Ламінування волосся

 

 Ламінування волоссяКрасиве, повне життєвої сили волосся - мрія всіх жінок. У гонитві за досконалістю витрачається багато сил, грошей, часу. Все нові і нові процедури і засоби радить реклама і деколи вже не зрозуміти що до чого.

 Особливу популярність в цьому сезоні здобула така процедура, як ламінування волосся. Вона універсальна в будь-якому віці і для всіх типів волосся, майже не має протипоказань і результат дійсно відчутний після першої процедури. Мертві, тьмяні волосся стають еталонно гладкими, блискучими, об'ємними і яскравого кольору. Ціна такої послуги не вище вартості гарної маски для волосся і сеансу до перукаря щоб обрізати посічені кінчики.

 Що таке ламінування волосся?

 Ламінування волосся - це косметична (не плутати з лікувальною) процедура з тимчасовим результатом. Сама процедура полягає в покритті кожної волосини голови тонкою плівкою спеціального складу. Попередньо отримавши дозу вітамінів, волосся наче «консервуються», тим самим захищаючись від зовнішніх факторів, стають гладкими, шовковистим, зберігають колір і збільшуються в об'ємі на 10-15 відсотків.

 Як відбувається процедура ламінування волосся?

 Процедура ламінування є цілком безболісною і має деякі особливості в залежності від використовуваних косметичних засобів, салону, майстрів. Ламінування у перукарні буде відрізнятися від ламінування в СПА-салоні наявністю додаткових послуг.

 Суть процедури: на волосся наноситься спеціальний ламінуючий склад, який залежить від типу волосся і підбирається майстром. Потім, засіб витримується на волоссі протягом 20-30 хвилин. Іноді волосся обертається фольгою і запаюється прасочкою, або прогрівається феном.

У середньому, вся процедура продовжується 2-2,5 години.

 Скільки процедур ламінування потрібно для результату?

В результаті першої ж процедури волосся збільшується в об'ємі і набуваєть здорового блиску.

Якщо ж результат після ламінування майже не помітний, варто замислитись про стан свого волосся. Можливо, волосся або пористе по своїй структурі, або занадто пошкоджене і потребує більшого догляду, такого як реконструкція.

 Чи довго тримається ефект від ламінування?

 Ефект від ламінування волосся тримається в середньому 3-6 тижнів. Важливу роль відіграє частота миття голови, типЕфект ламінування волосся укладки. Ламіновані волосся не любить дуже гарячий фен та прасочки. Повторювати прооцедуру можна лише через 3 тижні після попередньої. Фарбувати волосся краще перед ламінування, адже фарбі буде набагато складніше проникнути під захисну плівку.

 Скільки разів можна ламінувати волосся?

 Волосся відбирає на себе рівно таку кількість складу, яка їм потрібна, тому ви можете самі контролювати частоту сеансів. Ламінування волосся не викликає звикання і допустиме в будь-якому віці.

Застереження ламінування волосся

Ламінування волосся підходить абсолютно для всіх типів волосся. Виняток - волосся зі щільною структурою, так званий «азіатський тип».

 Ламінуваняя фарбованного волосся

 Спочатку, ламінування волосся було винайдено саме для фарбованого і знебарвленого волосся. Зберігаючись всередині запаяного волосся, молекула фарби не вимивається. Відтінок залишається яскравим протягом усього періоду.

 Чи можна завивати ламіноване волосся?

 Ламінування волосся відмінно підходить як відновлювальний засіб після завивки. Воно приховає пересушеність і додасть кучерям життя. Але варто пам'ятати, що після процедури, волосся стане важче, а, значить, слабкі кучері можуть дещо втратити свою завиту форму.

 Чи шкідливе ламінування?

Чи шкідливе ламінування волосся?Склад для ламінування не має запаху і абсолютно гіпоалергенний. Якісні ламіновальні засоби містять у складі вітаміни і біокомплекси для оздоровлення волосся зсередини. Тонка плівочка дозволяє волоссю дихати, але не випускає вітаміни і воду. Важливим є вибір салону в якому ви робите процедуру, рівень знань і навичок вашого майстра, та якість використовуваної косметики (не соромтеся перевірити наявність сертифікатів якості, адже мова йде про ваше здоров'я).

 Догляд після процедури ламінування.

 Волосся після ламінування не вимагає якогось особливого догляду. Підійдуть звичні шампуні і кондиціонери, а ось скраби і засоби глибокого очищення скоротять життя ламінату.