Лазерна епіляція зі знижкою

Лазерна епіляція зі знижкою

У зимовий період хочеться багато мандаринок та новорічних подарунків. Салон TK Laser подбав про своїх клієнтів у Львові і підготував знижки на лазерну епіляцію для привабливих леді та кремезних чоловіків.

Завдяки цій можливості ви можете недорого та якісно проепілювати зони комплексно або окремо. І поїхати у відпустку без надмірної рослинності.

Переваги лазерної епіляції

Процедуру видалення волосся лазером застосовують у всьому світі. За допомогою впливу світлового променя волосяна цибулина повністю руйнується. З кожною наступною процедурою покращиться зовнішній вигляд шкіри, її відтінок і ви набудете бездоганної гладкості без щетини.

Переваги лазерної епіляції

Інші переваги лазерної епіляції:

  • Тривалість ефекту. Після повного курсу ви назавжди забудете про волосинки, які вросли, щетину. Для підтримки ідеальної гладкості вам лише знадобляться профілактичні сеанси 1-2 рази на рік.
  • Врослі волосинки. Після процедури на обличчі та тілі не виникає запальний процес, ущільнення, подразнення. При правильному догляді після процедури немає жодних негативних наслідків.
  • Безпечність. При лазерному видаленні волосся на тілі та обличчі жодним чином не зачіпаються внутрішні органи та тканини. Лазер спрямовано діє лише на волосяну фолікулу. Тому сеанс лазерної епіляції є ефективним і повністю безпечним.
  • Комфорт. Вам не потрібно відрощувати волоски, так як процедура виконується по гладкій виголеній шкірі, на відміну від шугарингу, воскової епіляції або гоління верстатом.

Акційні пропозиції від TK Laser

Вартість лазерного видалення волосся в салонах TK Laser приємно здивує вас. На сайті ви можете знайти такі акції:

  • будь-яка зона для нових клієнтів зі знижкою – 30%
  • ноги повністю + глибоке бікіні + пахви зі знижкою - 40%
  • глибоке бікіні + пахви зі знижкою - 33%
  • глибоке бікіні + пахви + гомілки зі знижкою - 35%

Ціна та розмір знижки безпосередньо залежить від кількості епілюваних областей та кількості сеансів, купуючи абонемент ви суттєво економите. Якщо ви ще не визначилися із зоною, то можна почати знайомство з лазерною епіляцією пахвових западин.

Лазерна епіляція знижки

Чоловіки також не обділені увагою. Для них діють окремі акційні пропозиції при первинному замовленні та на комплекс процедур. Більш детальну інформацію про ціни ви можете дізнатися на нашому сайті або за телефоном оператора.

Зробіть собі або своїм близьким чудовий новорічний подарунок! Адже епіляція лазерна за найкращою ціною у Львові позбавить незручностей гоління на довгі роки. Поспішайте, поки знижки дуже снігові та святково вигідні.