4

Вказівні пальці покладіть на вилиці. Використовуйте вказівні пальці, як «вагу», обтяження. Напружте вилиці, злегка відкрийте рота та спробуйте посміхнутися, натягуючи верхню губу на верхні зуби, а нижню на нижні зуби, долаючи опір ваших пальців. Тут мають працювати саме м'язи губ, а не щелеп. Відчуйте, як ваші щоки та вилиці зсуваються під вказівними пальцями. Потім розслабте м'язи. Повторіть цю «посмішку» 20 разів.

5. Ніс продовжує рости все наше життя. Цей факт може істотно зістарити ваше обличчя. Ця вправа допоможе йому зберігати молодість, відновити пружну форму, замаскувати невеликі недоліки носа, такі як широкі крила вашого носа, великі пори.

гімнастика для обличчя 5Розташуйте руки, як зазначено на фото: вказівним та великим пальцем лівої руки візьміться за перенісся. Вказівним пальцем правої руки піднімайте кінчик носа вгору. Тепер опускайте ваш ніс донизу «витягуючи» ваше обличчя, намагайтеся якнайсильніше опустити вашу верхню губу, мов би натягаючи її на верхні зуби. Під час цих рухів слід долати опір ваших пальців. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд. Потім розслабте вашу губу. Під час виконання вправи ви маєте відчувати як кінчик носа упирається в вказівний палець. Повторіть вправу 40 разів.

6. Ця вправа зміцнює куточки рота, які з віком починають «провисати» та опускатися донизу, допомагає позбутися від зморшок на губах.гімнастика для обличчя 6

Розташуйте пальці на зовнішніх куточках губ. Стисніть губи якомога щільніше. Тепер намагайтеся підняти вашими пальцями куточки губ вгору та вниз, при цьому самі губи мають чинити опір та залишатися нерухомими. Цю вправу слід робити швидко та інтенсивно, до тих пір, доки не відчуєте легку печію в м'язах, ліворуч та праворуч від рота. Потім швидко натисніть та утримуйте кінчиками вказівних пальців на м'яз в куточках рота ще приблизно 40 секунд. Після завершення вправи, зімкніть губи та випускайте повітря з рота, даючи м'язам повністю розслабитися.

7. Ця вправа допоможе зробити ваші губи повнішими, молодшими та виразнішими без використання ін'єкцій «силікону».

гімнастика для обличчя 7Заверніть верхню губу всередину, затиснувши її між вказівним пальцем та верхньою ясною. Утримуйте її в такому положенні вказівним пальцем однієї руки, а вказівним пальцем іншої руки натискайте зверху по центру верхньої губи. Уявіть, що ви хочете розчавити гумовий м'ячик, захований в центрі губи, повільно натискаючи пальцем згори вниз, то посилюючи, послаблюючи тиск. Коли відчуєте легку печію, помасажуйте губи легкими швидкими круговими рухами пальців (приблизно 20 разів). Потім повторіть вправу. Але цього разу стискайте та відпускайте губу між вказівним та великим пальцем руки, розташувавши їх на куточках губи. Коли відчуєте печію в куточках губ, помасуйте ці області швидкими круговими рухами великого та вказівного пальців.

8. Ця вправа допомагає позбутися від зморшок, які утворюються між крилами носа та куточками рота.гімнастика для обличчя 8

Потримайте ваші вказівні пальці на куточках губ. При цьому відкрийте рот, мов би вимовляючи букву «О». Тепер повільно зрушуйте ваші пальці у напрямку до крил носа, а потім назад до куточків губ. Рот при цьому залишається напруженим. Коли відчуєте легку печію в м'язах обличчя, можна припинити вправу та швидко масажувати м'язи (мов би повібрувати) пальцями протягом 30 секунд. На цьому можна закінчити вправу.

9. Ця проста вправа усуне провисання лінії щелепи. Допоможе також позбутися від другого підборіддя.

гімнастика для обличчя 9Притисніть губи до зубів. Максимально закотивши нижню губу за нижні зуби. Зробіть «вузький рот» але не посмішку. Верхню губу також утримуйте притиснутою до зубів. Тепер повільно відкривайте та закривайте рот 5 разів так, ніби куточки рота та підборіддя прикріплені один до одного та рухаються тільки разом. Закрийте рот та утримуйте в цьому положенні під напругою протягом декількох секунд. Потім вистуньте підборіддя максимально вперед та вгору, натягуючи шкіру під нижньою щелепою. Утримуйте положення ще кілька секунд. Повторіть цю вправу 5 разів.

10. Ця вправа спрямована на зміцнення м'язів шиї та позбавлення від другого підборіддя.гімнастика для обличчя 10

Охопіть однією рукою низ шиї. Долонею іншої руки обіпріться об стіну прямо перед собою. Задеріть підборіддя максимально вгору. При цьому напружено посміхайтеся, напружуючи відповідні м'язи. Висуньте язика та притисніть його до верхньої губі. У цьому положенні виконайте 30 різких поворотів голови в бік від руки, притиснутої до стіни та назад. Якщо ви оперлися лівою рукою об стіну, то поворот виконуйте в праву сторону. Потім змініть руки, та виконуйте повороти вліво.