Краса – справа наживна, або Як повернути молодість

З’явилися перші зморшки? Не варто засмучуватися, ситуацію все ще можна змінити, якщо почати активно доглядати за своїм обличчям. Професійна косметика CHRISTINA Muse https://christinacosmetics.ua/store/pc-muse/, правильний підхід і регулярність дозволяють жінці будь-якого віку залишатися привабливою. Як же правильно піклуватися про себе? Спробуємо відповісти більш розгорнуто на це питання.

Професійна косметика

Ази щоденного догляду

На жаль, не кожна жінка знає, що наша шкіра вимагає дбайливого догляду не раз від разу, а щодня. Вранці і ввечері її потрібно ретельно очищати, тонізувати і живити/зволожувати (залежно від пори року). З віком до цих обов’язкових процедур додається використання омолоджуючих сироваток і кремів під очі. При цьому не треба обмежуватися тільки домашніми маніпуляціями. Щоб шкіра зберегла здоровий і молодий вигляд, слід не рідше разу на місяць відвідувати кабінет косметолога (за відсутності серйозних проблем).

Косметика Christina Muse – це ізраїльська відповідь жінкам, які бажають зберегти красу і молодість. У серії передбачені засоби по догляду в салоні і в домашніх умовах. Комплексний підхід дозволяє підсилити ефект процедур, призупинити процеси старіння. Серія включає засоби для очищення, живлення і догляду. У ній є продукти для обличчя і тіла. Вони на клітинному рівні відновлюють захисні функції, природний баланс систем, повертають тканинам молодість. При регулярному догляді можна не тільки повернути колишню красу, але й поліпшити структуру шкіри на рівні ДНК.

Що робити, якщо час згаяно

Деякі жінки вважають, що з віком вже марно піклуватися про себе. Через велику кількість проблем зі шкірою у них опускаються руки, і красуні «ставлять на собі хрест», вважаючи що ситуацію вже не можна змінити. Але це зовсім не так! Завдяки сучасним досягненням науки навіть глибокі зморшки можна усунути, якщо належним чином почати піклуватися про себе.

Спеціально для шкіри, яка вимагає особливого догляду, була розроблена серія CHRISTINA Wish. Це комплекс засобів, які допомагають впоратися з віковими змінами. Серія розрахована на жінок віком 40+, тому креми омолоджують шкіру, уповільнюють процеси старіння і запускають механізм природного відновлення і захисту.

Програма складається з двох етапів:

  • салонний догляд. Спеціаліст визначає проблемні зони і цілеспрямовано працює саме з ними. Залежно від стану шкіри, він може виконувати глибоку чистку, інтенсивне зволоження або живлення шкіри;
  • домашні процедури. Це комплекс щоденних заходів, які підсилюють дію салонного догляду.

Завдяки комплексному підходу, з косметикою Christina можна домогтися хороших результатів. При регулярному використанні серії «Віш» вдається запобігти старінню шкіри, позбутися перших ознак старіння, запустити процеси регенерації, відновити молодість і красу. Завдяки пептидам, що входять до складу засобів, можна ефективно захистити обличчя від впливів навколишнього середовища (УФ-промені, пил, мікроорганізми тощо), а за допомогою зволожуючих і поживних інгредієнтів поліпшити кровообіг і обмін речовин на клітинному рівні.

Жіноча косметика

Омолоджуюча серія Wish дозволяє домогтися довгострокового результату. Це основа домашнього догляду, яка допомагає вирівняти рельєф шкіри, підвищити еластичність і пружність, повернути молодість и красу.

Косметика для професіоналів