Лікування волосся за допомогою мезотерапії є дуже ефективним

Ін'єкційні методики, які використовуються для відновлення краси та молодості, дуже популярні серед жінок та чоловіків різних вікових категорій. Сучасна мезотерапія для волосся, яку бездоганно виконують першокласні спеціалісти клініки DiamondLaser, - одна з найбільш затребуваних. Про головні особливості цієї унікальної процедури і піде мова нижче.

Профіль

Цей різновид мезотерапії являє собою комплекс заходів, спрямованих на відновлення росту волосся та здоров'я шкіри голови. Здійснюється шляхом введення в епідерміс (ін'єкції робляться на глибину до 1 мм) лікарських засобів та косметичних коктейлів. Це можуть бути препарати на рослинній основі, та штучні сироватки. Великим попитом користуються вітамінні комплекси, амінокислоти та стимулятори місцевого кровообігу. Процедура надає можливість оперативно та точково доставити необхідні речовини саме туди, де вони найбільш потрібні.

Лікування волосся за допомогою мезотерапії

Призначення

Слід розуміти, що мезотерапія ефективна тільки на тих ділянках, на яких є функціонуючі фолікули. Вона здатна значно покращити стан тонкого, слабкого та посіченого волосся, запобігти його випадінню та зменшити активність сальних залоз. Процедура ефективна при наявності себореї та лупи.

Як відбувається

Спочатку треба пройти нескладне обстеження та отримати консультацію лікаря. Профільний спеціаліст зможе підібрати оптимальний склад та дозування ін'єкцій. Сама процедура не займає багато часу та майже не викликає неприємних відчуттів. Якщо є бажання, пацієнту попередньо може бути введено знеболювальне. Уколи робляться за допомогою мікроголок, які схожі на ті, що використовуються для введення інсуліну. Спеціаліст планомірно обколює всю площину шкіри голови, вкриту волоссям, через кожні півтора-два сантиметри. Після завершення процедури місця уколів дезінфікуються за допомогою антисептичних розчинів.

Відновлення

Реабілітаційний період складає від однієї до трьох діб. Лікарі рекомендують на цей час утриматися від миття голови, відвідування сауни та басейна. Дотримуватися спеціальних дієт та режимів не доведеться. В цілому відновлення після процедури відбувається без відчуття дискомфорту.

Ефект вражає

Результати від проведення мезотерапії можна побачити після перших процедур. Волосся стає міцним і сяючим, відновлюється колір, зникають посічені кінчики, уповільнюється процес випадіння. Це відбувається за рахунок покращення кровобігу й отримання в достатньому об’ємі кисню та корисних речовин. Мезотерапія для волосся - вкрай ефективна та безпечна процедура, яка доступна кожному.