Кому підійде безаміачна фарба Garnier Ol

Бренд французької косметики Гарн'єр давно зарекомендував себе як надійний виробник косметики на основі натуральних компонентів. Фахівці компанії переконані: найкращий догляд для здоров'я і краси дала нам природа.

Кому підійде безаміачна фарба Garnier Ol

З 1904 року, коли француз Альфред Гарн'єр розробив бальзам для миття волосся, компанія постійно розвивається і впроваджує нові рішення для кращого догляду за собою. При цьому зберігається прихильність до натуральних компонентів, які, в поєднанні з вивіреною формулою і новими технологіями, дають прекрасний результат.

Новий продукт бренду - стійка натуральна фарба без аміаку Garnier Olia. Цей продукт дозволяє отримати бажаний колір, не погіршуючи якість волосся і не пошкоджуючи шкіру голови.

Особливості фарби

Гарн'єр Оліа проникає глибоко всередину волосся і забарвлює його. Фарбувальний пігмент не пошкоджує структуру волоска, разом з тим надає локонам глибокого та насиченого кольору мінімум на 6 тижнів. Це стало можливим завдяки тривалим розробкам компанії і пошуку досконалої формули доступного продукту.

У складі фарби 60% квіткових олій, які теж проникають у структуру волосся. Вони живлять, насичують пасма, разом з цим, квіткові олії захищають волосинки від пошкоджень. Волосинки стають сильними і гладкими, у них фарбувальний пігмент тримається значно довше.

З кожним фарбуванням цією фарбою якість волосся буде поліпшуватися. Цьому сприяють:

  1. Відсутність аміаку в складі. Він негативно впливає на волосся, руйнуючи структуру. Цей компонент у фарбі відповідає за передачу пігменту всередину волосини, але в Garnier Olia його переносять квіткові олії.

  2. Завдяки 60% олійного складу, волосся стає сильним, блискучим і гладким надовго.

  3. Фарба відмінно пахне - не дратує навіть тих, хто схильний до алергії. Під час фарбування ви відчуєте запах жасмину та пачулі.

  4. Незважаючи на натуральність складу, фарба здатна зафарбовувати до 100% сивини, включаючи склоподібну.

В основі складу продукту олія соняшника, яка живить і зволожує волосся зсередини, олія камелії для розгладження волосся і пом'якшення шкіри голови, а також пасифлори, яке захищає пасма від ламкості і запобігає посіченим кінчикам. Поєднання компонентів забезпечує повноцінний догляд за волоссям, робить його здоровим, сильним і зволожує шкіру голови, що запобігає появі лупи. Колір при цьому зберігається до наступного фарбування.

Палітра кольорів

Важлива перевага фарби в тому, що вона представлена ​​у великому асортименті. Є всі кольори від чорного і до платинового блонда. На упаковці вказано відтінок, перша цифра позначає тон фарби, друга - півтон, а третя - додатковий пігмент.

Є всі кольори, від 1 до 10 (від чорного до світлого блондина), золоті, мідні, фіолетові, коричневі і попелясті пігменти. Можна підібрати натуральний відтінок для русявих або шатенок, а можна обрати незвичайний мідний або благородний червоний. Для тих, хто хоче отримати платиновий блонд, представлена ​​фарба 110 - натуральний ультраблонд без жовтизни.

Виробник потурбувався про зручність користувача. У складі кожної коробочки з фарбою вивірена порція самої фарби, крему для прояви кольору, бальзам для догляду, рукавички та інструкція. Не доведеться нічого докуповувати - досить змішати фарбу і молочко, розмішати її в пластиковому або скляному посуді, і нанести на волосся.

Безаміачна фарба з приємним ароматом підійде всім, хто хоче отримати ідеальний колір і не зіпсувати волосся.