Ламінування вій

Відео, фото до та після

Ламінування вій

Кератинове ламінування вій - новий метод в косметології, який допоможе зробити ваші вії здоровими та красивими, а очі - більш виразними. Адже кожна жінка мріє бути привабливою та притягувати захоплені погляди чоловіків! А для цього потрібно і самій володіти чаруючим поглядом.

 

Ламінування вій - інновація в косметології

В інтернеті у величезній кількості є фото та відгуки про ламінування вій. Що ж це за нова косметологічна маніпуляція, яка викликає настільки жвавий інтерес у прекрасної половини людства? Спробуємо розібратися ...

Для початку потрібно сказати, що таке кератин.

Кератин - надміцний білок, з якого складаються похідні шкіри, зокрема, наші вії, брови, волосся та нігті.

За рахунок кератину, який входить до складу для ламінування і який проникає углиб волосини, вії збільшуються в об’ємі, стають здоровими та міцними.

Поняття «ламінування» до недавнього часу застосовували до процедури з волоссям, що робить їх гладенькими. Вії - це теж волосини, тільки менші в розмірах. Отже, ламінування можна проводити і на віях.

Процедура ламінування дозволяє збільшити розмір та вигин вій, уникаючи хімічної завивки, зміцнює їх структуру завдяки поживним речовинам, які входять до складу засобів. Слід зазначити, що ламінування вій - салонна процедура, робити її в домашніх умовах не рекомендується.

Як проходить процедура ламінування вій

Процедура ламінування вій займає приблизно годину - півтори та складається з декількох етапів. На першому етапі майстер повністю очищає та знежирює вії, робиться це для того, щоб поживні речовини глибше проникли в волосинки.

На повіку наноситься склад, який розм'якшує шкіру.

Потім на повіки для захисту наноситься особливий підготовчий склад, який розгладжує та пом'якшує шкіру обличчя.

Після цього для додання форми на вії кріпиться силіконовий протектор, за яким вони зачісуються вгору.

Наступним етапом на волосинки наносять живильний склад, який робить їх товщими та довшими. Він є основою для фарбування вій. Колір пропонується на вибір, відтінки варіюються від чорних до тих, які Вам сподобаються. При цьому ламінування може проводитися і без пігменту.

Також на вії наноситься пігмент обраного вами кольору.

На завершення кожну вію покривають кератином, який і надає віям об’єм та міцність. Вії виглядають розкішними та здоровими!

Під час процедури активізуються сплячі клітини та цибулини, а це сприяє прискореному росту молодих вій.

Процедура ламінування вій

Догляд за ламінованим віями

У перший день після ламінування вії виглядають склеєними, ніби їх змастили олією. При цьому після завершення процедури необхідно 24 години не мочити очі, не робити жодних активних дій навколо очей (не терти їх, не спати обличчям у подушку). Також з ламінованими віями не рекомендується змивати косметику з очей спонжиком.

А переваг у цієї процедури вдосталь.

Догляд за ламінованими віями

З ламінованим віями можна:

  • Фарбуватися тушшю;
  • Використовувати крем для шкіри навколо очей;
  • Вмиватися косметичними засобами;
  • Носити лінзи;
  • Купатися в морській воді;
  • Ходити до сауни;
  • Спати в будь-якій зручній позі.

Для тих, хто не любить туш, теж є приємний момент: ламінація вій дозволяє 2,5-3 місяці не користуватися нею, адже вії після процедури виглядають об'ємними.

Ще одним приємним моментом даної процедури є те, що ламінування не потребує корекції. Жодного додаткового догляду не потрібно.

Корекція ламінування вій

Вії, які пройшли процедуру ламінування, не викликають відчуття чужорідного тіла на очах, не обсипаються, не «течуть», як нафарбовані тушшю. Кератиновое покриття захищає вії від впливу сонячних променів, морозу, забрудненого повітря.

Після ламінування вії не заподіюють дискомфорту.

Щоб максимально продовжити ефект від ламінування, бажано все-таки не користуватися тушшю, жирними та спиртовмісними засобами для зняття макіяжу з очей.

І ще, ламіновані вії не потребують змивання, ефект зникає по мірі відростання власних вій.

Лінзи та ламінування вій

Протипоказання до ламінування вій

Звичайно, як практично у будь косметологічної процедури, у ламінування вій є протипоказання, деякі з них серйозні, і нехтувати ними не варто.

Індивідуальна непереносимість окремих компонентів суміші - може проявитися алергією.

Протипоказано робити ламінування після хірургічних втручань в області очей.

Не можна проводити цю процедуру при захворюваннях слизової оболонки або після перенесеного ячменю.

Не рекомендується під час вагітності та в період лактації.

Не слід проводити ламінування на коротких віях, бо після процедури вони будуть схожі на кучерики або завитки.

Перед запланованим нарощуванням вій ламінування також краще не робити, бо до складу для ламінування входить багато мінеральних олій, тому клей для нарощування буде триматися погано.

У зв'язку з цим фото та відгуки про ламінування вій можуть виявитися суперечливими з однієї простої причини: клієнт не врахував всі протипоказання, а майстер не виконав перевірку.

Протипоказання до ламінування вій

Відгуки про кератінове ламінуванні вій в більшості позитивні, лише одиниці не рекомендують його. Деякі лякаються початкового ефекту: вії злиплі, тверді, пігмент біля основи виглядає як неакуратна підводка. Але вже наступного дня, судячи з вражень дівчат, які зазнали цієї процедури, вії розправляються, стають пишними, м'якими, з гарним вигином вгору. Прочитавши відгуки про лифтинг вій, можна вирішити, чи підходить вам дана процедура.

Перед процедурою обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб уникнути небажаних неприємних наслідків!

Незважаючи на ряд невдалих випадків процедури, фото до і після ламінування вій тільки привертають увагу модниць, адже всі вони розуміють: поганий результат - недбалість виконавця роботи. Сама ж процедура корисна віям, та до того ж після неї обличчя набуває фантастичного вигляду.

Відео ламінування вій

Фото ламінування вій до та після процедури

Фото ламінування вій до та після 8

 1

Фото ламінування вій до та після 9

2

Фото ламінування вій до та після 10

3

Фото ламінування вій до та після 11

4

Фото ламінування вій до та після 12

5

Фото ламінування вій до та після 13

6

Фото ламінування вій до та після 14

7